Фарбування автомобілів рідкою гумою як бізнес у гаражі

Рідка гума для фарбування автомобілів – це ідеальне поєднання нового естетичного вигляду та захисту кузова від зовнішніх впливів. Фактично це універсальний захист від: сколів, подряпин, гравію, проникнення вологи, корозії. Яскраві кольори рідкої гуми не вигоряють на сонці під впливом прямих ультрафіолетових променів, не піддаються впливам спеки та морозу, не боїться граду, не тріскають і завжди зберігають свою еластичність. З такою фарбою вашому автомобілю гараж не потрібен.

Рідка гума як товар та послуга масового споживання

Авто в рідкій гумі.

Будь-який автолюбитель так трепетно ​​дбає про свого "залізного коня", як фактично про маленьку дитину, звертаючи пильну увагу на всі його "ранки". Недарма кажуть, що витрати на автомобіль йдуть не менше ніж на одного члена сім'ї. Так ось, однією з головних неприємностей, які завдають головного болю власникам автомобілів, є подряпини та інші механічні пошкодження кузова. Вони не тільки впадають у вічі, не викликаючи при цьому жодного естетичного задоволення, але ще й вкрай примхливі в «лікуванні». Погодьтеся, підфарбовувати і перефарбовувати авто самому - це дуже незручно і, природно, витратно як у часі, так і в грошах. У зв'язку з цим така послуга дуже затребувана в сервісі, тому може стати чудовим шансом організувати власну справу, яка приноситиме постійний і стабільний дохід. Адже автомобілів стає дедалі більше, відповідно, попит лише зростатиме.

При цьому зараз доступна ексклюзивна технологія фарбування автомобіля рідкою гумою. Такий метод практичний, надійний і дуже вигідний спосіб, який застосовується у США понад 30 років, при цьому вже семимильними кроками завойовує наш ринок!

Плюси та мінуси рідкої гуми для авто

Міцність.

Рідка гума має такі плюси:

 1. Вона надійно захистить вашого «залізного коня» від подряпин та потертостей.
 2. Авто помітно «посвіжішає» і неодмінно покращить свій вигляд.
 3. Швидка підготовка до фарбування автомобіля (близько 3 годин).
 4. Фарба швидко сохне (варто зачекати лише кілька годин).
 5. Загальний час на фарбування та подальше сушіння кузова – доба.
 6. Попутно можна пофарбувати диски.
 7. Покриття можна зняти самостійно.
 8. Рідка гума дешевше в обслуговуванні, ніж вініл або автоемаль!

Мінус рідкої гуми:

 1. Для надійного захисту та якісного фарбування потрібно покласти кілька шарів. Якщо ж пошкодження було досить сильним, слід відразу його усунути, щоб не допустити подальшого відшарування.
 2. Для тривалого терміну служби слід уникати контактів з хімічно-активними речовинами (бензин, спирт та ін.).

Технологія фарбування рідкою гумою авто

Фарбування.

Насамперед – підготуйте поверхню до подальшої роботи, видаливши всі забруднення, нерівності, плями та шорсткості. За допомогою фарбопульта з широким соплом слід нанести початковий шар рідкої гуми. Він сохне близько 30-40 хвилин. Роботу слід проводити за кімнатної температури в сухому приміщенні, уникаючи сильних поривів вітру.

Плавно та акуратно наноситься другий шар, прозорість якого має бути близько 70 відсотків. Особливу увагу приділіть усім вигинам та краям автомобіля. Далі йде нанесення наступних шарів. Не забувайте тримати фарбопульти перпендикулярно поверхні, не змінюючи кут нахилу.

Через годину після закінчення робіт, фарба підсихає, після чого можна зняти зайвий захисний матеріал (скотч, плівку). Для остаточного затвердіння гумового покриття потрібно почекати близько 12-24 годин.

З чого розпочати бізнес із фарбування авто рідкою гумою?

BMW у гумі.

Насамперед вам знадобляться:

 • приміщення (гараж, ангар або надійний навіс) можна обмежитися орендою;
 • краскопульт;
 • сам робочий матеріал.

Фарбувати так само можна і торпеду або інші елементи інтер'єру в салоні автомобіля. Це додасть унікальності тюнінгу.

Набирати великий персонал не потрібно. З роботою ви можете справитися як самі, так і із залученням друзів, а також родичів при необхідності.

Найкраща реклама вашої роботи - це фінішний вид пофарбованої вами машини, який неодмінно приведе у захват усіх спостерігачів. Не забудьте про ефективні засоби реклами (листівки, місцеві ЗМІ, соціальні мережі, автомайстерні), обов'язково прикріпивши фото того, як виглядала машина до і після фарбування рідкою гумою. Повірте, це матиме запаморочливий ефект! Високий попит гарантовано.

Скільки коштує розпочати бізнес?

Audi жор.

Безумовна перевага технології фарбування авто рідкою гумою, що стрімкими темпами набирає популярності, – її величезна рентабельність.

Скільки грошей потрібно для старту вашого бізнесу? Давайте рахувати:

 • приміщення: 70$-100$;
 • краскопульт: 50$ (але економити на ньому не варто);
 • рідка гума (5 л): 50$-100$;
 • розчинник (5 л): 20$.

Загальна сума виходить до 270 $.

Не забуваємо, що вартість сировини може змінюватись у бік збільшення. Перевагу слід віддавати іноземним виробникам з перевіреною репутацією, щоб у вас надалі не виникало проблем при фарбуванні. Це ж стосується і фарбопульту. Варто врахувати, що він має бути з широким соплом для зручнішої та якіснішої роботи. За 2 сеанси фарбування всі ваші витрати окупляться, а вже на третє виконане замовлення ви почнете отримувати перший прибуток.

Скільки коштує фарбування авто рідкою гумою?

У камері для фарбування.

Підсумкова ціна за фарбування залежить від витрати матеріалу (рідка гума плюс розчинник). Розглянемо, скільки рідкої гуми йде на фарбування авто:

 • клас В - 5 літрів;
 • седан - 7 літрів;
 • універсал - 10 літрів;
 • кросовер - 11-13 літрів;
 • позашляховик - 15 літрів.

Давайте зробимо розрахунки. За основу візьмемо фарбу двох цінових категорій: економ (40 $) та стандарт (80 $), а також необхідний розчинник (20 $ за 5-літрову каністру). Виходить, що вартість 10 літрів отриманого фарбувального матеріалу становить від 60 $ до 100 $, тобто від 6 $ до 10 $ за літр. Отже, сума фарбування авто буде такою:

 • клас В – 30$ – 50$;
 • седан - 42$ - 70$;
 • універсал - 60$ - 100$;
 • кросовер - 66$/110$ – 78$/130$;
 • позашляховик - 90$ - 150$.

І найприємніше – усвідомити, наскільки це вигідно. Середній чек за фарбування одного транспортного засобу в автомайстерні становить від 375 $ до 500 $. Ось і оцініть свої майбутні прибутки. Вони у кілька разів перевищать усі стартові вкладення!

ua ru