Вирощування троянд у теплиці найрентабельніший домашній бізнес

Вирощування троянд у теплиці як бізнес ідея непогано себе зарекомендувала. Троянди продаються завжди незалежно від сезону, цілий рік. Перші бутони з'являються через 25-30 днів, після висадки. При цьому рентабельність вирощування квітів досягає 300%. Урожайність троянди при правильному догляді може досягати до 10 кг зеленої маси з квадратного метра на рік. Головне налагодити ринок збуту. Недарма квітникарство посідає почесне місце серед найприбутковіших сільськогосподарських видів діяльності.

Вимоги щодо вирощування тепличних троянд

Бізнес на тепличних трояндах.

Говорячи про вирощування троянд у теплиці, необхідно акцентувати увагу на кількох основних моментах. Перший момент: вам потрібна висока теплиця. Теплиця з дотриманням усіх украй важливих умов зростання троянди. Вирощування троянд потребує сприятливого тепличного мікроклімату. Він повинен відповідати таким параметрам:


  1. Вірний температурний режим.
  2. Необхідний рівень вологості та краплинний полив.
  3. Якісне добриво для ґрунту.
  4. Достатня площа, комфортна відстань між рослинами.
  5. У теплиці має бути хороша вентиляція.

Другий момент – це вибір сорту. Якщо ви починаєте, займається вирощуванням троянд, спочатку вибирайте ті сорти, які дуже добре пристосовуються до тепличних умов. Так само важливо вибрати кольори, що продаються. Зараз досить популярні у продажу помаранчеві троянди.

Правильний догляд за трояндами під час тепличного вирощування

Догляд за трояндами в теплиці.

Ви повинні уважно стежити за світловим режимом, щоб отримувати хороші врожаї. Троянди не люблять надмірне світло сонця. Для створення ваших кольорів більш комфортних умов необхідно використовувати затемнення та часткове затінення. Від надто яскравого сонячного світла троянди «вигоряють», тобто втрачають колір. Іноді при вирощуванні троянд у теплиці використовують і штори. Це зручно і локалізація ваших штор у теплиці може змінюватись. Але знову ж таки: все в міру.

Розам потрібно багато води. Особливо у перші чотири тижні після посадки.

Троянди потрібно регулярно обрізати, найактивніше за шість тижнів до зими. Це дуже важливо і пов'язане зі своїм станом здоров'я. Але не можна обрізати дуже близько до землі.

Зрозуміло, що перед тим, як братися за втілення цієї бізнес-ідеї в життя, вам слід вивчити всілякі джерела ботанічної інформації з вирощування троянд.

Ще один важливий момент: не можна теплицею допустити перегрівання клімату. Рослини можуть упаритися, зав'януть або ще гірше зовсім пропадуть. Для добрива можна використовувати і крапельні, і дозаторні системи. Вам потрібно знати, що є небезпека виростити так звані «сліпі пагони», які не дають квітку. Це збиток.

Розам потрібний для зростання комфортний тепличний мікроклімат

Тепличний мікроклімат.

Доглядаючи за трояндами, не забувайте про вентиляцію. Існує кілька способів вентилювання сучасних теплиць. Все залежить від розмірів вашої теплиці та ваших фінансових можливостей. Переважає переважно верхня система вентиляції. Звичайно, якщо йдеться про теплу пору року. Якщо ж розглядати вентилювання у зимовий та осінній період, то в такому випадку використовують екранування. Кажуть, що такий спосіб забезпечує найоптимальніший обмін повітря. Також важлива відстань від верхнього краю даху теплиці до самих кольорів. Воно має бути не менше 2-х метрів. Це забезпечить ваші рослини необхідний простір та клімат. Плюс до всього: багато хто додатково утеплює теплицю різними тканинними та клейонковими матеріалами.

Для поливу використовуйте саме крапельні зрошувальні системи, вони значно ефективніші за дощові поливи і раціональне використання води. Крім того краплинними поливами можна точніше визначити необхідне дозування води. Сучасні системи дозволяють задавати різні режими краплинного зрошення, для того чи іншого періоду росту та цвітіння троянд. Такі системи обладнані простою електронікою. Клімат у теплиці відіграє головну роль при вирощуванні квітів у захищеному ґрунті.

Секрети вирощування красивої, тепличної троянди

Секрети вирощування троянд.

При вирощуванні тепличних троянд застосовують деякі секрети. Наприклад, використовують вуглекислий газ. При його спалюванні утворюється вуглекислота, яка позитивно впливає на врожай та рівень якості троянд. Для цього прокладають труби, бажано під саджанцями. Потрібно також передбачити місце та умови для зливу конденсату. Однак за надмірної кількості вуглекислоти (понад 0.07%) рослини не здатні виконувати фотосинтез.

Ще один секрет не такий актуальний у теплий сезон, але вкрай важливий для зимового та осіннього холодного періоду – ndash; це штучне світло у теплиці. У таких ситуаціях купують лампи із натрієм до 600 Вт. Якщо теплиця невисока, можна використовувати потужність лампи в 400 Вт.

Що ж стосується профілактики борошнистої роси, то тут вам знадобиться сульфоратор. Він необхідний для нагрівання та вироблення пари сірки в теплиці. Пари сірки – це найкращі ліки від борошнистої роси. Зрозуміло, що при використанні такого пристрою необхідно дотримуватися всіх правил техніки пожежної безпеки, інакше можливе загоряння в теплиці. Також при потраплянні чистої сірки на рослини на листі можуть з'явитися опіки.

Ще одне правило: сульфоратор повинен працювати тільки в той час, коли освітлення не таке інтенсивне або вночі.

Не слід забувати про троянди взимку. Саме в холодні сезони, коли квіти в природі не ростуть, ефективно зростатиме ваш прибуток. Вирощування троянд за допомогою теплиці може дати дуже високі прибутки у певний період сезонності. Про зимові витрати так само забувати не варто. У цей період досить дорого коштує підтримка температури в теплиці. Хоча троянди це не помідори і +5 градусів цілком достатньо, щоб квіти не пропали у найбільші морози. Це робить їх ще привабливішими з погляду бізнесу. p align="justify"> Важливим секретом є контроль квіток температурою. Троянди висаджуються за температури +1 градус, після перших 10 днів температура становить +5. Далі слід поступово підвищувати температуру на 2-3 градуси доки вона не досягне плюс 18-20 градусів. Це період, коли з'явилися перші бутони і слід робити дві речі. Рясно поливати та знизити температуру до +15. Так квітки будуть повільніше розпускатися і наберуть більшої та красивої форми. Але не так складно дотримуватися всіх умов вирощування квітів.

Ця бізнес ідея заслуговує на вашу увагу, так як квіти – це найкращий подарунок у будь-яку пору року, особливо, якщо це троянди.

ua ru