Швидке вирощування троянд із живців у домашніх умовах

Вирощування троянд – це, безперечно, гарна та прибуткова бізнес ідея. Квітковий бізнес завжди вирізнявся високою рентабельністю. Багато красивих легенд знаємо про троянди, це найпопулярніші квіти у покупців.

Як швидко виростити троянду з черешка за два місяці?

Швидке вирощування троянд.

Існує понад 1000 видів та понад 10 000 сортів різних троянд. Селекціонери постійно продовжують виводити нові сорти з яскравішими квітами та насиченими ароматами. Ось перераховані найконкурентніші сорти троянди:

 • Aida;
 • Captain Harry Stebbings;
 • Dublin;
 • Folklore;
 • Fragrant Cloud;
 • Limelight;
 • Miss All-American Beauty;
 • Mr. Lincoln;
 • Royal Highness;
 • Tiffany.

У дикій природі існують 250 видів троянд. За трояндами досить легко доглядати, це не вибагливі рослини. Вони чудово вживаються у тепличних умовах. Їх не складно вирощувати цілий рік. Троянди теплолюбні, але є види, які віддають перевагу суворому клімату. Сьогодні садівнику є із чого вибирати. Ознайомившись з особливостями сортів, можна підбирати квіти для посадки в різні періоди пори року, з різними властивостями та ароматами.

Займатися вирощуванням троянд дуже вигідно. Але досконалості немає меж. Існують секрети садівників, які дозволяють виростити троянду навіть за 2 місяці! Із застосуванням цього методу можна створити бізнес фактично на балконі. Тепер цей бізнес не лише високорентабельний, а й високопродуктивний. А за налагодженого ринку збуту може стати надприбутковим бізнесом. До того ж технологія проста і доступна кожному. Все геніальне у простому.

Секрет допомагає виростити троянду з живця

Вирощувати троянду можна різними способами:

 1. Насіннєвим способом.
 2. Вегетативним (за допомогою живців).
 3. Поділом кущів (пересадження, нащадки, відведення).
Троянди з живців.

Для нашого секретного методу необхідно використовувати вегетативний спосіб вирощування троянди, тобто живцями. Основою суті секретного методу є застосування стимулятора росту.

Після якісного відбору та правильного зрізу живців перед посадкою необхідно помістити їх у розчин гетероауксину на 24 години. Гетероауксин - стимулятор росту коренів класу ауксинів. Троянам знадобиться 24 таблетки Гетероауксину по 0,1 гр. На 10 л води. Його вартість більш ніж доступна 1$ за 2 таблетки. Вже за 14-15 днів у живців з'явиться своя коренева система (для звичайного способу, живцям потрібно 30 днів). А ще через 50 днів деякі рослини почнуть утворювати свої бутони квітів. Також важливо відзначити високий відсоток швидкого утворення коріння на живцях, який досягає понад 85% проти звичайного способу (без гетероауксину) – 25%. У себе на балконі можна створити фактично інкубатор троянд, при мінімальних вкладеннях. Ось і весь секрет, а далі важливі поради.

Додаткові поради щодо вирощування троянди черешковим способом

Поради щодо вирощування троянд.

Вирощування троянд із живців як бізнес ідея знайшла своїх послідовників. Цей спосіб дозволяє самостійно вирощувати квіти, не купуючи, матеріал для висаджування. Цей спосіб не лише скоротить витрати на саджанці, але й на 100% захищає ваш продукт від підробки.

Череня – це зріз частини зеленого стебла з бутоном. Період живлення троянди – початок літа. Саме тоді настає перше цвітіння, а саме – у червні. Важливо не зрізати невистиглий бутон. Важливо бути уважним: орієнтир – шипи, які зрілих бутонів легко зламати. Відповідно, на зелених пагонах шипи не сухі та легко гнутися під пальцями. Однак черешок - це середня частина між бутоном і нижньою частиною стебла. Якщо різати живці із середнього стебла, то з одного може вийти до трьох штук. Довжина живця становить близько 15см. Кожен черешок повинен мати по 3 бруньки. Нижній зріз робиться з відривом 2см. нижче за нирку, під кутом 45 градусів (обов'язково дуже гострим ножем, з першої спроби), верхній зріз - на 1см. вище за нирку. Нижні листи обов'язково зрізаються, а верхній повинен зберегти два листочки. Зрізи обробляємо марганцівкою та ставимо в сік Алоє на 12 годин до розчину гетероауксину.

Наступний крок із секретного вирощування троянд із живців – це підготовка картоплі. Слід вибрати бульби середньої величини та повністю видалити всі очі. Після добової витримки живців у розчині, кожен живець застроміть нижнім кінцем у свій бульбу картоплі. Потім посадіть їх у непрозорі горщики до 15см. у діаметрі та вперше полийте марганцівкою сильно розведеною водою до рожевого кольору.

Правильний полив при вирощуванні надасть силу зростання черешкам та троянд

Правильне поливання троянди.

Важливо регулярно рясно поливайте рослини простою водою. А раз на 5 днів полийте живці солодкою водою (2 чайні ложки цукру на склянку води). Живці з картоплі отримають багато корисних речовин: вуглеводи, крохмаль. На дні горщиків розміщують, як завжди, дренаж. Можна ще згори посипати піском, бажано річковим і при цьому промитим. Важливий момент: не потрібно занадто сильно встромляти живець у ґрунт у горщику, оскільки він може загнити. Йому потрібен простір. Ваш саджанець поливати водою слід у районі листя. При цьому ваш держак накривається банкою (для створення парникового ефекту), але не дуже маленькою. Необхідно виключити контакт листя з накриттям. В іншому випадку знову може загнити.

Світловий режим при вирощуванні троянд з живців є точкою відліку. При оптимальному освітленні ваші живці дадуть сходи. Вологість дуже важлива для вирощування троянд із живців. Слід періодично знімати банку та крапельним способом обприскувати листя, а також підтримувати помірну вологість піску. Молодий корінець з'являється саме тоді, коли на листочку (як індикатор) з'явиться молода втеча. Це буде вірним сигналом, що ви на правильному шляху. Земля знову ж таки не повинна бути сухою, її потрібно зволожувати. Це також створить потрібний повітряно-краплинний режим для молодих коренів троянди з живця. Перестаратися із зволоженням не можна – це призведе до гниття. Через 15 днів молода втеча звикатиме до відкритого повітря, тільки поступово. Періодично то ставте, то знімайте банку.

Чаринка виросла і перетворюється на красиву троянду

Перетворення живця в троянду.

Відкрите повітря для вашого черешка має починатися так: спочатку з невеликого проміжку для доступу повітря під банку, після неї можна ненадовго піднімати, потім знімати і так далі. Все поступово, без фанатизму, адже рослина в ранньому віці крихка і надмірність може занапастити її. Звикання триває близько 3-4 днів. В результаті банку знято. Потім не потрібно відразу висаджувати живець у землю з горщика. Його вирощують як кімнатну квітку протягом часу, що залишився. За ситуації, коли ваша троянда викинула бутон і зацвіла прямо в горщику, її колір акуратно зрізають.

Слід садити троянди у відкритий ґрунт навесні. Садівники кажуть, що до осені кущ троянди з живця доходить до кондиції як повноцінний. Далі, єдиною особливістю такого куща залишається лише необхідність утеплювати на зимовий сезон кілька років поспіль його коріння, оскільки вони значно слабші, ніж інші саджанці. Звичайно ж, для вирощування троянд з живців ніяк не можна використовувати нездорові рослини, несвіжі або уражені захворюваннями.

Унікальний секрет тривалого зберігання квітів

Унікальний секрет кольорів.

Вирощувати троянди живцями дуже зручно та вигідно. Є багато переваг. Живці в картоплі дуже ефективно зберігати. Підготуйте їх як описано і встромте в картоплю замотайте в папір і поліетилен з отворами і помістіть у температуру +2 градуси. До речі, так можна зберігати зрізані квіти, які не продалися в перший день. Залишки найголовніша проблема у цьому бізнесі. Квіти в картоплі та холодильнику можна зберігати до місяця! Якщо зберігати більше місяця, вони починають втрачати свій товарний вигляд та аромат.

З недоліків можна відзначити той факт, що близько 15% трояндок вирощених з живців, маючи хорошу структуру кореневої системи, не приживаються на постійному місці після висадки у відкритому ґрунті з першого разу. Декого вдається врятувати пересаджуванням (2-3 рази).

Мінусом є той факт, що існують деякі види цих кольорів, які не можна виростити вегетативним способом. Але загалом технологія дуже ефективна і має всі шанси для реалізації квіткового бізнесу. Ідея не потребує профільних інвестицій, особливих знань та навичок. Тут головне ваше бажання, тим більше, квіти його відчувають. Дійте, оточіть себе ароматною красою та доходами.

ua ru