Верстат листогиб для виробництва листів профнастилу для паркану

Виробництво профнастилу, дуже приваблива бізнес-ідея – питання лише в обладнанні. Будівельні матеріали дорожчають щомісяця. Вони завжди мають попит особливо, такі як профнастил.

Висока ліквідність профнастилу на будівництві

Профілегиб - ручний верстат.

Найкращий будматеріал – це профнастил. Його застосовують на будь-якому будівельному об'єкті як:

 • облицювальний матеріал;
 • каркас для швидкомонтованих об'єктів нежитлового фонду (для гаражів, складів, ангарів, побутових приміщень);
 • огорожі території;
 • матеріал для будівництва покрівлі;
 • незнімна опалубка для монолітного будівництва будівель;
 • матеріал для допоміжного, декоративного оформлення (козирків, навісів, розжолобків, ковзанів, відливів, сайдинга та складні вироби).

Де тільки не застосовується профнастил? Його популярність у будівельній сфері стимулює постійний попит на профільований аркуш. А рентабельність також на гідному рівні.

Середньооптова ціна за 1 тонну оцинкованого листового металу товщиною 0,55 мм становить 1400 $. З однієї тонни оцинкованого листа можна виготовити 250 квадратних метрів профнастилу. Оцинкований профільований лист в роздріб сьогодні продається по 8 $ за 1 м.кв. Отже 250 Х 8 = 2000$, рентабельність бізнесу становить 40%. Таку концепцію можна реалізувати завдяки обладнанню для виробництва профільованих листів. Тоді питання виникає у розмірі інвестицій для запуску профільного бізнесу.

Заводські лінії з виробництва профнастилу коштують великих грошей. Але існує компромісне рішення – це ручний верстат-листобгин для домашнього виробництва металопрофілю. Вартість верстата складає 2000 $. Звичайно окупається – дуже швидко!

Верстат обладнаний конструкціями, які дозволяють виробляти профнастил високої якості

Ручне обладнання для профнастилу.

Ручний верстат-листогиб – це недорого, компактне та універсальне обладнання для виробництва профнастилу. За якістю виробництва нічим не поступається заводам. Низька вартість обумовлена ​​насамперед низькою продуктивною спроможністю. Ручна праця завжди славиться високою якістю та низькою продуктивністю.

Конструкції балок та опорних елементів верстата виготовлені із високоміцних металів. Це дозволяє на тривалому терміні експлуатації, працювати з металевими листами завтовшки до 1,5 мм. Кулачковий механізм затиску дозволяє працювати зі верстатом зусиллям однієї руки, не порушуючи геометрію заготівлі. Устаткування дозволяє працювати з рулонами оцинкованих, металевих листів без попереднього нарізування. У комплекті обладнання є сталевий, роликовий ніж зі сплавів міцних металів. Він дозволяє сам нарізати вироби. Довжина аркуша може змінюватись за бажанням замовника.

Принцип роботи верстата є досить простим. Міцна сталева балка контрольним зусиллям вигинає хвилю необхідної форми. Зусилля та форма налаштовуються попередньо під товщину листа заготовки. Контроль здійснюється датчиками, які у потрібний момент зупиняють процес вигину металу. Оператор верстата повинен попередньо налаштувати всі елементи керування обладнанням перед виробництвом профнастилу. Спеціальною шкалою контролюється хід траверси та кут форми вигину.

Процес виконується циклічно до завершення виготовлення профільного листа. Профілезгинальне ручне обладнання дозволяє за одну зміну двом працівникам виготовити близько 120 листів профнастилу розміром – (1100мм Х 2500мм). При виробництві верстат для ручної роботи ніколи не залишить подряпин на поліестровому покритті листа. Наступною вигодою роботи на такому верстаті є відсутність енергозабезпечення для роботи.

Профнастил незамінний на будь-якому будівельному виробництві

Види профнастилу.

Профнастил останнім часом набрав високої популярності серед будівельних матеріалів. А в певних вузлах будівельного проекту став незамінним матеріалом. Важлива інформація про профнастил. Він придбав кілька видів у різних сферах застосування:

 • покрівельний;
 • несучий;
 • стінний;
 • облицювальний;
 • сендвіч-панелі (стінний та облицювальний профнастил у парі,а між ними теплоізоляційний шар із пінопласту або поліуретану).

Працювати з профнастилом дуже зручно та швидко. Будівельники часто віддають перевагу профнастилу через його корисні характеристики:

 • довговічність протягом всієї експлуатації;
 • механічна міцність;
 • маленька вага;
 • простість у монтажних роботах;
 • порівняно низька вартість;
 • естетичний вигляд.

Профнастил стійкий до будь-яких кліматичних умов. На оброблений матеріал не впливає висока вологість та перепади температури. Профільований лист з оцинкованого листа оброблений полімерами може бути незамінним у місцях, які особливо піддаються корозії. Його часто застосовують, коли потрібно побудувати прості конструкції в найкоротший термін.

ua ru