Інтернет бізнес-ідеї з невеликими вкладеннями для новачків

Інтернет являє собою захоплюючий світ бізнес-ідеї. Це не лише віртуальний світ, який є сховищем інформації та зв'язку, а й відкриває можливості для заповзятливих людей. У мережі Інтернет, що постійно розширюється, онлайн-економіка стає все більш стійкою.

Пасивний дохід на фотостоках

Інтернет бізнес ідеї.

Вам не потрібно кидати роботу, щоб приєднатися до величезної популяції користувачів Інтернету, які використовують всесвітню мережу для отримання доходу. Трохи творчого мислення, ви маєте можливість організувати своє міні-Інтернет підприємство, яке приносять постійний потік доходів з мінімальними вкладеннями. Ми перерахуємо кілька способів одержання пасивного доходу. Створення блогів - є одним із найпопулярніших способів заробітку грошей Інтернет для початківців. Тому розпочнемо з бізнес ідеї створення Інтернет блогів.

Ідеї в ракурсі створення блогів

Інтернет бізнес ідеї у ракурсі створення блогів.

Ви можете почати вести свій блог майже миттєво, за допомогою безкоштовних платформ створення блогів, таких як Blogger.com. Ще можна створювати блоги, що самостійно розміщуються, використовуючи платформи, без будь-яких технічних знань таких, наприклад як знання мов програмування, ось кілька таких платформ: WordPress, TextPattern і Typepad. Як забезпечити безпечне повернення коштів на регулярні доходи в Інтернет бізнес-ідеї? Почнемо з написання статей, розміщення відео та аудіо роликів про речі, які вам подобаються. Це можуть бути фільми, велосипедний спорт, книги, кулінарія, гаджети, технології, дизайн, здоров'я, автомобілі, бізнес, домашні тварини чи просто ні про що. Хоча потрібно бути захопленим у тематику свого блогу, це дає вам перевагу, вибирайте те, в чому ви краще знаєтеся. Це також полегшує роботу для створення контенту. Ключ до успіху в блогах, це ваша здатність спілкуватися та підтримувати зв'язок з вашою аудиторією. Коли у вас є величезний список друзів у соціальних мережах, таких як Facebook.com або Twitter.com, ви повинні мати можливість отримати гідну аудиторію для вашого блогу з самого початку його публікації. Коли ви починаєте, вам доведеться інвестувати значну суму часу. В ідеалі, використовуйте, з початку, деякі статті, які вже готові і ще не опубліковані в Інтернеті. Додайте хоча б одну статтю щодня протягом перших кількох місяців. Як тільки на вашому блозі буде опубліковано близько 60 статей, можна зменшити частоту публікації статей. Коли ви вже маєте велику кількість статей і хороший постійний трафік на ваш сайт, за бажанням зменшуйте наповнення контенту.

При запуску сайту на будь-яку тему, ви повинні використовувати інтерактивні інструменти, такі як Google Trends, Keywords Tool and Traffic Travis, для аналізу кількості пошукових запитів на теми, які ви хочете написати свої статті в блог. Ви також повинні навчитися основам пошукової оптимізації, тоді ваш сайт буде вищим серед результатів пошуку і отримував більше відвідувачів. Інвестуйте в контент, вигадуйте нові ідеї для вашого блогу, якщо у вас немає часу, щоб написати статті самостійно. Блог або сайт може приносити дохід за рахунок продажу рекламних площ безпосередньо або у вигляді синдикованих кредитів, таких як Google AdSense та Chitika. Просувайте продукти та послуги. Залежно від обсягу трафіку та рекламодавців у певній тематиці, ви можете легко отримати кілька сотень доларів на місяць. Дуже успішний блог чи сайт може створити суттєвий дохід. Якщо ви не хочете, багато клопоту за підтримки веб-сайту або блогу, зареєструйтеся на майданчиках, таких як HubPages.com. Тут вам платитимуть частку рекламних доходів через зміст, а просування статей вони беруть на себе.

Стокові ринки фотографій ідеї як Інтернет бізнес

Стокові ринки фотографій ідеї як Інтернет бізнес.

Дизайнери постійно шукають через стік фото кліпарти для газет, журналів, сайтів, презентацій, творчих оголошень тощо. У даній Інтернет бізнес ідеї є великий попит на продукцію. Ви фотограф-аматор? То, можна продати свої фотографії в Інтернеті за допомогою таких платформ, як iStockphoto.com, ShutterStock.com, GettyImages.com, CorbisImages.com, Dreamstime.com та Fotolia.com. Ви також можете використовувати ці платформи продажу ілюстрації цифрового мистецтва створені в графічних редакторах. Більшість майданчиків зображень вимагають перспективних учасників, щоб пройти відбір через процес огляду портфоліо (такий собі кастинг). Для реєстрації як продавця, ви повинні відповідати мінімальним стандартам якості зображень, які продаються на Інтернет сайтах. Навіть після того, як вас прийнято як продавець зображень, можливо, доведеться пройти через контроль якості. Вам платять відсоток (50-75%) вартості проданої картинки на майданчику. Деякі сайти мають мінімальну компенсацію за кожне завантаження (продаж). Не всі зображення генеруватимуть величезні доходи, але оригінальні фото ідеї, популярні картинки у вашому фото портфелі будуть завантажені кілька разів на місяць.

Ви маєте в портфелі сотні зображень? Цей бізнес може бути суттєвим прибутком. Подорожуйте фото сайтами, щоб дізнатися, які типи зображень є популярними. Будьте готові до того, що кілька зображень, швидше за все, будуть відхилені. Коли веб-сайт відкидає зображення, спробуйте подати його на інший сайт. Як правило, користувачі шукають зображення на стікових майданчиках фотографій за ключовими словами. Якщо додати відповідні ключові слова та описи до ваших зображень, у вас є трохи більше шансів на продаж зображень. Почніть діяти та відточуйте свої навички за готовими фотографіями веб-сайтів та журналів.

Ідеї створення шаблонів сайтів - стабільний Інтернет бізнес

Ідеї створення шаблонів сайтів - стабільний Інтернет бізнес.

Заробляйте, створюючи шаблони для веб-сайту системи керування контентом, такі як WordPress, Joomla та Drupal. Ви досвідчений вебмастер у створенні HTML-сайтів? Тоді заробляйте більше, 18 000 доларів на рік з одного шаблону, це кількість зароблених одним з найпопулярніших тем WordPress (або шаблонів) на ThemeForest.net, ринок шаблонів веб-дизайну. Рентабельність цієї бізнес-ідеї в Інтернет досить висока. Середня тема шаблону для сайту може легко приносити кілька тисяч доларів своєму творцю. При створенні теми та шаблони для продажу на ринках необхідно бути в курсі останніх тенденцій дизайну. Найпопулярнішими темами, як правило, є оригінальні ідеї дизайну, гнучкі і легко настроювані інтерфейси. Не знаєте, як створювати шаблони? Вивчайте бізнес-основи через Інтернет-ресурси, такі як HTMLDog.com (HTML і CSS, що використовуються на веб-сайтах), Codex.wordpress.org (WordPress теми) та Docs.joomla.org (Joomla шаблонів). Це може зайняти деякий час для оволодіння майстерності, але віддача може бути колосальною. Ті, хто не хочуть робити це самостійно, можна найняти фрілансера для створення приголомшливих тем для продажу.

Ви можете також використовувати свої можливості краудсорсингу, щоб отримати найкращі результати. Веб-сайти, такі як 99designs.com дозволяють запускати конкурси на кращий дизайн вашого проекту і отримати презентації кількома постачальниками. При виборі роботи дизайнер заплатив суму, встановлену вами раніше. Переконайтеся, що ви власник, і ви маєте всі права на виконані роботи. Якщо ви розумієте створення проектів у таких програмах, як Photoshop, також можна продати дизайн сайту, брошури, візитки, іконки, логотипи, макети журналів і макети книг. Це лише кілька способів отримання постійного доходу онлайн. Спробуйте запускати інтернет-форуми, веб-хостинги продавати як реселлера, створювати корисні програми для різних операційних систем. Знайдіть себе у цікавій Вам галузі та отримуйте постійні доходи online. Копійки швидко складаються у мільйони.

Бізнес ідеї в електронних книгах

Бізнес ідеї в електронних книгах.

Ви добре розповідати історії? Чи є у вас бажання написати книгу? Інвестуйте свого часу писати романи, підручники, навчальні посібники та публіцистичні матеріали без необхідності турбуватися про видання книги завдяки цифровій еволюції. Ви, можливо, чули про цю бізнес-ідею вже не раз з Інтернету, але, проте, вона дуже концептуальна. Створюйте цифрові версії своєї книги, поставити їх на продаж на Amazon.com та інших цифрових електронних книг, веб-сайти, і чекати, поки гроші самі прийдуть до вас. Використовуйте будь-який текстовий редактор, такі як MS Word або OpenOffice, написати книгу і відформатувати його належним чином. Також можна використовувати веб-інтерфейс текстового редактора служби Google Docs для створення книги. Публікуйте свої книги у магазині Amazon Kindle безкоштовно. Це робить бізнес ефективнішим і Ваші книги доступні для покупки на Kindle електронних книг Kindle пристроїв та додатків.

Скористайтеся послугами Smashwords (smashwords.com) розповсюдження електронної книги на кілька електронних книжкових ринках, таких як Apple, iBookstore, Barnes & Noble, Sony Reader Store. Продавайте свої книги у фізичному форматі, скористайтеся послугами Інтернет сервісів Amazon.com CreateSpace.com та Lulu.com допоможуть Вам публікувати та надсилати книги на запит та реалізувати Ваші ідеї. Використовуйте Lulu.com для публікації електронних книг. Ваша електронна книга має забезпечити приємне, цікаве читання, щоб ваші потенційні покупці мали вагомі причини платити за вашу книгу.

Програми для смартфонів - сучасні бізнес-ідеї

Програми для смартфонів - сучасні бізнес-ідеї.

Зі зростанням популярності смартфонів та цифрових планшетів, таких як iPad, попит на ринку додатків також зростає, чого не можна сказати про темп зростання пропозицій. Багато розробників вже натрапили на таку можливість, але зростає ще величезний потенціал, щоб заробити гроші на цьому ринку. Створення програм для смартфонів (наприклад, iPhone, Android та Windows Phone) пропонують великі можливості, запропонуйте цікаву концепцію або просто корисну програму. Але необхідно мати навички програмування. Подумайте про ідеї функціональності, які можуть бути корисними для користувача або, що може розважити користувача. Якщо у Вас є правильні бізнес ідеї, починайте створювати свої програми самостійно або найняти позаштатного розробника в спеціальних Інтернет-сервісах, таких як Elance.com, ODesk.com, Freelancer.com і Cloudspokes.com. Скористайтеся такими послугами, як RedFoundry.com EachScape.com, що дозволяє створювати програми без знання програмування.

Якщо ви знайомі з HTML (мова розмітки гіпертексту) і JavaScript мовами, сервіс PhoneGap.com конструктор додатків. Коли у вас є готова програма, необхідно зробити його доступним на офіційних бізнес ринках додатків для смартфонів Android, iPhone, iPads та для Windows Phone. Встановлюйте ціну самі вашої програми або монетизуйте її через рекламу та інші опосередковані методи. Ви повинні відкрити для себе оптимальну ціну вашої програми, щоб отримувати максимальний дохід. Починайте з невеликої ціни  вашого застосування, і підвищувати її поступово, досліджуйте попит і знайти правильну ціну. Введення вашого додатку до Інтернету продаж, це тільки половина роботи. Вам потрібно докласти деякі додаткові зусилля, щоб поширити та розрекламувати функції вашої програми. Популярні блогери, новинні сайти та огляди додатків допоможуть вам донести інформацію про функціональність вашого додатка до десятків тисяч потенційних покупців. Успішні програми можуть перевершити ваші очікування, і перетвориться на повноцінний бізнес або великий потік пасивного доходу.

Інтернет велике поле для бізнес-ідеї

Інтернет велике поле для бізнес-ідеї.

Як бачите Інтернет це велике поле бізнесу. В Інтернеті реально організувати прибутковий бізнес, а значить, багато видів Інтернет діяльності на сьогоднішній день можна розглядати як об'єкти для інвестування. Більшість Інтернет сайтів не існувала б взагалі, якби вони не приносили доходу! Крім того, Інтернет активно розвивається, а в місці з ним народжуватимуться нові ідеї в організації бізнесу.

Наприклад, нещодавно з'явилася можливість створювати та завантажувати відео на YouTube та заробляти за допомогою реклами. Раніше тільки популярні відео, що закачували, було дозволено запускати рекламу і заробляти на комісії в результаті прибутку. Оскільки обмеження на розміщення реклами на відео немає, кожен має можливість монетизувати своє відео. Якщо на Інтернет комерцію дивитися очима інвестора, то онлайн-діяльність дуже недооцінена і цей ринок ще довго зростатиме. Починайте сьогодні поки що низька конкуренція, дійте!

ua ru