Садові меблі з автомобільних покришок своїми руками

Яке можна знайти гідне застосування старим автошинам? Зазвичай їх просто викидають або спалюють у лазнях. При цьому мало хто замислюється про те, що автомобільні покришки можуть бути чудовим та довговічним каркасом для садових меблів. Так само їх використовують як предмети інтер'єру (офісних меблів, клумб, елементів дитячих майданчиків та ін.). Для цього старі покришки слід обробити, щоб позбутися запаху гуми.

Ідеї для виготовлення гарних виробів із автомобільних шин

Диван з автомобільних шин.

Виготовлення меблів із покришок для саду, офісу та гаража є економічно виправданим. Адже ви не тільки позбавите себе покупки нових столів і крісел, але й зможете створити свій власний бізнес у цій сфері.

Переробка сміття – це завжди високо маржинальний бізнес. Хоча тут тут дуже низька капіталомісткість. Крім того, це ремесло сильно піддається фактору сезонності продажів. Проте як додатковий дохід ідеально підходить, оскільки ризики мінімальні. А якщо Ви отримуєте задоволення від творчого процесу та результату, то його можна порівнювати з ідеальним бізнесом – оплачуване хобі.

Із старих покришок можна виготовляти різні вироби для саду та офісу:

 1. Журнальні столики.
 2. Міні-столик для саду
 3. Пуфіки.
 4. Пуфи із шин
 5. Кресла гойдалки.
 6. Плетене крісло-гойдалка з гуми схилів
 7. Вазони під квіти.
 8. Вазон у вигляді чаші
 9. Клумби.
 10. Клумба з шини
 11. Гойдалки.
 12. Ідеї для виготовлення гойдалки
 13. Імітація криниці для ландшафтного дизайну.
 14. Ідеї декорації для палісадника
 15. Басейни для дачі.
 16. Невеликий басейн з великої покришки
 17. Меблі для офісу та/або гаража.
 18. Зона для кави брейка
 19. Огородження для вертикального озеленення саду та присадибних ділянок.
 20. Вертикальні клумби

Як видно з наведених вище прикладів автомобільні шини можуть служити довговічним будівельним матеріалом в умілих руках і з творчою уявою в голові. Такий підхід суттєво збільшити попит на покришки вживані. Не викидайте їх і не спалюйте, вони можуть коштувати гроші та приносити користь з естетичним ефектом.

Виробництво меблів із старих покришок як домашній бізнес

Кресла для саду.

Створення меблів та інших предметів побуту з автомобільних шин – цікаве та креативне заняття для людей, які люблять та вміють майструвати різні елементи інтер'єру своїми руками. Якщо дивитися на цей процес з економічної точки зору, то тут його переваги є, а саме:

 1. Дешевизна та доступність сировини. Дістати старі автомобільні шини не є проблемою. Спочатку можна використовувати власні запаси, а в майбутньому організувати пункти прийому або навіть оптові закупівлі з найближчих звалищ;
 2. Швидкість виготовлення та простота. У випуску різної продукції важливу роль грає швидкість створення однієї одиниці товару. При старанній роботі ви зможете створювати по кілька нескладних елементів інтер'єру в день. Для більш складних замовлень може знадобитися кілька діб;
 3. Якість продукції та її стійкість до різних несприятливих факторів. Покришки для автомобілів механічно стійкі, при цьому здатні витримати значну вагу, вони не схильні до дії погодних факторів, нагрівання та охолодження. Це значною мірою впливає на ціну реалізації товару;
 4. Широкий ринок збуту. Прості конструкції можна продавати для заміських резиденцій та дач, а складніші композиції відмінно підійдуть для покупки в квартири та будинки;

Меблі з покришок фото:

Садові меблі з автошин.

Нижче наведено кілька простих майстер-класів, за якими можна перейняти перші навички та спробувати самостійно виготовити свої моделі дивлячись на покрокове фото.

Як зробити оригінальні меблі з покришок своїми руками

Шини в інтер'єрі.

Перед самим процесом створення меблів, звичайно, покришки потрібно попередньо обробити. Для цього їх миють, висушують, обробляють спиртовим розчином або розчином ацетону. Якщо ви хочете надати автомобільній покришці певний колір, краще використовувати акрилову, алкідну або спеціалізовану фарбу (по гумі). Існує безліч способів створення меблів із автомобільних шин. Наведемо кілька інструкцій щодо реалізації теорії у практику:

 1. Зручне крісло. Одна шина буде основою, а дві інші – ніжками. Покришки, що виконують функцію опори, розрізають навпіл, а потім прикріплюються до сидіння гайками або болтами. Зверху на сидіння встановлюється листовий пластик чи дерево відповідного розміру.
 2. Ще один спосіб створення крісла. Береться кілька автомобільних покришок із заздалегідь підготовленим прорізом (у неї міститься спинка з фанери або пластику). Спинка закріплюється за допомогою болтів чи дроту. Основу можна набити м'яким поролоном, подушками або виготовити жорстке сидіння.
 3. Столик можна виготовити з кількох шин, що формують жорстку основу, та шматка фанери, який виконуватиме роль робочої поверхні.
 4. Якщо вам потрібен пуф, то візьміть кілька покришок від автомобіля, з'єднайте між собою, а простір усередині заповніть подушками або поролоном, загорнутим у тканину. До конструкції можна додатково приєднати коліщатка для можливості переміщення.

Але це лише «скелет» ваших меблів. Вам потрібно добре попрацювати над обробкою для надання виробу остаточного вигляду. Ви можете зробити м'яку оббивку, плетене покриття з мотузки або чохол, що знімається з тканини. Все залежить лише від вашої фантазії. Поверхню столу можна прикрасити візерунком або прикріпити листовий декоративний пластик. Так конструкція набуде закінченого товарного вигляду.

Меблі з покришок своїми руками майстер-клас:

Майстер-клас меблів із покришок. Виготовлення вазону зі старої шини

Рентабельність бізнесу

Крісло-гойдалка на вантажних шинах.

Оцінити рентабельність цієї витівки надзвичайно важко. Все залежить від якості та зовнішнього вигляду готової продукції, а також можливості організувати ринок збуту. Відсутність конкуренції та повна свобода у цій сфері не передбачають наявності якоїсь середньоринкової ціни на товар.

Можливими покупцями на початкових етапах можуть бути ваші сусіди та знайомі. У майбутньому ви можете запропонувати свої послуги магазинам, що спеціалізуються на продажу незвичайних та креативних меблів для будинків та присадибних ділянок.

Меблі зі старих покришок своїми руками:

Меблі з шин своїми руками.

При добре налагодженому збуті товару вигода такого бізнесу не піддається сумніву. Відсутність орендної плати, доступність та дешевизна сировини, а також швидкість виготовлення готового товару швидко окуплять витрати на інструмент та непередбачені витрати.

ua ru