Розведення міні-корів для молочної міні-ферми як бізнес

Розведення карликових корів може стати не лише екзотичним хобі, а й чудовим бізнес-проектом, який зробить вас лідером ніші, практично не зайнятої конкурентами!

Одна карликова корівка на день приносить 3-8 літрів надою (залежно від породи), чого цілком вистачає для забезпечення потреб сім'ї. Та й площа пасовища для повноцінного харчування карликових корів потрібна набагато менше, ніж для вирощування звичайних порід.

Переваги карликової корівки перед звичайною великою коровою

Карликові корівки.

Зміст великої корови для власних потреб не виправданий на сьогоднішній день. Так молока звичайна корова може давати до 20 літрів на добу, але біля неї маса клопоту! Проте молоко міні корови смачніше і дуже довго зберігається без холодильника. У спеку +35 свіже молоко міні-корови протягом доби спокійно зберігається. Це говорить про його корисні властивості.

Молоко корів карликових порід з горбом, (наприклад, Зебу) має цілющі властивості для людей після травм центральної нервової системи і після інсульту. Конкуренція такого молока на ринку є мінімальною.

Усі карликові породи корів мають доброзичливий і спокійний характер. Вони легко піддаються дресируванні і добре трапляються зі своїм господарем. А значить вони безпечніші у догляді та утриманні.

У результаті багато переваг просто-таки зобов'язує негайно взятися за створення успішного бізнесу з продажу міні-корів, який здатний вийти на рейки прибутковості вже через кілька років!

Скільки дає молока міні корова

Найпопулярніші види карликових порід:

ФотоНазваОписНадой на добуЗростанняВага
Зебу. Корова породи карликовий Зебу Походить зі Шрі-Ланки, де цей вид вважається священним. Порода відрізняється витривалістю та невибагливістю в їжі. 3л. 90см. 80кг.
Вечір. Міні корова Вечур Найменша порода корів у світі, яка дає найбільше молока щодо своєї маси. Рівень смертності у ранньому віці менше 1%. Молоко породи Вечур вважається найкориснішим коров'ячим молоком. Його призначають на лікування багатьох хвороб. 4л. 75см. 70кг.
Якутська. Якутська міні корова Поширена в республіці Саха, при цьому має спільне споріднене коріння із Зебу. Чудово переносить великі морози. Молоко має високу жирність 6-9%. 5л. 100см. 250кг
Джерсейська. Джерсейська порода Молочна порода міні корів. Виведена на англійському острові Джерсі. Співвідношення витрати корму на 1л молока = 0,8 кормової одиниці! 8л.-12л. 120см. 350кг.
Плюшева. Плюшева корова з Айови Найдорожча і найкрасивіша порода корів середніх розмірів. Країна походження США, штат Айова. Порода виводиться виключно для естетики та участі у фермерських виставках чи конкурсах. Її вартість починається від 5000$ і може сягати кількох десятків тисяч доларів. - 135см. 550кг.
Порівняння.

У всіх порід міні корів схожі переваги перед звичайними:

  • молоко та м'ясо з високою смаковою якістю;
  • прийнятний апетит;
  • мають прекрасний імунітет і стійкі до багатьох хвороб звичайних корів;
  • відмінно розмножуються;
  • невибагливі у змісті;
  • податливі, легко керовані та менш агресивні.

Цікавіший факт! А ви знаєте, що горб Зебу вважається делікатесом, який можна замовити тільки в елітних ресторанах.

Стратегії реалізації бізнес-ідеї

Існує дві стратегії досягнення прибутку:

  1. Відразу ж продавати міні-корів, що народилися (пріоритетний варіант у перший рік ведення бізнесу).
  2. Залишати самок, що народилися, для збільшення поголів'я, здатного до виношування потомства в майбутньому.
Міні-корівки.

У будь-якому випадку, доходна частина з року в рік лише зростатиме, а бізнес розвиватиметься і міцнітиме. Та й фахівці-тварини в унісон заявляють, що захоплення міні-коровами серед нашого населення – не короткочасна мода, а довгострокова перспектива. То чому б не осідлати цю хвилю, при цьому регулярно одержуючи прибуток!

Звичайно, потрібно буде спорудити міні корівник та обзавестися міні доїльним апаратом. Ці породи дуже привабливі як для міні ферм, так і для особистого змісту.

Карликові корівки привабливі для сучасного сільського жителя

Дружба.

Адже вони не тільки вкрай екзотичні за своєю суттю, але ще й дуже доброзичливі. Цей карликовий вихованець, безперечно, стане вашим добрим другом, з яким буде цікаво проводити вільний час. Карликові корови піддаються дресируванні, вони дуже розумні, добре впізнають господарів, мають досить поступливий і добрий характер. І головне – вони дуже економічні у змісті. Сукупність цих характеристик робить міні-корів фактично ідеальним домашнім улюбленцем!

Сучасне сільське господарство націлене на ефективність виробництва щодо трудовитрат та фінансових витрат. Адже звичайна корова з кожним роком вимагає дедалі більше сил та грошей на її утримання. А молоко фірми закуповують у 2 рази дешевше, ніж продають у магазинах. Звичайному сільському жителю дешевше і раціональніше тримати для себе маленьку корівку, яка забезпечить сім'ю молоком без клопоту.

ua ru