Напівавтоматичний верстат для виробництва шурупів

Такі витратні будівельні матеріали як саморізи мають постійний попит. А найбільша націнка робиться на найменший та найдоступніший товар за ціною. Наприклад: метизи, шурупи, гвинти, що самонарізають, шурупи-саморези, болти, гвинти для дерева і гвинти для фібрового картону, болти, гайки, заклепки. Саме цей тип товару націнка починається від 50%, а найчастіше все 100%. Для покупця така висока націнка не відчутна при купівлі найдоступніших будівельних матеріалів. А для домашнього виробника це чудова бізнес-ідея, щоб запустити високорентабельне виробництво прямо у себе в гаражі.

Вигідне виробництво найвидатковіших матеріалів на будівництві та ремонті

Найдешевший верстат для саморізів.

Саморізи є вкрай затребуваними у будівництві. При виготовленні шурупів виробник відразу виходить на широкий ринок збуту, так як вони користуються попитом серед будівельних та ремонтних компаній. Виробник зможе отримати високу рентабельність продажів із першого ж місяця виходу на ринок. Проте варто розібратися з кількістю початкових інвестицій, підібрати правильне обладнання та сировину. Про це ви зможете дізнатися зі статті.

Верстати для виробництва шурупів у домашніх умовах

Асортимент верстатів досить широкий. Ви можете підібрати їх за доступною ціною з невеликою продуктивністю. Або ж можна придбати обладнання, яке виготовлятиме велику кількість металовиробів за зміну.

Найдешевше обладнання для виробництва шурупів

Hangzhou Candid AS3016.

Найцікавіший верстат для домашнього бізнесу – це Candid модель AS3016. Це напівавтоматичний верстат для виробництва металовиробів саморізів гвинтів. Його ціна починається від 3000 $. Але в такому випадку доведеться пожертвувати продуктивністю, яка становить лише 25 шт. за хвилину. Зверніть увагу, що верстат є напівавтоматичним, отже, деякі операції повинен виконувати оператор верстата. Але якщо ви новачок у цій сфері промисловості і тільки починаєте пізнавати ринок саморізів і шурупів, то варто задуматися над придбанням бюджетної моделі, такої як Hangzhou Candid AS3016.


Candid AS3016 3000$.

Станок для промислового бізнесу дуже добре зберігає свою вартість. Інвестуючи в нього, ви роками зберігаєте свій капітал, адже це актив, який приносить гроші. Образно кажучи верстат для друку грошей. А коли ви вже налагодите ринок збуту, можна буде перевести в готівку свої активи і переходити на більш дорогі верстати зі значно більшою продуктивністю.

На сайті: http://china-equipments.en.alibaba.com можна купити недорогий верстат для виробництва шурупів за ціною від 3000$, там багато пропозицій даної моделі.

Китайські верстати та вітчизняні

У виробництві шурупів та болтів процес поділяється на дві основні операції:

 1. Спеціалізовані холодновисадкові автомати формують заготівлі з «головками» різного типу
 2. Різьбонакатний автомат CTR-3.
 3. Різьбонакатні автомати накочують різьблення на заготовки зі швидкістю від 60 металовиробів на хвилину.
 4. Холодновисадковий автомат HH-10.

Таке обладнання виробляється в Україні, Китаї та Тайвані. На території Російської Федерації є лише кілька виробників, що випускають подібні станки. Тому придбання верстата – досить дорога операція: потрібно сплатити не лише саму покупку, а й доставку.

Лідерами на ринку з виробництва верстатів є:

 • LianTeng (Тайвань);
 • FOB (Тайвань);
 • Candid (Китай);
 • INNOR (Китай);
 • КУПРА (Україна: ПАТ «Одеський завод з випуску ковальсько-пресових автоматів»);
 • САМСТАЛ (Росія, м. Самара: ТОВ «САМСТАЛ»).

Дані верстати відрізняються продуктивністю виробів за хвилину. Найпростіші верстати випускають близько 60 деталей за хвилину, інші мають можливість випускати до 250 виробів за хвилину. Деякі моделі можна настроїти на випуск інших виробів. Це суттєвий плюс, тому що ви може розширити свій асортиментний ряд через час, а витрачається на покупку спеціалізованого обладнання, не виникне потреби.

Прайс з цінами на китайські верстати-автомати

Ціна найдешевших моделей автоматичних верстатів із продуктивністю більш ніж 50шт/хв. починається від 13 000 $.

Дрот для виробництва шурупів

Дрот із високовуглецевої сталі, нержавіючої сталі та латуні.

Для виготовлення металовиробів у вигляді саморізів використовується дріт з високовуглецевої та нержавіючої сталі або з латуні. Залежно від продукції та обсягів виробництва, що виготовляється, підприємець може закуповувати сировину у вигляді заготовок або дроту певного діаметру.

Існує безліч заводів, які займаються постачанням цієї сировини. У вас не повинно виникнути проблем із пошуком постачальників. При виборі постачальника слід звертати увагу на ціну сировини, її якість та близькість до вашого цеху. Близьке розташування постачальника до вас допоможе скоротити термін доставки, а також витрати на транспортування.

Перші кроки в організації домашнього виробництва

Виробничий процес.

Зареєструвавши своє підприємство та визначившись із продуктивною потужністю, необхідно вибрати приміщення та розрахувати початкові інвестиції.

Розрахунок початкових інвестицій безпосередньо залежить від:

 • обсяги продукції, що випускається;
 • вартості придбаного обладнання;
 • закупівельних цін на сировину.

Більшість інвестицій суми буде спрямована на придбання обладнання. Залежно від продуктивності верстата та його вартості, обсяг інвестиційного капіталу може змінюватись. Найкращі варіанти верстатів за ціною, для виробництва шурупів у домашніх умовах будуть наведені нижче.

Домашній виробничий цех

Далі необхідно визначитися із приміщенням. Якщо ви маєте достатній капітал, при цьому у вас є можливість орендувати гарне приміщення, де відбуватиметься повний цикл виробництва, то це буде набагато зручніше для вас. Ви зможете розмежувати будинок та роботу. Однак не завжди на початкових етапах вистачає грошей на оренду, тому багато хто починає займатися виготовленням шурупів будинку в гаражі. Це цілком підходящі умови для цієї бізнес-ідеї.

Для виробництва шурупів у домашніх умовах підійде гараж, який мав би площу не менше 18 м2. Він повинен бути оснащений гарною вентиляційною та опалювальною системою. Виробниче приміщення має бути добре організовано, а загальна обстановка має відповідати всім правилам охорони праці.

Рентабельність бізнесу з виготовлення метизів будинку

Метизи, шурупи, шурупи.

З огляду на всі особливості даного бізнесу, слід зазначити, що показники рентабельності дуже високі. Націнка на вироблені вироби може становити до 100%, залежно від рівня конкуренції над ринком. Середній показник рентабельності у сфері промислово-оптового виготовлення шурупів становить близько 50%. Це означає, що з кожного рубля витраченого на виробництво компанія може отримати 50 коп.

Бізнес, побудований на виробництві металовиробів, завжди був прибутковим. При відкритті домашнього виготовлення шурупів необхідно враховувати всі зовнішні фактори, які можуть вплинути на розвиток вашого підприємства. При налагодженому ринку збуту за рік ви зможете не лише окупити вкладені кошти, а й капіталізувати фінанси для розширення своєї компанії.

Відкриття свого підприємства завжди ризиковане. Важко передбачити, чи купуватимуть вашу продукцію, чи зможете окупити свої початкові інвестиції, отримуватиме надалі прибуток. Звичайно, багато залежить від зовнішніх факторів: економічного стану, перенасиченості ринку та конкуруючих фірм. Потрібно ретельно підбирати галузь для розвитку бізнесу.

Будівельна сфера завжди була і буде популярною. А якщо будівництво великих будівель стане надто затратним через кризи, звичайні ремонтні роботи приміщень відбуваються незалежно від економічної ситуації в країні. Ремонт не може відбуватися без застосування будівельних матеріалів та готових виробів.

Прайс на китайські холодно-висадкові та різьбо-накатні верстати-автомати

Орієнтовні середні ціни інтернету на автоматичне обладнання з виробництва саморізів, шурупів, болтів і гайок. У прайсі наведено короткі технічні характеристики.

Найменування холодно-висадкового верстата-автоматаВиробництво виробу Ціна в USD$Максимальний діаметр заготовкиМаксимальна довжина заготівлі
YH1552Шуруп, саморіз, болт135005мм52мм
YH1564Шуруп, саморіз, болт135005мм64мм
YH2038Шуруп, саморіз, болт214006мм38мм
YH2076Шуруп, саморіз, болт218006мм76мм
YH20102Шуруп, саморіз, болт320006мм102мм
YH20165Шуруп, саморіз, болт359006мм165мм
Найменування холодно-висадкового верстата-автоматаВиробництво виробу Ціна в USD$Максимальні розміриМаксимальна продуктивність
3-позиційнийБолт розміром М670000М6 x 50мм250 шт.хв.
3-позиційнийБолт розміром М888500М8 x 65мм210 шт.хв.
3-позиційнийБолт розміром М10110000М10 x 75мм180 шт.хв.
3-позиційнийБолт розміром М12150000М12 x 125мм150 шт.хв.
Найменування холодно-висадкового верстата-автоматаВиробництво виробу Ціна в USD$Максимальні розміриМаксимальна продуктивність
5-позиційнийГайка розміром М3-М636500-300-350 шт.хв .
5-позиційнийГайка розміром М6-М860000-200-250 шт.хв .
5-позиційнийГайка розміром М6-М1075000-220 шт.хв.
5-позиційнийГайка розміром М8-М12107000-200 шт.хв.

Орієнтовні ціни на різьбо-накатне обладнання.

Найменування різьбонакатного верстата-автоматаВиробництво виробуЦіна в USD$Максимальний діаметр різьбленняМаксимальна довжина різьбленняМаксимальна продуктивність
CTR6HNШуруп, саморіз, болт130003-6мм50мм150-330 шт.хв.
CTR8HШуруп, саморіз, болт175008мм76мм 120-330 шт.хв.
Гайковий різьбонарізний чотиришпиндельний, для гайки М14-М16Гайки М14-М1627000-- 120-220 шт.хв.
* Примітка. Все вище описане обладнання можна придбати на умовах постачання FOB.

ua ru