Друк на пакетах - поради замовнику крок по кроку

Виготовлення корпоративних аксесуарів це процес, який вимагає вдумливості, знань, досвіду та певних умінь. Вирішивши замовити друк на пакетах, замовник повинен розбити роботи на кілька етапів, кожен з яких важливий і має свої нюанси.

Етапи виробництва крок за кроком

Фірмовий пакет

Перший етап – ідея. Перш ніж замовити друк на пакетах, необхідно зрозуміти, які, власне, завдання повинен виконати подібний маркетинговий інструмент і який результат планується на виході. На цьому етапі найголовніше визначитися з типом пакета, з'ясувати, яким основним критеріям він повинен відповідати - розмір, тип ручки, місткість, здатність витримати певну вагу, матеріал з якої він має бути виготовлений. Важливо визначити, яку цінність він повинен становити для компанії та споживача. Яким чином він поширюватиметься — продаватиметься як додаткова упаковка в супермаркеті або даруватиметься споживачам під час проведення акції. Несе він якесь функціональне навантаження або, виключно, іміджеве.

Другий етап – дизайн. Друк на пакетах передбачає створення дизайн-макету. Не погоджуйтесь на пропозиції виробника, що обіцяє макет як бонус при замовленні певного тиражу. Краще зверніться до професійного дизайнера. Якою високою не була б вартість його послуг, у перерахунку на одиницю продукції при великому тиражі вона не буде більше однієї копійки. Не заощаджуйте на дизайні. Професіонал знає, як домогтися від ваших споживачів потрібних емоцій. І в жодному разі не перевантажуйте виріб інформацією, навіть незважаючи на те, що друк на пакетах великого розміру дозволяють втиснути досить великий обсяг. Аристократичність, стиль та мінімалізм — ось що може у кращому вигляді виконати завдання позиціонування вашої компанії як солідної та респектабельної.

Третій етап — власне друк на пакетах. Якщо у вас є постійний партнер, який виконує рік у рік ваші замовлення якісно і вчасно, то радити тут нічого. Якщо ж подібного партнера немає або послуги підприємства, у якого ви розміщували замовлення минулого року, здаються вам недостатньо якісними або ціни завищеними, займіться пошуками нового виконавця. Замовте не тільки прорахунок, а й витратившись на пересилання, попросіть надіслати зразки продукції. Звертайте увагу і на якість пакета та якість друку, зіставляйте ціни. І тоді ви отримаєте саме те, що вам потрібно.

ua ru