Верстат для різання каменю з подачею води під пилку як бізнес

Різаний камінь для виконання облицювальних робіт – це довговічний та якісний матеріал. Він має легку вагу і високу міцність. Безстроковий термін експлуатації робить покупку цього будівельного матеріалу раціональним під час ремонту.

Малий бізнес з виробництва різаного каменю в гаражі

Великий урожай огірків.

Вага та вартість – не всі переваги різаного каменю. Крім цього, він може мати найрізноманітніші фактури, що дозволить надати фасаду будівлі неперевершеного стилю та краси.

Концепція бізнес-ідеї проста: беремо дешевий камінь і ділимо його на безліч дорогих каменів. Варто розглянути дедалі детальніше.

Яке обладнання слід використовувати?

Виробництво різаного каменю в домашніх умовах є досить складним процесом, який містить багато нюансів. Щоб успішно налагодити бізнес з виробництва якісного будівельного матеріалу, вам знадобиться сама установка для різання, а також низка допоміжного обладнання.

Щодо головного обладнання – верстата для різання каменю з подачею води, то його вибір та купівля – найвідповідальніший крок у налагодженні вашого бізнесу. Існує ціла низка моделей верстатів: від ручних і портативних до великих стаціонарних машин. Вибір найкращого лягає виключно на ваші плечі.

Єдине, що слід розуміти, що якщо ми говоримо про бізнес, хай і невеликий, то ручного обладнання з великою ймовірністю буде недостатньо. Потрібне велике обладнання з діаметром пили від 60 см. У такому випадку, ви зможете виконувати максимальний обсяг роботи при мінімумі часових та ресурсних витрат.

Що пропонує нам ринок?

Верстати серії ВК-1,2,3.

Зараз ми постараємося розглянути основні моделі обладнання, яке може і повинно використовуватись у домашньому бізнесі з виробництва різаного граніту або пісковика. Є кілька загальних критеріїв, дотримуючись яких можна буде підібрати найкращий варіант:

 1. Багатофункціональність. Йдеться про мобільність використання обладнання: у стаціонарному чи переносному вигляді. Якщо стаціонарний верстат легко піддається транспортуванню, це безперечно робить його більш функціональним і корисним;
 2. Технічна сторона. Від того, наскільки технологічно якісним буде верстат, залежить сфера його застосування. Так, використовуючи професійну машину, можна впоратися із різкою граніту, мармуру, плитки чи каменів. За збереження пильного диска також можна не турбуватися, оскільки апарат вчасно подаватиме охолоджувальну рідину.

Розглянемо бюджетні моделі верстатів, які мають підведення води та діаметрів пильного диска понад 60 см:

 1. ВК-1, ВК-2. Верстати для різання каменів, які включають стільницю і пиляльний механізм. Діаметр пили в такому обладнанні дорівнює 120 см, чого більш ніж достатньо для будь-яких робіт. Цей верстат можна вважати найбільш підходящим під новий бізнес з різання каменю. Вартість його варіюється по ринку від 1000 $.
 2. ВК-3. Найбільший і потужніший апарат, призначений для серйозних та тривалих робіт. Більше підходить для розширення виробництва. Величина пиляльного полотна дозволяє розпилювати кам'яні плити з діаметрів до 300 см. Вартість моделей починається від 2000$.

Технологічний процес у домашніх умовах

Великий урожай огірків.

Обробка каменю, що включає різання, багато в чому досягла прогресу завдяки алмазним технологіям. Адже ще кілька років тому, щоб організувати бізнес з різання каменю вдома, знадобилося б складне ударне та дробильне обладнання. Сьогодні досить компактних верстатів невеликих габаритів. Вони легко ріжуть тверді породи: граніт чи мармур.

Спеціальні інструменти дозволяють вирізати складні контури та проводити будь-які роботи з різання, які вам припадуть до душі. Ідея бізнесу полягає у глобальному плані. Але яким чином і який матеріал використовувати - ці питання вам доведеться вирішити самостійно.

Якщо говорити про обладнання, то тут можна виділити кілька його різновидів. Кожна з них застосовується у парі з конкретним видом будівельного матеріалу та для конкретного виду роботи. Шліфувальні машини популярні, але дуже схильні до пошкоджень, тому для домашнього виробництва краще взяти агрегат надійніше.

У нашому випадку рекомендується використання верстата для розпилювання з алмазним диском. Товщина робочого елемента досягає 5-6 мм, чого більш ніж достатньо для надійного розпилювання. Термін придатності такого диска дорівнює 2-3 рокам, а далі краще замінити, інакше може знадобитися дорогий ремонт.

Процес виготовлення можна розділити на наступні етапи:

 • підготовка матеріалу;
 • різання його на заготівлі;
 • шліфування поверхні;
 • полірування поверхні;
 • у разі потреби: різьблення або гравіювання.

Вартість різання природного каменю

Мокра різання каменю.

У даному розділі намагатимемося описати собівартість даних робіт і зрозуміти, наскільки вони вигідні. Рентабельність такого виробництва можна вирахувати за простою формулою, яка має такий вигляд:

РП=Д/ЗП*100%

 1. РП – безпосередньо сама рентабельність виробництва.
 2. Приблизний дохід, який ви розраховуєте отримати.
 3. Витрати на виробництво по різанню каменю (закупівля матеріалу, амортизація верстата, електрика тощо).

Також доцільно порахувати разові витрати на первинну купівлю обладнання та матеріалів: ціна обладнання та ціна матеріалів Po + Pm. Зрештою, вам залишається лише додати додаткову вартість за роботу та отримати чистий прибуток.

Яка рентабельність бізнес-ідеї?

Індивідуальність кожного окремого випадку показує, що бізнес-ідея не має жодного стабільного показника ефективності та рентабельності. Все залежить насамперед від людини, її схильностей до ведення бізнесу та інших чинників. Однак, якщо дотримуватися своєї мети і прагнути успіху, можна досягти хороших результатів у виробництві різаного граніту.

Як продавати свою продукцію?


Піщаник пиляний.

Для успішного ведення бізнесу з виробництва різаного каменю обов'язково дотримуйтесь наступних порад:

 • уникайте посередників. Працюйте безпосередньо з кінцевим покупцем;
 • рекламуйте свій товар. Для цього вдайтеся до реклами по телебаченню та радіо, не забувайте про Інтернет;
 • відвідуйте виставки, які відбуваються за вашим профілем. Можливо, саме тут ви зустрінете своїх постійних клієнтів;
 • вдайтеся до маркетингових ходів: наочна реклама, відгуки та акції.

Головне, що необхідно знати на початку будь-якого бізнесу, – це планування. Тільки з його допомогою можна правильно і ефективно розподілити ресурси, прорахувати витрати та передбачити прибуток, тим більше, що у виробництві такого будівельного матеріалу вдома ви будете одним із першопрохідників.

ua ru