Послуги друку кросівок та взуття на 3D принтері як бізнес

На найсучасніших вузькоспеціалізованих 3D принтерах для взуття (таких як Adidas Futurecraft.4D) сама підошва кросівок друкуватиметься за 20 хвилин. Такий показник швидкості друку для універсальних принтерів 3D надзвичайно високий. Щоб надрукувати повністю 1 якісний кросівок на будь-якому принтері, потрібно близько 1000 шарів (залежно від моделі взуття). У найближчому майбутньому дані ремесло перетвориться на вендінговий бізнес. Клієнти будуть вставляти ноги у спеціальні сканери у взуттєвих салонах і для них буде надруковане суперзручне персональне взуття з усіма розрахунками анатомічних особливостей стопи.

Бізнес-ідея для продажу 3D послуг масового споживання

Еластичні кросівки зроблені на 3д-принтері.

Взуття – це товар, який має великий попит у всіх верств населення. Завдяки спеціальним 3D-принтерам її можна тиражувати в домашніх умовах. За невеликих витрат на пристрій, сировину та витратні матеріали, ви отримаєте в свої руки готовий промисловий міні-бізнес.

Особливості 3d друку взуття

Один із найбільш затребуваних товарів, який можна надрукувати на 3D-принтері, це взуття. Зараз все, що потрібно для роботи: комп'ютер, програмне забезпечення, 3D-моделі взуття і спеціальний 3D-принтер для взуття. Його головні відмінності від інших 3D-принтерів:

 1. Можливість працювати зі спеціальним еластичним зносостійким сировинним матеріалом, який підтримує цей пристрій.
 2. Підвищена швидкість друку досягнута завдяки тому, що принтер заточений під вузький сегмент вироблених продуктів. Він дозволить виконувати велику кількість замовлень. Він дозволить виконувати велику кількість замовлень.
 3. Висока якість друку з високою роздільною здатністю.
 4. Обробка складних 3D-моделей із великою кількістю полігонів. Наприклад, потрібно робити сітку у певних місцях моделі, щоб взуття дихало. Це значно ускладнює завдання для звичайного універсального принтера.
Lewihe ProXL.

Але по суті в ньому немає нічого складного і робота з ним доступна будь-якому користувачеві ПК середнього рівня! Вибираєте модель, вводите в програму необхідні розміри, тиснете "надрукувати". Через невелику кількість часу у ваших руках вже знаходяться нові ергономічні кросівки! Чи могли ви про це подумати ще кілька років тому? Зараз подібне – це не футуристичне майбутнє, а вже актуальна реальність.

Завдяки сучасним принтерам зникла необхідність складання та зшивання взуття за деталями. Адже як раніше? Окремо набивався каблук, окремо клеїлися устілки та супінатори. Зараз весь кросівок виготовляється одним блоком, завдяки чому він ідеально сидить на нозі, не рветься по швах і не розлазить у найслабших місцях після потрапляння зайвої вологи. Отримана ідеальна форма дозволяє взуттю сидіти на нозі як влитій. Якщо ж у людини є індивідуальні особливості будови кісточки, то можна врахувати і цю проблему, усунувши її завдяки внесенню необхідних змін до початкової моделі.

Lewihe Sneaker 3D принтер

Lewihe Sneaker 3D.

Зрозуміло, насамперед слід придбати якісний принтер, який матиме всі необхідні характеристики для виконання великого обсягу замовлень. Ідеальні параметри має модель Lewihe Sneaker 3D-принтер, який, без жодних сумнівів, є революційним проривом у сфері сучасних виробничих технологій. Завдяки своїй помірній ціні вона цілком доступна, щоб стати відправною точкою вашої власної справи! Це той же виробник, що колись випустив найкращий 3D-принтер за співвідношенням ціна за якість Lewihe Play за 300€.

Тривимірний принтер для взуття Lewihe Sneaker здатний втілити у життя будь-які клієнтські запити. Футуристичні дизайнерські кросівки? Будь ласка. Стильні туфлі або зручні дитячі ортопедичні босоніжки? Просто! Комплектуючі для взуття (підошви, підбори) – не проблема. Супутні товари (устілки, супінаторні підкладки) – також можна на ньому виробляти.

Робочі характеристики 3D-принтера Lewihe Sneaker:

 • Високоточний друк виконується гнучким волокном FilaFlex.
 • Швидкість друку – 150 міліметрів за секунду!
 • Діаметр нитки: 1,75 мм.
 • Діаметр сопла: 0,4 мм.
 • Обсяг друкарської частини апарата – 320х210х210 мм.
 • Загальні розміри – 480х350х459 мм.
 • Товщина друкованого шару складає 50 мікрон.
 • Роздільна здатність шару: 50 мікрон.
 • Формат сумісних 3D-моделей: .stl, .gcode, .obj.
 • Друкаве волокно – нитка PLA, Filaflex діаметром 1.75 мм.
 • Слот microSD-рідер для автономного друку.
 • Підтримка драйверів для операційних систем: Windows (7+), Mac OS X (10+), Linux.
 • Підтримуване програмне забезпечення: Cura, Repetier, Pronterface, Octoprint та інші.
 • 2 роки гарантії.

Вартість 3D-принтера Lewihe Sneaker складає 3000€

Ще одну модель пропонує виробник Lewihe ProXL за 6000€, яка надрукує один черевик лише за 1 сеанс. Варто лише завантажити в базу потрібний проект 3D-моделі – і все, насолоджуйтесь необхідною та бажаною моделлю!

Переваги надрукованого взуття на 3Д-принтері

Які переваги мають надруковані на тривимірному принтері кросівки:

 1. Відмінна якість деталей, що дозволяє виготовляти взуття підвищеної фортеці.
 2. Висока швидкість друку, яка недоступна принтерам-конкурентам.
 3. Бездоганна точність виготовлення моделей.
 4. Можливість надрукувати взуття абсолютно будь-якого футуристичного дизайну. Клієнти цінують унікальність, тож готові платити за це додаткові гроші!
 5. Низька ціна за рахунок доступних витратних матеріалів.
Модні кроси.

Ви можете реалізувати будь-які свої ідеї, перетворивши їх на стабільне джерело доходу. Більше того, подібна робота приносить не лише фінансове, а й естетичне задоволення, допомагаючи розвивати творчу фантазію та шліфувати у собі талант дизайнера. За додаткову плату ви можете організувати друк кросівок у присутності замовника на його індивідуальне замовлення. Можливостей для розвитку та заробітку достатньо. Головне – вчасно та належним чином ними скористатися.

Після того, як ваша справа стане більш відомою, а кількість клієнтів суттєво додасться, можна говорити про отримання середньомісячного прибутку в районі 2-3 тисяч доларів. Направивши частину зароблених грошей на покупку ще одного 3D-апарату Lewihe Sneaker, ви подвоїте виробничу потужність, чим суттєво збільшите дохід.

ua ru