Ручний верстат для видалення вм'ятин без фарбування в гаражі

Створіть свій міні-автосервіс в домашніх умовах для надання платних послуг за потребами водіїв автомобілів, що найчастіше виникають. Кожні 5 років кількість нових автомобілів подвоюється. Навіть у невеликих містах все складніше знайти місце на парковках, частіше з'являтися пробки, а статистика дрібних аварій невблаганно зростає. У місці з ними зростає кількість дрібних вм'ятин на кузовах автомобілів. Плюс до всього виробники нових марок роблять все складніші елементи дизайну екстер'єру, на яких все складніше усувати навіть дрібні вм'ятини. Як говорив Джек Ма (засновник Alibaba.com): «У цьому світі все більше скарг, кожна скарга – це можливість, вирішіть хоча б одну з них і ви розбагатієте».

Послуги автосервісу з усунення вм'ятин без фарбування як бізнес

Видалення вм'ятин на кузові авто.

Незначні пошкодження кузова, отримані внаслідок ударів дрібними предметами (град, каміння тощо), здатні завдати великих проблем власнику автомобіля. Але вихід є. Застосування приладів Hotbox HTR-02 і Dent дає чудові результати без використання шпаклівки або фарбування, не залишаючи сліду від колишніх дефектів. Більше того, це чудова ідея для бізнесу!

Прилад для видалення градових вм'ятин індукційний Hotbox HTR-02

Набір Hotbox HTR-02.

Hotbox HTR-02 – це індукційний випрямляч кузова. Його винайшли у Швейцарії. Тепер він проник фактично у всі куточки земної кулі, став незамінним помічником і справжньою знахідкою для авторемонтників! Такий інструмент для видалення вм'ятин без фарбування своїми руками дозволяє швидко позбутися різного виду вм'ятин. Причому без складних і дорогих робіт з кузовом, які раніше включали рихтування, шліфування і фарбування. Тепер про всі затратні незручності можна забути. Завдяки Hotbox HTR-02, ідеально рівним ваш кузов вашого автомобіля можна зробити буквально за кілька секунд!

Головні переваги приладу Hotbox HTR-02 полягають у наступному:

 1. Дуже швидко дозволяє позбутися небажаних дефектів кузова.
 2. Тепер не потрібно знімати окремі частини автомобіля, щоб виправити пошкодження зсередини. Усі необхідні маніпуляції проводяться зовні, причому без трудомісткого демонтажу пошкодженого елемента.
 3. Дозволяє працювати в місцях, виправити деформації в яких іншими способами просто неможливо.
 4. Простота та зрозумілість в експлуатації. Робота з приладом під силу навіть новачкові.
 5. Компактність, невелика вага (близько 3 кг за весь комплект), зручна форма приладу, що дозволяє легко маніпулювати їм навіть у найнезручніших місцях.
 6. Спеціальна конструкція дозволяє утримувати прилад чітко над вм'ятиною, уникаючи ковзання по кузову та небажаного зміщення агрегату убік.
 7. Абсолютно не ушкоджує поверхню під час проведення реставраційних робіт.
 8. Не потребує додаткових витрат та придбання допоміжних витратних матеріалів.
 9. Швидка самоокупність (вартість апарату становить 1640$) і вихід у прибуток вже за підсумками двох місяців роботи!

Кілька слів про експлуатацію Hotbox HTR-02

Hotbox HTR-02 діє.

Основний вплив на пошкодження відбувається завдяки спрямованому високоефективному нагріванню металу, який внаслідок такого процесу набуває особливої ​​пластичності, а під впливом фізичних сил миттєво самовипрямляється.

На цьому приладі можна регулювати потужність і час впливу з урахуванням площі і труднощі робіт з виправлення вм'ятин. За часом можна вибрати імпульс тривалістю від 0.5 до 2.5 секунд. Потужність регулюється в п'яти режимах з кроком 20%: від 20% до 100%. У свою чергу, досвідчені фахівці радять досить акуратно підходити до роботи на високих потужностях: при тривалому впливі на поверхню ви можете пошкодити шар фарби на авто, просто його випалив. Так що краще випрямити вм'ятину за два чи три підходи, ніж заощадити кілька секунд ціною псування поверхні.

Завдяки зручній насадці, процес випрямлення здійснюється дуже зручно і не завдає жодного дискомфорту майстру. Природно, низька вага апарату та його компактність додає додаткових плюсів, позитивно впливаючи на маневреність роботи та мобільність. Словом, якби профільні фахівці взялися б покращувати цей агрегат, вони дуже довго ламали б голову над тим, що саме зробити краще!

Як з ним працювати?

Головку індуктора потрібно розмістити біля краю вм'ятини під кутом 90 градусів до поверхні. Потім вмикаємо апарат, тримаємо близько секунди і спостерігаємо за результатом, паралельно перевіряючи рівень нагрівання металу. Для повного виправлення маленьких і середніх по глибині дефектів потрібно зробити хрестоподібні рухи приладом від краю вм'ятини до іншого. Як ви вже зрозуміли, головна небезпека - спалювання фарби в місці пошкодження, що є вкрай небажаним побічним ефектом і спричиняє додаткові фінансові витрати. Повторюйте підходи лише після повного охолодження поверхні.

Які типи пошкоджень можна виправити

До них можна віднести:

 1. Вм'ятини від граду.
 2. Дефекти від падіння предметів з великої висоти.
 3. Наслідки невеликої ДТП.
 4. Ушкодження внаслідок невдалого паркування.
 5. Неакуратність перехожих, спеціально (акт вандалізму) або з необережності зачепили ваш автомобіль візком, сумкою або іншою ручною поклажею.

DENT – інструмент для видалення вм'ятин на автомобілі

DENT у дії.

Технологія DENT – це цілий набір для видалення вм'ятин без фарбування. Його часто називають абревіатурою PDR (Paintless Dent Repair), а також має на увазі високоефективне видалення вм'ятин. Як і у випадку з Hotbox HTR-02, зникає необхідність фарбувати місця пошкодження кузова після усунення дефекту, що суттєво заощаджує гроші замовника.

Як працює DENT і в чому його переваги?

Велика різниця.

У набір DENT входять пристрої для видалення вм'ятин без фарбування. Він складається з важелів спеціальної конфігурації, які через технологічні отвори автомобіля здійснюють спрямований тиск на вм'ятину. Принагідно на неї впливають зовні завдяки спеціальній технології, що витягує. Робота займає досить невеликий відрізок часу (від 15 хвилин до однієї години) і призводить до відмінного результату: часто місце пошкодження після застосування технології DENT просто не відрізниш від сусідніх ділянок кузова!

DENT не страшні вм'ятини різної глибини та складності на будь-якій ділянці автомобіля. Завдяки використанню внутрішніх вакуумних присосок на клейовій основі та спеціальних мікроліфтів, навіть найглибші ушкодження витягуються без застосування особливих сил. Перевага технології перед Hotbox HTR-02 полягає в тому, що їй підвладні набагато більші за площею пошкодження підвищеної складності.

Скільки коштує видалення вм'ятин без фарбування

Контроль видалення вм'ятин.

Якщо ви вирішили зайнятися власним бізнесом з ремонту різних пошкоджень кузовів авто, то знайте, що це дуже прибуткова і вигідна справа!

Якщо витратившись на прилади DENT або Hotbox HTR-02, ви просто забудете про будь-які подальші витрати. Враховуючи довговічність апаратів, а також потенційну кількість клієнтів, підсумковий прибуток може вразити будь-яку фантазію!

Середньоринкова ціна за видалення вм'ятин відрізняється залежно від складності пошкодження. Найчастіше вартість ремонтних робіт становить від 10 $ до 1000 $. За наявності власного приміщення (підійде звичайнісінький гараж) і середньої робочої завантаженості 2-5 автомобілів на добу. Це означає, що після окупності апарату місячний заробіток легко може перевищити вартість обладнання за 2 місяці. Переваги власного бізнесу тут очевидні.

Тут навіть не варто роздумувати: за невеликих вкладень і кількох витрачених на самонавчання днів ви станете господарем високоприбуткового бізнесу, який стане основою вашого фінансового благополуччя на багато років уперед!

ua ru