Машинка для макаронів у домашньому виробництві продуктів харчування

Машинка для виробництва макаронів як бізнес ідея заслуговує на належну увагу. Це один із найбільш економних способів займатися бізнесом вдома. Для запуску бізнесу на макаронах за допомогою такої машинки буде потрібно дуже невеликий капітал, що робить його доступним кожному. Почати можна лише з 300$. Сама машинка для макаронів та супутнє обладнання коштує відносно дешево. А якщо підрахувати її користь і прибуток від такого бізнесу, то першого місяця можна вийти на рентабельність. У комплекті з машинкою для макаронів йдуть різні насадки. За бажання можна ще придбати такого добра, щоб розширювати асортимент.

З чого розпочати бізнес з виробництва макаронів

Виготовлення макаронів будинку за допомогою машинки.

Перед тим, як займатися макаронами, необхідно вивчити просту рецептуру. Використовуйте хлібне борошно хорошої якості, оскільки воно має високий рівень клейковини у своєму складі. Макаронам це дуже важливо, адже у них має бути спеціальна текстура. Це, в основному, борошно класу 1. Це борошно дуже м'яке і відрізняється дуже дрібним помелом. Якщо ви хочете отримати не надто тверді макарони, тоді купуйте звичайне борошно.

Щодо рецептури та інгредієнтів для приготування макаронних виробів за допомогою машинки, то тут додатково можна використовувати манне борошно, рисове та яєчний жовток, згідно з рецептом. Також дуже важливо додавати натуральні харчові барвники для приготування кольорового тіста. Це допоможе надати вашим макаронам конкурентоспроможності та привабливості. Ознайомтеся із таблицею натуральних харчових барвників. Ви можете використовувати ті кольори та барвники, які вам зручні та завжди під рукою.

Назва кольору Колір Натуральний харчовий барвник
Фісташкове Японський чай матчу
Зелений Сік шпинату
Синій Крахмаль
Фіолетовий колір Сік чорної смородини
Жовтий Яєчний жовток
Червоний Сік червоного буряка

Бюджетна лінія виробляє макарони на будь-якій кухні

Лінія для макаронних виробів.

Виробництво макаронних виробів – це чудова бізнес-ідея для мінімальних інвестицій. Їжа це товар, який буде актуальним у всі часи. Макарони дуже популярний продукт у споживачів. Знайти клієнтів охочих купити макарони за розумну ціну досить легко. Макаронні вироби мають досить тривалі терміни зберігання та не вимагають особливих умов при транспортуванні. Виготовляють макарони в основному з борошна та води. Відповідно витрати мінімальні. Бізнес з виробництва макаронної продукції в домашніх умовах доступний навіть найбіднішому інвестору. Простота створення такого бізнесу під силу домогосподаркам. Для організації мінімальної виробничої лінії, в домашніх умовах знадобиться обладнання:

  1. Машинка для макаронів з функцією тістомісника.
  2. Сито для просіювання борошна.
  3. Духовка для сушіння маскаронів.

Цього цілком достатньо для того, щоб почати робити вдома макарони та продавати їх на ринку. Тут не потрібно будувати складного бізнес-плану, все досить прозоро. Мішок борошна класу 1 можна купити за оптовою ціною 22 $, тобто 0,44 $ за 1кг. Роздрібна ціна макаронів на ринку від 0,74 $ / 1кг. Орієнтовний прибуток складає 68% від вкладених коштів.

Принцип роботи машинки в процесі виробництва макаронних виробів

Виробництво макаронних виробів.

Машинка для макаронів працює протягом більшості етапів виробництва. Тісто можна замісити безпосередньо в самій машинці, в цьому допоможе просте переоснащення обладнання. Якщо ви вибрали правильну модель, вона може переоснащуватися спеціальними шнеками для підтримки функцій тістомісника.

Після того, як ваше тісто вже готове, покладіть його у прохолодне місце на деякий час. А потім розгойдуєте тісто у валик і подаєте до приймального лотка машинки, яка попередньо переналаштована на виробництво макаронів. І робите макаронні вироби власного виробництва будь-якої форми та складності. Форма залежить від насадки, встановленої на машинці та вашої фантазії. Довжину виробу (розмір) ви також можете коригувати до смаку.

Манну муку використовують для посипання приймального лотка, шнека та насадок, щоб тісто не липло до стінок машинки. Для того щоб отримати гарнірні макарони найбільшої товщини можна використовувати спеціальну насадку. Так само можна приготувати локшину, спагетті та ексклюзивні вироби.

Машинка з високою продуктивністю макаронів для малого бізнесу

Машинка для макаронів з високою продуктивністю.

Коли ви напрацюєте хорошу базу постійних клієнтів, знайдете свої ринки збуту та шляхи реалізації продукції, може виникнути проблема. Це продуктивність лінії. У цей момент слід подумати про модернізацію виробничої лінії. Можна використовувати більш дорогу машинку для макаронів з чудовим показником продуктивності 12 кг/година. Нова, продуктивна макаронна машинка не тільки захопить оборот продукції, а й полегшить вашу працю без найму працівників.

Італійська марка Marcato Ristorantica випускає продуктивні машинки для макаронів, локшини та спагетті, які працюють в автоматичному режимі. Заміс тесту, розкочування, нарізка – всі процеси виконуються автоматично, вам слід лише встановити насадки, завантажити борошно з водою та задати необхідні параметри (довжина, товщина, швидкість тощо). З такою машинкою (екструдер) можна працювати в режимі безперервного виробництва. Вартість продуктивного обладнання досить висока - 4375 $. Але, з іншого боку, є за що платити, коли у вас вже налагоджений бізнес. Насадки виготовлені з бронзи (дуже легко миються). За довжиною макаронної продукції слідкує спеціальний датчик із фотоелементом. Розкочування та нарізка тесту відбувається автоматично всього за 4 хвилини. Ну і загалом як уже згадувалося продуктивність 12кг. за годину, а це вже домашній міні-завод. Зрештою бізнес ідея виглядає дуже привабливо.

Проста бізнес-концепція, простий бізнес план. Прості етапи організації виробництва з дуже малим капіталовкладенням. Продукція, що виробляється, теж приваблива, оскільки є їжею – енергоресурс і витратний матеріал для людини. Але навіть якщо виникатимуть проблеми з реалізацією у період певних сезонів, то оптимістично можна помітити той факт, що безкоштовні макарони на кухні нікому не завадять.

ua ru