Платне поле для міні футболу як оздоровчий бізнес

Футбол це всіма улюблена, корисна, цікава гра. Платне поле для міні футболу – це досить перспективна бізнес-ідея, але за наявності стартового капіталу.

Міні-футбол бізнес-план

Платний міні-футбол

Щоб відкрити такий бізнес потрібно:

  1. Земельна ділянка (розміром із параметрами для поля для міні футболу).
  2. Кошти.
  3. Необхідні спортивні будівлі та спорядження (ворота, роздягальні, душ, невеликі трибуни за бажанням).

Здоровий спосіб життя актуальний завжди і для всіх. Проведіть експеримент - у соціальних мережах опитайте всіх власних друзів, хто готовий побігати на хорошому платному полі для міні футболу. Я впевнений, що серед охочих будуть дівчата. За скромну плату нехай навіть 3 долари за три години завжди і скрізь знайдуться охочі пограти у футбол. Краще, ніж витрачати гроші на пиво, покращувати своє здоров'я футболом. Для вас, як для орендодавця платного міні поля, це зовсім не скромна плата.

У футболі у команді 11 осіб. Дві команди за годину гри будуть приносити вам по 22 долари. Кожні вихідні по два три матчі це вже суттєвий дохід на місяць. Крім того, можна заробляти і в будні. Якщо зробити невелику рекламу платному полю для футболу, можна отримувати клієнтів щодня. Разом із платним полем додатково можна отримувати дохід від здачі в оренду площ під банери рекламодавців, спортивних брендів.

Підготовка футбольного міні поля для платного надання клієнтам

Побудова платного поля для міні футболу.

Вибираючи ділянку землі, необхідно враховувати світові стандарти за величиною поля для міні футболу. Плюс до цього необхідна земельна частина під адміністративні чи господарські споруди. Ще важливо зберігати зелене наповнення поля, бажано і взимку. Для цього потрібна спеціальна техніка. На таких полях можна і займатися всім любителям інших видів спорту, наприклад, тенісом. Стандарти розмірів платного поля для міні-футболу:

1 Звичайне ігрове поле:

  • Довжина: мінімум 25 м, максимум 42 м;
  • Ширина: мінімум 14 м, максимум 25 м;

2 Міжнародні матчі:

  • Довжина: мінімум 38м,максимум 42м;
  • Ширина: мінімум 18м, максимум 22м;

Найчастіше замість справжньої зеленої трави з метою економії використовують штучну траву. Якщо ж ви хочете поєднати не тільки футбол, а й теніс, баскетбол, тобто варіант використання акрилових, модульних покриттів, поліуретанові наливні покриття. Є ще більш дешеві варіанти, наприклад, покриття з гумової крихти. Його виготовляють із перероблених автомобільних шин. Якості такого покриття для міні футболу буде достатньо, а ціна значно нижча за 14$ за квадратний метр. І на такому полі бути славному футболу.

Щодо штучної трави для платного поля для міні футболу, то тут теж є свої параметри. Почнемо з висоти: якщо висока трава, то м'яка, а значить – зручна. Не нижче 20 мм і не вище 50 мм. Зрозуміло, що з висотою ворсу штучної трави та висока ціна. Це індивідуально, залежно від фінансових можливостей. Чим засипати траву? Для цього підходить кварцовий пісок, гумовий гранулят, існує навіть дорогий штучний дерн. Відповідно, з більшою висотою ворсу потрібен і більший рівень засипки. Звичайно ж, різниця між штучною та натуральною зеленою травою відчувається при падіннях.

Від міні футбольного поля, максі комфортного доходу

Підвищення доходу від міні-футболу.

Освітлення та огорожа на платних полях для міні футболу відіграє важливу роль. Якщо це платне поле, то ви повинні створити всі умови для комфортної тривалої гри. Такий підхід окупиться, незважаючи на витрати на електроенергію.

Огородження можна зробити з блоків сітки Рабиці, але важлива його висота – бажано щонайменше 4 метрів. Важливо, щоб м'яч не вилітав за межі міні поля.

Освітлення забезпечить вам клієнтів у темні місяці, коли рано темніє. А ось огорожа забезпечить комфортну гру на полі для міні-футболу.

Також важливо правильно підготувати основу для такого поля так, щоб воно швидко сохло після опадів. Для цього виробляють дренаж.

Загалом ця бізнес ідея досить цікава. Її можна постійно розвивати, додаючи все нові функції та можливості заробітку на платному спортивному майданчику. Одним людям користь для здоров'я, іншим видовище, третім збільшення продажів, а вам стабільний дохід, що не потребує повної зайнятості.

ua ru