Виготовлення м'яких меблів своїми руками в домашніх умовах

Виготовлення м'яких меблів своїми руками – справа цікава і при необхідних знаннях, фантазії та головне – За бажанням, можна виготовляти не просто пересічні м'які меблі, а ексклюзивні речі. Насамперед слід підготувати всі необхідні матеріали. Зрозуміло, що м'які меблі мають дерев'яний або металевий каркас, який подібно до скелета обгортається в м'яку оббивку.

М'які меблі для бізнесу

Виробництво м'яких меблів.

Для виготовлення м'яких меблів потрібен наповнювач і стильна, лицьова тканина. Починати краще звичайно з малого, наприклад з оригінальних пуфів. Далі стілець, крісло, диван. Виготовляти м'які меблі складніше, ніж корпусні. М'які меблі можуть складатися до 80% з корпусних меблів. Це зазвичай каркас. Але ми не шукаємо важких шляхів.

Сучасні технології дозволяють зробити доступний вибір у напрямку меблевого виробництва. Якісний поролон, верстат для вирізування деталей з поролону, гнучкі листи МДФ та еластичний меблевий клей. Все що потрібно для початку прибуткової та приємної справи. Та ще дуже важлива ваша уява. Щоб бізнес ідея втілилася в життя, ваші меблі повинні мати попит. Оригінальність, ексклюзивність, унікальність, практичність, краса та якість – Основні правила перемоги ваших конкурентів. Дотримуйтесь цих правил і завжди буде свій покупець. У вас вийде своя домашня фабрика з виготовлення м'яких меблів. Тим більше, що технологія дозволяє витримати всі пункти на високому рівні.

Виготовляємо каркас під м'які меблі, самостійно

Робимо каркас під м'які меблі.

Займаючись виготовленням м'яких меблів своїми руками, частина роботи виконується за принципом виготовлення корпусної. Каркас робитимемо з ексклюзивних форм. Використовуємо для цього новий меблевий матеріал. гнучкий МДФ. Це дуже зручний матеріал, його можна ефективно використовувати у виготовленні меблів своїми руками. За допомогою гнучких листів МДФ можна створити вигнуті форми будь-якої складності.

Структура гнучких листів МДФ складається з гнучкої основи в кілька міліметрів та ребра жорсткості, які відповідають за міцність матеріалу та не дають листам згинатися у поперечному перерізі. Декілька листів склеюються між собою, внаслідок чого фіксується гнута форма жорсткого каркаса. Клей потрібно підбирати спеціальний для гнучких листів МДФ. Технологія має недоліки. Максимально намагайтеся уникати з'єднань за допомогою шурупів. Тим більше, що сучасні клеї дозволяють міцно з'єднувати дерево. Бажано використовувати лакофарбові матеріали для покриття поверхні. Змоделюйте на комп'ютері ексклюзивний дизайн меблів, розбийте на окремі деталі, роздрукуйте форми, за якими вигинатимете каркас.

Оригінальні м'які меблі.

Все залежить від вашої фантазії, а для натхнення подивіться на картинки.

Ексклюзивна м'яка частина вирізана з меблевого поролону

М'яка частина меблів.

М'яка частина меблів повинна створюватися з деталей якісного поролону. Якісний поролон більше десяти років не втрачає форми. Його структура складається з дуже дрібних бульбашок. Гарний поролон при стисканні повинен просто відстрілювати назад, щоб повернути свою природну форму. Для налаштування м'якості слід налаштовувати шарами різної жорсткості. Такий прийом називається сендвіч. Підбираються різні шари поролону з різною жорсткістю, щоб досягти потрібного ефекту. В окремих випадках можна додавати шар повсті. Результат часто виходить дуже ефектний. Клієнт, коли сідає на диван чи крісло, відчуває, що меблі робилися з душею, для комфорту.

Для вирізки деталей з поролону можна використовувати верстат фігурного різання (поролону, пінопласту) термоплоттер ЧСФР-3D-12.12.22СЛ. Це бюджетна модель коштує всього 2500 $. Можливостей даного верстата цілком достатньо для незвичайних форм м'яких меблів. Коли ви готові каркас і поролонні блоки, ви з'єднуєте все в одне ціле і робите оббивку. Тканинна оббивка – це насамперед реклама вашого меблевого виробу. Вона має бути стильною, красивою, з якісного матеріалу.

Оригінальні м'які меблі.

Виготовляйте меблі з матеріалу високої якості

Меблеві матеріали високої якості.

Важливо запам'ятати, що економії тут немає місця. Адже якість матеріалів безпосередньо пов'язана з якістю самої меблевої продукції та терміном її служби. Потрібний гарний товарний вигляд. Адже естетика у справі виготовлення м'яких меблів своїми руками є вкрай важливою, навіть першорядною. Потрібна приваблива якісна тканина та кращої якості наповнювач. Зрозуміло, що для м'яких меблів наповнювач не повинен бути жорстким, а також він не повинен бути надто м'яким.

Ще один момент: щільність наповнювача відрізняється для окремо взятих частин. Наприклад, найвища щільність для сидінь і спинок. Потім за щільністю йдуть матраци та підлокітники. Повертаючись до теми оббивки при виготовленні меблевого приладдя, слід розуміти, що вона повинна бути одночасно міцною, не витиратися тривалий термін, не змінювати колір (не линяти), не деформуватися (це ж стосується і оббивки), і одночасно з цими характеристиками.

М'які меблі повинні бути вкрай простими в прибиранні та підтримці її чистоти. Тканина для оббивки повинна чудово чиститись або митися (слава Богу, досить різноманітних побутових приладів та побутової хімії для догляду саме за м'якими меблями). Міцність важлива також для того, щоб тканина після обшивки не дала дірок або стрілок. Для меблярів-початківців м'яких меблів фахівці рекомендують використовувати спочатку темну оббивну тканину для спрощення завдань.

Меблевий, домашній бізнес можна профільувати у послуги

Меблевий, домашній бізнес.

Бізнес ідею можна розглядати ще як послугу з меблевого ремонту або навіть по редизайну чи тюнінгу. Можна і ремонтувати, перетягувати старі м'які меблі, міняти оббивку або наповнювач, змінити форму. Загалом можна робити будь-що, тільки не боятися експериментувати. Зі старого крісла можна зробити стильне нове з оригінальним дизайном. Створити старому крісло презентабельний вигляд за дві секунди: тканину вибрати яскравіше, трохи фурнітури, пару фірмових блоків з поролону – та краса. У вашому будинку може за допомогою перетяжки з'явиться ексклюзив.

Плюс домашнього меблевого виробництва в тому, що ви можете зробити меблі індивідуально для себе, на свій смак. Формуйте або змінюйте свій інтер'єр, підлаштовуючись під своє конкретне планування. Кожен хоче бути індивідуальним, тому й меблі повинні відповідати цьому бажанню самовираження.

ua ru