Машинна комп'ютерна вишивка елементів декору та логотипів

Комп'ютерна вишивка стала модним та затребуваним атрибутом. Сьогодні клієнт бажає підкреслити свою індивідуальність, набуваючи одягу та аксесуарів. Тому вузькоспеціалізовані бізнес-ідеї надійно закріплюються у невеликих нішах. Наприклад, хороший попит їде на елементи вишивки.

Оригінальні ідеї для креативних елементів вишивки

Комп'ютерна вишивка на футболках.

Унікально вишитий малюнок можна зустріти на футболках, білизні, гаманцях, сумочках і навіть на взутті. Комп'ютерна вишивка набирає популярності не лише в моді. Свою індивідуальність наголошують на вишивці на обкладинках документів, в елементах автомобільних інтер'єрів і навіть у мистецтві. Наприклад, ефектні картини з фото-вишивкою з ниток, що світяться у темряві.

Цей вид домашнього бізнесу не вимагатиме великих фінансових вкладень. А запорукою його успіху є гармонійне злиття сучасних технологій та традиційного ремесла.

Вишивка нитками, що світяться

Картина вишита люмінісцентними нитками.

Суттєво розширити асортимент вишитих виробів можна за допомогою нитки, що світяться у темряві або в ультрафіолеті. Їх ще називають флуоресцентні нитки, які світяться в ультрафіолеті, а люмінесцентні - накопичують світло і віддають його в темряві без використання джерел енергії (щоправда, протягом двох годин). З такими нитками можна запропонувати покупцю цілу низку привабливої ​​продукції в асортименті:


 1. Вишиті фото-картини, що світяться.
 2. Футболки для нічних клубів (зображення з нитки дихає та довше зберігає товарний вигляд на відміну від друку на тканині).
 3. Логотипи на тканині, на одязі, обкладинках документів або чохлів для смартфонів, які тепер не втратить у темряві.

Нитки для вишивання (люмінесцентні), що світяться, цілком доступні за ціною від 10$ за 1 котушку (вагою 100 грам і довжиною 3000 метрів). Фірма виробник Acmelight пропонує кілька кольорів світла: зелений, бірюзовий, білий, синій, червоний та жовтий.

Ефектна вишивка на одязі та взутті для вечірнього та нічного відпочинку зацікавить усіх молодих споживачів.

Світловідбивні нитки також стануть у нагоді в цій справі. Сама світловідбиваюча нитка складається зі скляних мікролінз із високою світлоповертальною здатністю. Котушка на 500 метрів обійдеться в 15 $ (при товщині 0,25 мм).

Обладнання для комп'ютерної вишивки

Для початку роботи з машинною вишивкою особливих швейних навичок не знадобиться. На першому етапі такого бізнесу можна зайнятися вишивкою простих речей, наприклад, метрик чи обкладинок на документи. Для вишивки таких речей не потрібно вміти працювати з викрійкою. Все, що потрібно для цього - швейно-вишивальна машинка. Така машинка сама вишиває різні візерунки. Потрібно лише затиснути полотно в п'яльці і закріпити його на робочій поверхні машини. Ринок таких швейно-вишивальних машин досить широкий. Наприклад:

 1. Вишивальна машина brother innov-is 750e – 700$.
 2. brother innov-is 750e.
 3. Швейно-вишивальна машина brother innov-is 4000 – до 2000$.
 4. brother innov-is 4000.

За допомогою цих машин можна легко керувати робочим процесом, оскільки він повністю автоматизований. Максимальна швидкість нанесення стібків – до 1000 стібків за хвилину. Швейно-вишивальні машинки різного типу мають різні функції, їх меню керування доступне на дисплеї керування, і навіть у пам'яті самої машинки закладено відео уроки по роботі з нею. Одним слів працювати з таким апаратом може людина з нульовим рівнем підготовки та вмінь. Також при виборі швейно-вишивальної машинки зверніть увагу на наявність USB порту, адже за його допомогою можна буде підключити ПК або цифровий носій (флешку).

Для створення бізнесу з машинної вишивки потрібно також вміти використовувати спеціальні програми для вишивальних машин, у яких створюються унікальні схеми та малюнки. Самі собою машини вже мають велику основу малюнків, які можна виконувати різними стібками. Ці програми можна завантажити з інтернету, вони є і безкоштовні. Малюнки для вишивальної машини також можна завантажити в інтернеті, за якими легко навчитися ремеслу.

Для створення більш складних схем необхідні глобальні навички роботи з подібними програмами, їх можна отримати і самостійно за допомогою відео уроків. Але не варто лякатися, адже освоїти елементарні навички в роботі зі спеціальними програмами під силу навіть новачкові з користування ПК.

Організація швейно-вишивального бізнесу

Програма для вишивальних машин.

Як уже згадувалося вище, основою в цьому бізнесі є сама вишивальна машинка, але, крім цього, ще є ряд умов, які знадобляться в робочому процесі:


 1. Приміщення. Для роботи потрібно окреме приміщення. Достатньо буде невеликої творчої кімнати у власному житлі, або порожній гараж у чистому робочому стані відмінно підійде під міні-офіс.
 2. Швейний інвентар. Сюди входить абсолютно все від лекал до голок. Сантиметри, лінійки, ножиці, нитки для вишивальних машин та інше. Закуповувати додатковий швейний інвентар одразу не потрібно, його простіше закуповувати за потребою у подальшому розвитку ремесла.
 3. Тканини та фурнітура. Базою для створення машинної вишивки природно служить тканина. Яка вона? Все залежатиме як від вас, так і від замовника. Також при роботі з машинною вишивкою потрібно мати спеціальні вишивальні нитки різних кольорів. Розчинні нитки для прошивки канта і меж (такі нитки розчиняються у воді). Вартість таких ниток не перевищує 7$ за котушку 200 метрів.
 4. Додаткові матеріали. У цій сфері діяльності не обійтися без додаткових матеріалів, таких як мережива, стрази, клей, або рамочки (для дитячих метрик). Усі додаткові матеріали можна закуповувати за потребою безпосередньо під час робочого процесу.

Місця збуту вишитої продукції

Магазин вишивок.

Цей вид бізнесу в основному розрахований на роботу на замовлення. Кожен клієнт сам вибирає собі дизайн та річ, яку необхідно вишити (рушник з пам'ятним написом, хрестильний набір, футболку, сорочку тощо). Але такі речі як обкладинки на документи можна вишивати попередньо і продавати їх через будь-які місця збуту сувенірної продукції. Природно, що в цій справі не обійтися без ПК та доступу до Інтернету. За допомогою цього замовлення і продажу істотно збільшуються. Розміщуючи фото виконаних робіт у соціальних мережах, ви залучаєте нових клієнтів.

Вишивка на замовлення

Вишивання на футболках на замовлення.

Також для збільшення продажів можна зробити свій сайт, з великою рекламною інформацією та портфоліо своїх робіт. Можна скористатися зразковим досвідом Реймонда Лі. Він, не вишиваючи і не друкуючи на футболках різні принти та написи, заробив на продажі футболок з оригінальним дизайном свій перший мільйон.

Сутність продажів вишитих речей з досвіду Реймонда Лі полягає в тому, щоб на своєму сайті надати доступ гостям до онлайн редактора, в якому кожен зможе створювати свої унікальні вишиті речі. У такому разі людина зможе вибрати або один із запропонованих варіантів вишивки або самостійно його створити. Якщо дати можливість клієнту творити це суттєво збільшить продаж, адже кожна людина хоче отримати щось унікальне та оригінальне.

Фото-вишивка.

Магазин вишивок.

Ще одним видом покращення якості обслуговування та залучення клієнтів може послужити вишивання з фото. Клієнт надає вам фото, з якого бажає отримати вишитий портрет чи елемент на одязі, ви його обробляєте у спеціальній програмі та запускаєте робочий процес. Вишивка портретів за допомогою машини досить проста, вона не вимагатиме великої кількості фізичних витрат автора і в той же час приносить непоганий дохід. Залежно від обладнання вишивається один фото протрет розміром з лист А-4 від 14 (годин побутове обладнання) до 4 годин (промислове обладнання).

Залежно від клієнтського потоку окупається придбане обладнання у найкоротший термін від 4 місяців до одного року. Також цей вид бізнесу можна поєднувати, наприклад, із робочим ательє. У такому разі клієнтська база вже налагоджена і залишається тільки зайнятися рекламою.

ua ru