Оренда шоколадного фонтану – вигідний домашній бізнес

У цій статті я хочу розповісти вам про таку ідею домашнього бізнесу, як здавання в оренду шоколадного фонтану. Для початку, давайте розберемося що він із себе уявляє і «з чим його їдять»).

Шоколоадний фонтан

Отже, фонтан є чашею в якій знаходиться шоколад, і набір каскадів (вежа) по яких він стікає. Залежно від призначення пристрою чаша буває місткістю від 1 до 12 і більше кілограмів шоколаду, а вежа може складатися з двох і більше каскадів і мати загальну з чашею висоту від 40 см. (Маленькі побутові фонтанчики об'ємом не більше 1 кг) до 150 см (Великі професійні моделі). Від розміру фонтану залежить на скільки людина він може бути розрахований, наприклад, якщо свято на 30-40 гостей - підійдуть маленькі пристрої, об'ємом 2-3 кг. Якщо ж кількість гостей більше ста, то потрібний фонтан на 6-8 кг. шоколаду.

Де їх використовують?

В останнім часом шоколадні фонтани набули досить великої популярності та поширення. Вони дуже популярні в першу чергу на весіллях (більше 60-70% всіх замовлень припадає саме на весілля), а також корпоративах, днях народження, особливо дитячих та інших урочистостях. Також останнім часом фонтани почали розміщувати просто в людних місцях — на центральних вулицях, набережних, у торгових центрах, виставкових залах і т.п. Якщо в першому випадку оплата стягується за час оренди пристрою, то в другому за кожну окрему порцію шоколаду.

Що потрібно для початку власного бізнесу?

Найголовніша інвестиція, це звичайно ж сам фонтан. Так як більшість замовлень це в першу чергу весілля, ми рекомендуємо звернути свою увагу на пристрої, які будуть розраховані приблизно на 80-130 чоловік, для цього підійдуть фонтани заввишки 60-80 см і об'ємом 6-10 кг шоколаду. Раджу звертати увагу лише на професійні моделі, моделі для побутового користування можуть бути суттєво дешевшими, але, по-перше, обсяг у них набагато менший, по-друге — вони не розраховані на тривалу безперервну роботу, і по-третє — вони менш надійні, а це дуже важливо, адже буде дуже неприємно, якщо фонтан зламається в процесі урочистостей. Ціни на професійні моделі вказаного розміру починаються приблизно з 500 у. Крім самого фонтану вам знадобиться спеціалізований шоколад для фонтанів, він більш рідкий, ніж звичайний, і виробляється у формі маленьких крапель або дисків, що набагато спрощує роботу з ним.

До речі, щоб детальніше ознайомитися з асортиментом та цінами на шоколад та шоколадні фонтани рекомендуємо звернутися до спеціалізованого інтернет магазину, де можна купити або взяти в оренду професійний фонтан. А також понад 10 різних видів шоколаду для фонтанів.

Прибуток бізнесу.

Отже, основні поточні витрати в цьому бізнесі — це шоколад, також вам може знадобитися набір одноразового посуду, серветки, шпажки та інші дрібниці. Візьмемо з прикладу випадок оренди фонтану з 6 кг шоколаду. Вартість витрат становитиме: шоколад, приблизно 10-12 у.о. Кг + посуд + транспортні витрати = разом, приблизно 80 у. Ринкова вартість оренди починається від 120-140$. Прибуток у середньому від 50 у.о., непогано враховуючи, що потрібно витратити всього 5-6 годин.

Підсумок бізнес-ідеї.

Оренда фонтанів цікавий варіант домашнього бізнесу, основна перевага у відсутності необхідності у додаткових знаннях, а також у тому що в цілому цей бізнес не забирає багато часу і спокійно може поєднуватися з вашою роботою чи іншим бізнесом, оскільки 90% замовлень припадає на вихідні дні та не робочий час.

Основні витрати - це купівля досить дорогого фонтану. Але якщо ви грамотно підійдете до справи і добре налагодите зв'язки з власниками закладів де проводять весілля або ж з людьми, які займаються їх організацією, вкладені інвестиції можуть окупитися за 1-2 місяці. Успіхів, все у ваших руках.

ua ru