Набір для виготовлення м'яких іграшок на продаж

Виробляти м'які іграшки своїми руками – справа цікава і дуже вигідна. М'яку іграшку можна купити в подарунок дітям і дорослим. Ідея виробництва своїми руками товарів для дітей заслуговує на увагу і детального вивчення всіх нюансів. Рентабельність бізнесу – від 100%. Заводи виробники стовідсоткову націнку ставлять на оптових цінах. Вони знають, що батьки завжди готові витратити на своїх дітей більше, ніж на самих себе.

Рентабельність домашнього виробництва від 100 відсотків

Виробництво м'яких іграшок.

Для того, щоб виготовляти продукцію своїми руками, вам потрібно визначитися якісь іграшки: авторські, колекційні, сувенірні, дерев'яні, розвиваючі або навчальні, м'які або комбіновані. Адже в одній іграшці можна вмістити декілька властивостей та характеристик. М'які іграшки можна продавати в інтернеті, створивши свою сторінку чи магазин. Можна продавати свій товар через магазини або будь-які торгові точки за договором під реалізацію. Пропонуйте свою продукцію у соціальних мережах. Також не забувайте про своїх знайомих, сусідів та співробітників по роботі. Усі вони ваші потенційні клієнти. Молодий 19-річний мільйонер Кемерон Джонсон заробив цілий стан на м'яких іграшках, продаючи їх через аукціон eBay.

Алгоритм виготовлення м'яких іграшок досить простий: робимо ескіз, форма, потім вирізка з тканини всіх деталей і остаточне складання, пошиття та набивання наповнювачем. Деякі деталі можна зшивати за допомогою швейної машини та оверложити. Найпростіше з чого можна почати – виготовлення фігур м'яких іграшок із мінімальною кількістю деталей. Наприклад, це може бути серце, м'ячик, колобок, смайлик, змійка і т.п. До речі, паралельним та зовсім не зайвим виробництвом при виготовленні м'яких іграшок своїми руками може стати виготовлення іграшкових подушечок, накидок на стільці або чохлів. На що вам вистачить фантазії.

Для молодих батьків дуже цікавим товаром може стати килимок для розвитку дітей. Його виготовити зовсім не складно, а ось у магазині він коштує дорого. Причому килимок, що розвиває, виготовляють точно за тією ж схемою і за допомогою тих же інструментів і матеріалів, що і м'які іграшки. Розкроїли, вирізали, пошили. А нижче наведено майстер класу з виготовлення м'яких іграшок, у вигляді покрокової інструкції.

Виробникам необхідно більше виготовляти м'яких іграшок

М'які іграшки займають 40% ринку.

Місткість ринку м'яких іграшок має динамічний приріст, +25% щорічно. За даними експертів, така тенденція залишиться ще кілька років. Позитивні показники зростання іграшкового ринку ще й прив'язані до позитивних показників народжуваності дітей. Сьогодні ринок м'яких іграшок лише у країнах СНД вимірюється у сотнях мільйонів доларів. За даними маркетологів м'які іграшки найбільш популярні, в порівнянні з іншими видами дитячих розважальних товарів. На 40% заповнений м'якими іграшками (це найбільша частина) загальний обсяг ринку всіх видів іграшкових товарів. Експерти мотивують даний факт тим, що м'яка іграшка має певну універсальність.

Ядро потенційних споживачів є досить широким. Це батьки дітей усіх вікових категорій, а також дорослі (в основному подарунки для жінок). Якщо бути точним, то 85% батьки дітей віковою категорією 5-6 років щонайменше кожні три місяці купують нову м'яку іграшку. Рентабельність виробництва розпочинається від 100%. Такі націнки мають оптові ціни! Роздрібна вартість часто може заскакувати на 200%-300% від собівартості. Усі хто хоча б раз ходив до іграшкових магазинів чи супермаркетів не дивуватися таким націнкам. Цікавий факт: м'які іграшки начебто мало функціональні. Але інновації не оминули їхньою стороною. Японська компанія Takara Tomy випустила плюшеву мишку під назвою Hug and Dream Minnie Mouse, яка відтворює звук сплячої людини. Цей розслаблюючий ефект допомагає підготуватися до солодкого сну як дітям а й дорослим. Дуже добре знімає стрес, нешкідливий засіб проти безсоння.

Майстер класу з виготовлення м'якої іграшки

М'яка іграшка ручної роботи, приклад.

М'яку іграшку можна зробити в домашніх умовах не гірше за заводську якість. Вам необов'язково купувати в магазині зразок для того, щоб удома розібрати та розмножити його копії. Хоча недосвідченого модельєра-конструктора першу роботу, напевно, слід зробити саме таким способом. Щоб набути маленького досвіду у викроюванні деталей та набиванні їх наповнювачем. Це головне чому слід навчитися у цьому ремеслі.

Оптимальний спосіб розпочати навчання ремеслу – це пошук в інтернеті. Безліч безкоштовних і платних схем викрійок м'яких іграшок можна знайти в інтернеті. Ось простий приклад схеми викрійки пінгвіна Лінукс:


Викройка м'якої іграшки - пінгвін Лінукс.
Зовнішній вигляд іграшкового Лінукса.

В результаті пінгвін Лінукс має отримати такий зовнішній вигляд.

Існують і більш складні форми, але починати краще з простого. Отже, спробуємо зробити свою першу м'яку іграшку – пінгвін Лінукс. Роздруковуємо форму на картоні та підписуємо кожну деталь з проставленням відповідних номерів. Далі вирізаємо лекала. Потім зверніть увагу на нюанси при розкрої. Тканина в один шар розкладаємо на стіл виворотом до верху. Поверх тканини з помірною економністю розкладаємо всі деталі. Парні деталі розкладаємо симетрично, щоб уникнути помилок. Задаємо контури деталям таким чином, щоб залишилося місце для швів. Коли всі деталі вирізані з тканини, їх потрібно пошити машинкою точно по контуру. Зшиваються вони з виворітного боку, а потім вивертаються. Перед тим як вивертати, можна підрівняти шви і зробити насічки. Так краї вийдуть ідеально рівними. Звичайно колір ниток підбирається під колір тканини. Чохол іграшки готовий тепер слід набити його наповнювачем. Найкраще підійде синтепон. Різні види синтепону можна придбати в інтернет-магазинах за низькими цінами.

Приділіть якнайбільше увагу набиванню м'якої іграшки. Для великої щільності можна використовувати олівець, а починати слід від найвіддаленіших частин. М'яка іграшка може мати мідний, дротяний каркас діаметром до 3мм. Це трохи ускладнює процес набивання наповнювачем чохла майбутньої моделі. У такому випадку важливо стежити за положенням каркасу і не давати йому зміщуватися від центру. Для цього перед встановленням каркаса його краще обмотати ватою. Не допускайте гострих країв у каркасі, обробіть їх інструментом!

М'яким іграшкам потрібен найкращий матеріал для виготовлення

У м'яких іграшках головне матеріал.

Матеріал для м'яких іграшок визначає успіх їхнього продажу. М'яким іграшкам потрібен особливий матеріал: якісний, привабливий і приємний на дотик. Візьміть тканину в руки і спробуйте, які емоції вона викликає у вас при дотику долоні. Всі м'які іграшки покупці обов'язково пробують навпомацки - це дуже важливий фактор продажу в цьому бізнесі. Економія тут недоречна. Не так багато потрібно тканини для створення однієї моделі. Ручному виробництву будуть потрібні такі матеріали:

 • різновидне штучне хутро;
 • натуральне хутро;
 • плюш;
 • віскоза;
 • спеціальний мохер;
 • шкіра.

Це не повний перелік видів матеріалу, який можна використовувати. Часто під час створення іграшок потрібно комбінувати матеріали з деталей. Тулуб із плюшу, лапки з хутра, ріжки зі шкіри. У звичайних магазинах тканин дуже поганий вибір таких матеріалів. В інтернет-магазинах гарний вибір, але не можна спробувати матеріал на дотик. Тому по матеріал краще відправиться до виробників або дистриб'юторів (посередників). Якщо не вдасться купувати невелику кількість тканин у виробників, які можуть пропонувати лише опт, потрібно шукати товар у місті, де стоїть фабрика. У місцевих жителів таких міст легко купити всі види продукції, що виробляється заводом, в асортименті за заводськими цінами. Перепродаж заводської продукції – це основний прибуток місцевих жителів. Ось зразковий список міст із заводами текстильної промисловості:

Україна:

 • м. Жовті Води (Дніпропетровська обл.);
 • смт. Ясіня (Закарпатська обл.);

Росія:

 • м. Кіріїв (Тульська обл.);

Білорусія:

 • м. Жлобін (Гомельській обл. ринок прямо біля залізничного вокзалу).

Варто раз поїхати та налагодити співпрацю з дрібними постачальниками, а далі можна працювати через поштових вантажоперевізників. Разом із виготовленням дитячих розважальних товарів, ви набудете безцінного досвіду ведення бізнесу. Також важливо вибрати якісний наповнювач. Від набивного матеріалу також залежить якість, термін служби та товарний вигляд м'якої іграшки. Переважно для набивання застосовуються такі матеріали:

 • насамперед синтепон (також можна використовувати відходи синтепону);
 • поролон;
 • вата;
 • пластмасова крихта;
 • крупи.

Всі наповнювачі відрізняються за якістю, властивостями та терміном служби. Наповнювачі для набивання можуть комбінуватися. Наприклад, якщо потрібно зробити більш стійку іграшку на ніжках, їх слід набити більш важким наповнювачем: пластмасовою крихтою або манною крупою. В інтернет-магазинах можна купувати фурнітуру: носики, вічка, вусики, язички. У іграшковому виробництві будуть потрібні додаткові витратні матеріали:

 • швейні нитки різних кольорів;
 • середньої щільності картон для лекал;
 • мідний дріт до 3мм. в діаметрі;
 • супер-клей.

Купувати додаткові витратні матеріали можна на будь-якому речовому ринку або у відповідних магазинах.

Швидко виготовити м'яку іграшку краще на якісному обладнанні

Устаткування для виробництва м'яких іграшок.

Головним обладнанням у домашньому виробництві м'яких іграшок є хороша швейна машинка. Все інше це додатковий інструмент:

 • набір голок та наперсток;
 • гострі ножиці;
 • утюг;
 • плоскогубці
 • шило та гачки;
 • сантиметрова стрічка та лінійка;
 • карандаш;
 • крейда і мило.

На стадії запуску бізнесу підійде недорога електрична швейна машинка з підтримкою функції оверлок вартістю 100$. Але потім слід подумати про більш функціональне обладнання. Найнадійніша марка побутових швейних машинок вважається Singer. Особливо цікава модель швейної машинки Singer Quantum Stylist 9960, яка суттєво полегшить вашу працю завдяки широкій функціональності. У швейній машинці підтримується ширший набір швейних рядків, 12 видів петель та 4 типи шрифту, які можна використовувати як підпис. У Singer Quantum Stylist 9960 горизонтальний човник. Програмне керування, автозаправник ниток, підтримка більшості регулювань в автоматичному режимі – дають можливість працювати з максимальним комфортом на обладнанні, яке перевірено роками. Ви зосереджені лише на творчій роботі і не відволікаєтесь по дрібницях. А супутні дріб'язкові процеси не крадуть у вас дорогий час. Короткі технічні характеристики швейної машинки Singer Quantum Stylist 9960:

Тип петлі автомат
Типи рядків потайний рядок,
декоративні,
алфавіт (латинський),
оверлочна строчка,
трикотажний рядок
Регулювання тиску на лапку +
Пристрій для заправки нитки у вушко +
Кнопка реверсу +
Регулювання швидкості шиття ступінчаста
Освітлення +
Тип чохла +
Відсік для аксесуарів +
Ціна 450$

Широкий вибір рядків, які підтримує швейна машинка Singer Quantum Stylist 9960:

Рядки швейної машинки Singer Quantum Stylist 9960. Устаткування для виробництва м'яких іграшок.

Комбінування іграшок з метою розширення асортименту

Дерев'яні іграшки у поєднанні з м'якими.

Виробляє дерев'яні іграшки своїми руками трохи складніше і дорожче за м'які. Потрібні деревообробний токарний та свердлильний верстат. Багато деревообробного інструменту. Потрібний деякий стартовий капітал. Тому, щоб виробляти іграшки з дерева своїми руками потрібно закупити спеціальне легко-обробне та нешкідливе дерево (наприклад: вільха). Якщо ви збираєтеся продавати такі вироби в дитячих закладах, вам будуть необхідні спеціальні дозволи та сертифікати. Без санітарних дозволів ви не зможете їх там розповсюджувати.

Зараз на ринку зростає конкуренція саме у цій сфері. До того ж, для дерев'яних іграшок потрібні різні лаки, фарби, канти, клейонки, клейкі стрічки, кисті, болти. Ідеально, якщо це сімейний бізнес. Чоловіки можуть працювати з деревом, а жінки з тканинами. Деякі моделі можна комбінувати найчастіше так: м'яка іграшка з елементами дерева. Сімейний підхід до бізнесу може надати виробництво широкого асортименту дитячих розважальних товарів. Товари, що не продавалися, можуть бути перероблені в нові моделі. Наприклад, з одного великого можна зробити дві маленькі. Такий підхід завжди кращий, ніж продати залишки за собівартістю. Крім того, такі залишки їсти не просять і не цього року, а наступного обов'язково продадуться нехай навіть зі знижкою, є куди демпінгувати. А залишки бувають у будь-якої торгівлі і не завжди знаходяться способи їх беззбитково перевести в готівку.

Варіантів будівництва структури цього виду бізнесу багато, шукайте найоптимальніші. Нехай ця стаття буде для вас творчим натхненням та благополучним початком надрентабельного бізнесу. Бажаємо Вам досягти результатів Кемерон Джонсон, який дуже добре заробляв, перепродуючи м'які іграшкові товари марки "Beanie Babies" через інтернет.

ua ru