Скільки коштує яйце та м'ясо страуса за роздрібними цінами

Розведення страусів це ремесло, яке набирає популярності більш ніж у 100 країнах світу. Інтерес до страусів цілком очевидний. Фермери люблять страуса за гарний приріст м'яса, за великі яйця, безвідходне виробництво та широкий асортимент продукції, яку отримують, вирощуючи цього птаха. Скільки коштують продукти зі страуса? Основний інтерес до розведення сучасних страусів викликає його м'ясо та велике яйце. У світі, який віддає перевагу здоровій їжі, корисне страусине м'ясо відповідає всім вимогам дієтологів. Варто зазначити, що страусина шкіра також використовується для пошиття куртки, сумки та взуття.

Рентабельність страусиної ферми з розрахунками

Скільки коштує яйце та м'ясо страуса?

У всіх ресторанах страви зі страусиних яєць вважається делікатесом, тоді як яєчна шкаралупа використовується для декоративних цілей. Страусові пір'я, як і раніше, популярні в модних бутіках, як і сто років тому. Страус у сільському господарстві нашого регіону, здається, є дуже незвичайним явищем для звичайного фермера. Цей факт визначає ще дуже жорстку конкуренцію на ринку страусиного м'яса. Багато хто не знає, що це дуже перспективне підприємство, яке не лише забезпечить високий прибуток, але й навчає людину з деякою новою, корисною інформацією про життя страусів. Тому, як завжди, перші будуть кращими і досвідченими. Якщо ви розглядаєте страусину ферму як підприємство, вам буде цікаво прочитати цю статтю.

Попит та ціна на страусині яйця, м'ясо, шкіру та пір'я

Ціни на страусині яйця м'ясо шкіру пір'я

Вага дорослого страуса 120кг.-140кг. іноді сягає 160кг. зростання 2,7 метра. З одного птаха виходить 40% чистого виходу м'яса (45-55 кг страусиної туші). Вартість м'яса в супермаркетах від 17$ за кілограм.

І відразу логічне питання, скільки їсть страус? Щоденне споживання корму дорослого птаха 3кг. (Страус із зоології класифікується як всеїдна тварина). Страус готовий до вибою у віці 10-14 місяців. Одна страусова самка зносить до 80 яєць за сезон. Яйце страуса коштує від 15 $ за 1кг. у роздробі.

Запліднення яєць становить 90%. Вага яйця 1,5 кг.-1,8 кг. Товщина шкаралупи 0,5см. Вага пташеня, що вилупилося, більше 1кг. Рядок інкубаційного періоду 40 днів. За один рік з одного страуса фермера отримують не менше 40 голів потомства (враховуючи відсоток заплідненості яєць, вилупки та виживання пташенят) при тому, що продуктивність страусів триває до 30 років.

З одного дорослого птаха виходить 1,5кг. Пір'я причому 0,5кг. складають довгі красиві для модної індустрії, а решта пір'я можете реалізовувати виробникам подушок, ковдр, пуховиків та інше. Якщо ви хочете розпочати свій власний сільськогосподарський бізнес з розведення страусів, Вам важливо враховувати деякі фактори, які необхідно знати насамперед. Ця стаття, безумовно, допоможе вам досягти успіху в цьому типі підприємства.

Як варто починати розводити страусів на м'ясо та яйця

Розвід страусів на м'ясо та яйця
  1. Скільки потрібно місця для розведення страусів? Спочатку потрібно вибрати місце для страусиного бізнесу. При пошуку місця для розміщення Вашої страусиної ферми звертайте увагу на місця з невисокою вологістю повітря. Пташенята страусів, як і всі домашні птахи дуже чутливі до інфекцій. Вологі місця це ідеальне середовище для розмноження вірусів та мікроорганізмів. Місця з високою вологістю будуть перешкоджати розвитку Вашого підприємства через високий ризик захворювань страусів. Також важливо зумовлено оцінювати розмір території, виділений під загін і стійло для дорослих страусів. На одного великого страуса в стійлі має припадати 5-6 квадратних метрів, а в загоні не менше 100 кв.м. У зимовий період температуру у стійлах (де страуси ночують) необхідно підтримувати до +10 градусів тепла. На підтримання температури взимку не потрібно багато витрат на опалення, тому що птахи самі по собі виділяють багато тепла. Вдень, на зимових прогулянках у загоні, вони добре почуваються при -20 морозу.
  2. З скількох страусів слід починати? Коли ви вже вибрали правильне місце для вашої страусиної ферми, потрібно правильно оцінити свої можливості на початку розведення птиці. Визначте для себе кількість страусів, з яких ви починатимете свій бізнес. Ви повинні бути впевнені в цій кількості, тому що для початківців спочатку буде важко піклуватися про велику ферму. На одного самця має припадати від двох до семи самок.
  3. Як приготувати правильний раціон харчування для страуса? Після того, як ви вже придбали необхідну Вам кількість страусів, складіть корисний раціон харчування для цих великих птахів з високим темпом зростання. Перше це врахувати те, що страуси це вид тварин, які вживають велику кількість води. Зокрема, очікується, що один страус може споживати 10 літрів води щодня. Основні компоненти комбікорму, які входять до раціону харчування страуса це кукурудза соя та люцерна, 3-4 кг. на добу на одну птицю.

Скільки ми знаємо про яйця страуса

Які на смак яйця страуса.

Скільки коштує яйце страуса? Відносно не дорого, 15 доларів за штуку. Вміст страусиного яйця на вигляд мало чим відрізняється від курячого. Головна відмінність це розмір і смакові якості. Одне страусине яйце замінює два десятки курячих. Щоб приготувати яйце, знадобиться гострий і тонкий інструмент для того, щоб акуратно зробити невеликий отвір, через який необхідно витягти вміст яйця на сковорідку. Додайте цибулю, сіль, перець, а під кінець сир і трохи помідорів. Акуратно витягайте зі шкаралупи білок та жовток, якщо ви хочете використовувати шкаралупу яйця для подальшої обробки на сувенірну продукцію або елементи декору.

На смак яєчня зі страусиного яйця має солодкуватий присмак, має невеликі відмінності в порівнянні з курячою яєчнею. Страусячі яйця можна зварити, але для цього вам знадобиться близько двох годин. Сраусине яйце величезне і має товсту шкаралупу (0,5см.), тому його треба добре проварити. Варені яйця страусині можете фарширувати, різати на кубики і додавати в салати. Таке велике яйце краще готувати для гостей, у нього багато поживних властивостей і самому його не з'їсти.

Скільки доведеться дізнатися про м'ясо страуса

Корисне м'ясо страуса.

Вартість м'яса страуса доступна за ціною від 17 доларів за кілограм. А на смак нагадує пісну яловичину з низьким вмістом жиру та холестерину, а також із високим вмістом кальцію, білка та заліза. Сире м'ясо на колір темно-червоне або вишнево-червоне, трохи темніше, ніж яловичина. М'ясо страуса вважається делікатесом і описується дегустаторами як м'ясо, яке має солодший і багатіший смак, ніж інші види м'яса. Воно користується популярністю в європейських ресторанах і стає все популярнішим у нас. М'ясо подається в різних видах: прем'єр-стейки, філе, ковбаси, котлети, жарке та нарізане кубиками. Може служити замінником у кулінарних рецептах до яловичини, свинини, баранини, індички, курки, тобто практично в будь-якому рецепті.

Багато дієтологів призначають страусине м'ясо для своїх клієнтів замість іншого м'яса, тому містить мало жиру, який забиває артерії і може призвести до хвороби серця та атеросклерозу. Таке м'ясо містить менше жирів навіть у порівнянні з куркою та індичкою, і звичайно менше жирів та холестерину, ніж у яловичини. Практично все м'ясо страуса йде від ніг, стегон та спини. Страус має м'ясну грудку, як у курки та індички. Страус має жир, але він збирається за м'язами і легко видаляється в процесі обробки. А м'ясо не має мармурового вигляду та жирових прошарків як у яловичини. Страус жир широко використовується в медицині та косметології.

Таблиця цінності страусиного м'яса порівняно з іншими тваринами:
М'ясо птиці Калорії Білки м. Жир р. Холост мг. Кальцій мг.
Страус 97 22 2 58 5
Куриця 140 27 3 73 13
Яловядина 240 21 15 77 9
Бараніна 205 22 13 78 8
Свинина 275 24 19 84 3

Складіть бізнес план продажу яєць та м'яса

Бізнес план з реалізації страусиної продукції.

Після того як Ваша страусина ферма створилася і почала працювати, необхідно скласти бізнес план подальших дій. Основний продукт, який ви вироблятимете це м'ясо. Знайдіть шляхи реалізації страусиного м'яса у вашому регіоні. Звертайтеся як до роздрібних покупців, так і до продуктових магазинів.

Скільки повзи можна отримати від страуса? Крім м'яса ви отримуєте зі своєї ферми такий продукт як пір'я. Гарне довге пір'я продавайте в роздріб, а інші часто закуповують на постійній основі виробники пухових виробів. Зі страусиного пір'я традиційно популярні декоративні матеріали для одягу та інтер'єру. Вони мають великий попит під час підготовки до всесвітньо відомого Бразильського карнавалу.

Згодом ферма зможе виробляти такий цінний продукт, як страусина шкіра. Вам треба докласти невеликих зусиль, щоб навчитися правильно вичинити її зі страусів. А шляхи реалізації шкіри довго шукати не потрібно, наприклад, розішліть пропозиції взуттєвим, меблевим та швейним фабрикам. Тонка і водночас міцна страусина шкіра, дуже цінують виробники шкіряних виробів. Вона дуже добре піддається обробці під час виробництва. У віці 10-14 місяців страусина шкіра набуває кращих якостей. Шкіра страуса за якістю можна порівняти з такими дорогими, як шкіра слона і крокодила шкіри. Її головною особливістю є зносостійкість. М'яка та гнучка шкіра є відмінним матеріалом для взуття, галантереї та одягу. Вартість 1,2-1,5 кв. м шкіри може компенсувати всі гроші, витрачені на птаха.

Життя страусів у дикій природі

Як живуть страуси в афрії?

Страуси живуть в Африці, Австралії, на Близькому Сході, в Передній і Центральній Азії, в Індії і навіть на півдні Східної Європи. Чорний африканський страус найпопулярніший у наших регіонах. Такі страуси швидко пристосовуються до нашого клімату. Вони почуваються добре в зимовий період при температурі повітря -20°С. Птах також швидко адаптуватися до нових місць та людей. Великий нелітаючий птах, який може розвивати швидкість до 55 км/год. У дикій природі стада страусів перебувають у кількості до 50 птахів. За зологією страуси полігамні.

Скільки самок потрібно одному страусу? У страусиних стадах на одного самця припадає близько семи самок. Крила страуса не використовуються для польоту, але мають досить великий розмах близько двох метрів. Як і всі безкілеві види, страус не має жовчного міхура. Страуси можуть терпіти широкий спектр температур. У більшій частині свого довкілля, різниця температур між денною і нічною зоною доби дорівнює 35 градусів за Цельсієм. Механізм контролю температури страуса є більш складною системою, ніж у інших птахів та ссавців. Страус, коли стоїть, використовує голу шкіру верхньої частини ноги та боки, які можуть бути покриті пір'ям крил або оголені залежно від коливань температури навколишнього середовища. Страуси мають дуже сильні ноги, які можуть бути смертельно небезпечними.

ua ru