Бізнес-план для виробництва лазні бочки під ключ вдома

Виробництво бочок-лазень є вигідним бізнесом за незначного вкладення. Окупність такого бізнесу (через гарний попит) – одна з найшвидших. На ринку ця ніша не заповнена, тому конкуренція тут практично відсутня.

Що таке лазня бочка і чи вигідно виробляти її як бізнес?

Продаж бань-бочок.

Бочка-лазня – це мобільна конструкція, яка може встановлюватись у будь-якому дворі, а деякі моделі навіть у приміщенні. Система може переміщатися та бути мобільною. Це одразу зробило її популярною серед охочих отримувати приємні моменти від розслаблюючих та корисних для здоров'я водних процедур.

Процес зняття стресу набирає все більшої актуальності в сучасному світі, що швидко змінюється. Для нас це важливо як з медичного погляду, так і з доховного.

Баня-бочка плюси та мінуси

Затишний інтер'єр.

Екологічний матеріал, з якого виконується така мобільна лазня та тепле джерело, вбудоване всередині, нададуть загалом позитивні моменти на здоров'я. На вигляд екзотичний екстер'єр лазні схожий на бочку. Тенденція до її придбання виникла через основні переваги:

 1. Незвичайний дизайн інтер'єру та інтер'єру.
 2. Ергономічність та компактність.
 3. Кругова циркуляція пари.
 4. Швидке прогрівання приміщення.
 5. Економічність витрат твердого палива.
 6. Мобільність.
 7. Міцність та тривалість термінів експлуатації.

Це все стосується позитивної сторони бочок. Головний мінус – ціна. Невеликим мінусом вважається і те, що в ній може бути певна кількість осіб (від 3-х до 5-ти).

Технологія виготовлення лазні-бочки

Каркас лазні.

Виготовлення бочки може виконуватися людиною навіть без утворення за кресленням, але з підготовкою основи, яка згодом установиться на опору з брусів. Беруться заготовки товщиною 45 мм та бруси 100 мм. Вертикальні дошки з пазом стягуються та з'єднуються по круглому сектору. Скріплення має бути щільним, щоб досягти герметичності, зберігши правильну форму. Довжина зібраної стіни може бути до 5 метрів. Після скріплення вмонтовуються блоки входу. Елемент, що нагріває, ізолюється від дошки спеціальними листами.

Така система популярна у центрах оздоровлення, у саунах, у приватних будинках та на дачних ділянках. Використовуючи ідею їх виготовлення, можна отримати в результаті процес, що швидко окупається, вкладення коштів, які повернуться вже через 4-5 місяців.

Для цього потрібно:

 • орендувати приміщення;
 • знайти спеціальне обладнання та матеріали;
 • запустити рекламу;
 • підібрати персонал.

Щоб розпочати виготовлення конструкції, потрібно знайти приміщення площею від 80 до 200 м². Його ціна 1-1,3 тис. $, за 2 місяці з комунікаціями.

Підбирати потрібно об'єкт з вентиляцією для просушування виробів (5-8 місяців) та їх зберігання.

Розрахунок граничної суми для обладнання за технологією виробництва:

 • для заготівель знадобиться клин із гідравлічною системою 2200$;
 • для розпилу по стрічковому типу використовується пилка 1500$;
 • для збирання заготовок виконують обробку шліфувальним верстатом 700$;
 • щоб підготувати з'єднувальний обруч із металу, необхідні вальці 1700$;
 • на наступному складанні обручів застосовується парогенератор 900$.

Для внутрішньої обробки використовується та сама просушена дошка для виробництва лазні бочки.

Сума: може бути від 6500$ і до 7000$.

Який матеріал необхідний

Схема бочки.

Кращим, звичайно ж, буде кедр, але липа, дуб, осика та вільха також непогано витримають підвищену температуру та воду. Від виду сировини, яка буде обрана, безпосередньо залежатиме її вартість, плюс аксесуари та обручі з металу. Сума 4000-5000 $.

Для масштабного виробництва знадобляться:

 • 2-3 бондарі, їхня робота оплачуватиметься у місячному розмірі 300-340$;
 • технолог, який зможе перевірити виконану столярну роботу, з зарплатню 400$;
 • менеджер із закупівель із з/п 430$;
 • відповідно до обсягу випуску виробів один або два вантажники з з/п 150$.

Сума: від 2110$ до 2750$.

Майстер повинен мати досвід саме у виготовленні бочок. Якщо таких важко знайти, можна їх навчити.

Просування результатів виробництва

Велика бочка.

Цей пункт не можна пропускати, оскільки про те, що у вас вийде в результаті, зможе дізнатися невелика аудиторія. А необхідний вихід на тих клієнтів, які, орієнтуючись на якість конструкції, напевно, почнуть пошук в Інтернеті, де і можна дізнатися набагато більше інформації, ніж від однієї людини.

З огляду на те, що придбання буде проходити в одиничних примірниках, обов'язково має бути детальний опис якості бочки та можливість її використання. Для залучення клієнтоорієнтованої аудиторії додатково запускається невелика рекламна компанія від безкоштовних оголошень в газетах до розповсюдження інформативних листівок. Незвичайний і корисний продукт, що виробляється, сам по собі привертає увагу нових споживачів.

Співпраця може бути з дилерами торгових точок або з великими магазинами. Закуповуватимуть у поодинокій кількості приватні особи, а в кількості кількох штук – оздоровчі центри, санаторії та інші організації з надання послуг, спрямованих на покращення здоров'я. Тут рекомендується брати участь у виставках та ярмарках. Сума може досягати 130-200 $ за один місяць.

Розрахунок щомісячного процесу виробництва

У гармонії з природою.

Таким чином, разом виходить: оренда 1000$-1300$+обладнання 6500-7000$+сировина 4000$-5000$+з\пл 2500$-2900$+дод. витрати 100$-120$+реклама 130$-200$.=14230$-16520$.

Результатом такого розрахунку за щомісячний процес виготовлення типу лазні, що транспортується, може бути реалізація при виробництві двадцяти одиниць. Саме в такій кількості можливий збут за нинішнього попиту на такі вироби за період.

Заявлена ​​ціна встановлюватиметься за цією категорією виробів при ринковому попиті за бочку 6000-8000$ (при собівартості 4700-6900$). Іншими словами, за одну одиницю товару прибутковий результат становитиме в межах 1100$-1300$.

При продажі за ціною 6000-8000 $ за двох одиниць вийде 12000-16000 $ на місяць. Це стане результативним підсумком за один місяць у бік прибутку.

Підійшовши до справи серйозно, можна не лише швидко окупити всі інвестиції, а й за кілька місяців отримувати стабільний дохід. Попит на лазні тільки зростає, а випуск залишається тим самим, тому, якщо виробляти бочки хорошої якості, клієнти вам гарантовані.

ua ru