Ремонт автомобілів у домашньому гаражі як малий бізнес

Більшість людей рано чи пізно стикаються з думками про відкриття своєї справи. Однак однією з ключових проблем є відсутність грошей, так звані «стартові», або не можуть знайти інвестора. У результаті людина, яка зважилася щось почати, написавши свій бізнес-план, опиняється в безвихідній ситуації. Ідея є, а грошей та можливостей для її реалізації немає.

Виконати ремонт автомобіля навіть не забруднюючи руки

Зручний гараж для бізнесу.

Рішенням цього питання є, потрібно шукати нішу, в якій або не потрібний початковий капітал зовсім, або він потрібний, але невеликий. Для когось рішенням буде, наприклад, продаж виробів ручної роботи через соціальні мережі, але «жити» з бізнесу навряд чи вийде, т.к. підсумкові прибутки ледве покриватимуть комунальні платежі.

Реальніше – це зайняти невелику нішу «у сфері послуг», одна з такої послуги – це ремонт автомобілів. Автомобілі були, є і будуть завжди, ламатися і битися на дорогах вони будуть завжди, а що ще потрібне для успішного бачення своєї справи. Одне питання вирішене – постійна притока клієнтів буде забезпечена «повсякденним життям». Хтось вирішить, що є офіційні сервіси, але також не варто забувати, що ціни в таких автосервісах досить високі, отже, невеликий демпінг за ціною вирішить і це питання.

А як же «стартовий капітал»? Для того, щоб розпочати бізнес у гаражі, потрібно зовсім небагато:

  1. Свій чи орендований гараж. Наприклад, у Москві оренда гарного, цегляного та досить просторого гаража, в якому можна легко працювати з одним автомобілем обійдеться до 5000 рублів.
  2. Обладнання для ремонту автомобіля. Тут потрібно визначитися чим займатися, або слюсарним ремонтом, або кузовним, або тим і іншим.
  • 2.1) Слюсарний ремонт вимагатиме безліч ручного інструменту (ріжкові ключі, «головки», домкрати, різні знімники тощо). У середньому стартовий набір для початкового ремонту обійдеться до 30 000 рублів.
  • 2.2) Кузовний ремонт. Тут трохи складніше, але й прибутки з кузовного ремонту в рази вищі, ніж зі слюсарного.

Наприклад, за заміну запчастин на розбитій «морді» та їх фарбування можна вільно вимагати не менше 30 000 рублів (вартість запчастин та розхідники оплачує клієнт), т.к. в автосервісі за таку роботу візьмуть щонайменше вдвічі більше. Для розбирання-складання автомобіля будуть потрібні все ті ж інструменти, що і для слюсарного ремонту. Крім цього, потрібно буде купити досить дороге обладнання: генератор електрики, повітряний компресор, зварювання (бажано) і дрібний електроінструмент. Через війну сума необхідна устаткування гаража під власний бізнес буде приблизно 70-80 тис. крб.

Прибутки та терміни окупності? Допустимо, ви вклали 80 000 рублів в обладнання гаража під свій бізнес. Почали працювати. Перші клієнти – швидше за все це будуть ваші знайомі, а згодом розпочнеться «сарафанне радіо». Поодинці, за місяць можна зробити мінімум два автомобілі із середніми кузовними ушкодженнями, або до 6-8 із дрібними (фарбування 1-2 деталей). Простий розрахунок показує: 2 автомобілі по 20-30 УРАХУВАННЯМ. або 8 по 5-6 УРАХУВАННЯМ. - Це понад 50 000 рублів чистого прибутку. У результаті ваш гаражний бізнес окупиться за 2-3 місяці та почне приносити чистий прибуток. Так, ви не зможете братися за серйозні стапельні роботи, за які в автосервісах беруть від 100 000 рублів, але, як кажуть, «курочка по зернятку клює, та сита буває». Якщо справа піде, то розширюватиметеся, тим більше що є куди.

ua ru