Виробництво вертикальних жалюзі своїми руками як бізнес

Вертикальні жалюзі на вікна стають все більш популярною альтернативою звичайним шторам. Ними прикрашають не лише вікна офісних кабінетів, а й квартирні вікна. На відміну від горизонтальних, вони мають багато фактур, забарвлень і навіть можуть бути справжньою картиною. Як виготовляти жалюзі своїми руками та що для цього потрібно? У яких програма проектується дизайн стильних вертикальні жалюзі для дому та офісу? Структура бізнесу – у цьому та багато іншого постараємося розібратися в даній бізнес-ідеї.

Виготовлення вертикальних жалюзі для дому та офісу - покроково

Вертикальні фото жалюзі.

Застосування у вертикальних жалюзі ламбрекену стало новинкою у сфері віконного дизайну і впевнено витісняють штори, які як губка вбирають у себе весь квартирний пил. Завдяки своїй практичності та універсальності попит зростає постійно, що дає основний поштовх для реалізації бізнес-ідеї в домашніх умовах.

Вікно з вертикальними жалюзями – це не що інше, як карниз зі шторами, тільки вони здатні пропускати вуличне світло у певній кількості залежно від регулювання. Всі тканинні ламелі мають спеціальне просочення, яке має антистатичні та пиловідштовхувальні властивості. Тобто на відміну від звичайних гардин, тканинні елементи пристрою не збирають у собі пил, тому вони вимагатимуть мінімального догляду. Для виробництва вертикальних жалюзі своїми руками не потрібно буде орендувати велике приміщення. Достатньо буде і просторої кімнати або, наприклад, гаражного приміщення.

Технологія виробництва трохи простіша і менш трудомістка, ніж виробництво горизонтальних сонцезахисних конструкцій на пластикові вікна. Це робить бізнес більш прибутковим і не потребує великих капіталовкладень.

Влаштування вертикальних жалюзі.

Основні елементи конструкції:

 1. Декоративний карниз для вертикальних жалюзі.
 2. Ламелі.
 3. Кронштейни.
 4. Клямки.
 5. Ланцюжки, шнурки для регулювання кута закриття.
 6. Бігунки
 7. Інвентар для кріплення.

Для домашнього виробництва пристрою знадобиться певне обладнання.

Устаткування для виробництва вертикальних жалюзі

Устаткування та інструменти.

Обладнання може бути ручним або автоматизованим. Перший варіант обладнання для виробництва вертикальних жалюзі своїми руками дешевший, тому не вимагатиме великих капіталовкладень для бізнес-ідеї. При цьому ручного обладнання буде цілком достатньо для повноцінного та якісного виробництва.

Обладнання для виробництва:

 1. Перс ножиці.
 2. Машинка для перемотування тканини.
 3. Швейна машинка.
 4. Додаткове обладнання, матеріали та інвентар.

Звичайно ми показали базовий набір складових та обладнання для виробництва жалюзі в домашніх умовах, але для повноцінної роботи Вам знадобляться також додаткові (побутові) інструменти. Наприклад, Вам потрібен будівельний інструмент (дриль, шуруповерт, болгарка та інші) для монтажу готових виробів. Також не обійтися в цій справі без швейного інвентарю. Вам знадобиться абсолютно все, що буде у Вас під рукою від олівця до лінійки.

Процес збирання конструкції виробу

Складання конструкції.

Сама собою технологія виробництва досить проста і лаконічна. Вертикальні жалюзі складаються з ламелей, які можуть бути різними фактурами від тканини до деревини. Висота ламелей залежить від розмірів вікна чи балконного блоку. У будь-якому випадку перед початком виробництва Вам необхідно відвідати клієнта та зробити усі свої відповідні виміри. Ширина ламелей стандартна і становить вона 8,9 см чи 12,7 див. Ламелі нарізаються з тканини (чи інші фактури) з допомогою ручного верстата. Верстат виконує відразу кілька основних функцій: загинання низу і верху ламелі, відрізання та пробиття дірочки під тримач (залежить від комплектації верстата). Далі потрібно ці загини закріпити за допомогою швейної машини, тобто прошити ламелі. Також можна закріплювати загнуті краї ламелей за допомогою гарячого клею. Такий клей не залишає слідів на тканині, він швидко сохне, якісно та надовго склеює матеріали. Далі розглянемо, як зібрати вертикальні жалюзі поетапно.

Для наочності всі елементи збирання зображені на малюнку. І так ламелі для вертикальних жалюзі готові. Далі їх треба зібрати докупи. Це можна зробити вже на місці, або зробити половину процесу ще в робочому приміщенні.

Складання вертикальних жалюзі своїми руками має свій алгоритм послідовності дій:

 1. Підбір карнизу певної довжини.
 2. Комплектація карнизу всіма необхідними складовими (поворотний механізм, бігунками, тримачами та ін.)
 3. Закріплення ламелів на бігунки.
 4. Встановлення вантажів у нижній загин ламелів.
 5. Закріплення декоративного ланцюжка в грузики.

Щоб установка відбувалася швидше за 4 і 5 пункт вище викладеного алгоритму можна зробити на робочому місці.

Фінансова сторона бізнес-ідеї

Витратні матеріали.

Цей вид домашнього бізнесу досить прибутковий, але водночас він не вимагатиме великих капіталовкладень. Цей факт робить цей бізнес повністю окупним у найкоротший термін.

І так, розглянемо ціни на обладнання:


 1. Прес ножиці. Існує кілька видів цього ручного верстата. Вони можуть бути призначені як для одного виду фактур, наприклад, лише тканина чи алюміній, так і мультфактурні. Прес ножиці також можуть включати одну або кілька функцій: або просто різати, різати і підгинати краї, різати підгинати краї і проробляти отвір у верхній частині ламелі під тримач.
 2. Продуктивність такого плану верстатів залежить від Ваших можливостей і коливається в межах 120-220 ламелей на годину. Придбати прес ножиці, залежно від функціональності, можна від 500 до 800$.
 3. Машинка для перемотування тканини. Звичайно, можна обійтися і без такої машини, але тоді доведеться при відрізанні ламелей уважно переглядати кожен міліметр тканини. Машинка допоможе також точно визначити метраж рулону, що дозволить більш точно та економно зробити розрахунок одержаних ламелей. Коштує машинка в межах 1500-2000$.
 4. Швейна машинка. Традиційної побутової швейної машини буде достатньо для прошивки загинів низу і верху ламелей. Головне щоб швейна машинка могла працювати з щільними матеріалами. Ціни на побутові машинки починаються від 150$.
 5. Фурнітура. Ціни на комплектуючі для вертикальних жалюзі та фурнітуру доступні. Наприклад, один поворотний механізм коштує приблизно 2$. Всю необхідну фурнітуру та комплектуючі легко можна придбати в інтернет мережі.
 6. Тканина. Тканини можуть бути в рулонах двох видів - шириною 12,7 см та 8,9 см. Широка кольорова гама дає можливість виробу вписатися в будь-який інтер'єр.

Як збільшити продажі?

Мультифактурні жалюзі.

Кілька креативних ідей дозволяють виділитися серед конкурентів та суттєво підвищити продажі, залучаючи більше клієнтів. Наприклад, вертикальні жалюзі з малюнком виглядають презентабельно і мають гарний попит. Для реалізації цієї ідеї знадобиться програма графічний редактор «Ламбрекени» 2.0Pro. У програмі можна легко визначити розрахунки для створення мультифактурних візерунків.

Розумні сонцезахисні пристрої.

Для суттєвого збільшення прибутку від продажу можна замислитись над розробкою «Розумних жалюзі». Вони будуть керуватися за допомогою пульта, або, наприклад, повністю автоматизувати їх. Встановивши програмне забезпечення на платформу керування контактами для допоміжних пристроїв (електроприводів), роботизована сонцезахисна система на вікнах вмітиме закриватися і відкриватиметься без людського впливу. Нові технології сьогодні доступні як ніколи.

Все, що потрібно для автоматизації органів керування пристрою це:

 • моторчики з редукторами;
 • проводи;
 • корпуси для приховування моторчиків;
 • корпус для управлінського центру;
 • платформа з мікропроцесором управління мікросхемами з контактами.

Платформу можна перепрошувати на домашньому комп'ютері різним програмним забезпеченням, яке можна завантажити з Інтернету. А за великого бажання алгоритм можна написати самому. Причому як для платформних портативних систем, так мобільних пристроїв. Все це можна придбати у будь-якому магазині для радіоаматора. Витрати мінімальні, а вартість виробу можна підвищити у рази. Така послуга коштує досить дорого, саме через те, що це «новинка» і її надають небагато магазинів.

Ще одним додатковим доходом може стати обслуговування та ремонт. Не багато людей самі здатні на нескладний ремонт, або догляд за ними. Маючи навички з виготовлення конструкцій, налагодити їх ремонт і обслуговування не складе особливих труднощів.

Клієнтів можна знайти в інтернеті чи серед знайомих. Наприклад, можна створити свою групу в соціальних мережах, або створити свій сайт, де можна виставляти всі фото своїх робіт, де задоволені клієнти залишатимуть свої відгуки, це сама собою сприяє залученню нових клієнтів. Реклама у газетах свого регіону також допоможе збільшити клієнтську базу. Без реклами сьогодні нічого не продається.

ua ru