Як продавати сайти з правильною оцінкою ринкової вартості

Постійно зростає кількість людей, які купують акції та нерухомість, усі намагаються зробити швидкий долар. Однак більшість не до оцінюють, величезні можливості у віртуальному світі, де веб-сайти у 8-10 разів швидше та більше приносять прибуток. Оцінка вартості сайту проводиться за спеціальним дослідницьким інструментам. Потенційні покупці можуть використовувати платні та безкоштовні онлайн інструменти для оцінки вартості сайту.

Перед тим як продавати сайти потрібна точна оцінка вартості сайту

вартість сайту.

Інтернет сайти недооцінені порівняно з іншими інвестиціями. Можна продавати сайти, а можна розглядати як інвестиційний варіант для венчурних капіталістів, які є споживачами ін'єкційних коштів у веб-сайти з перспективним майбутнім. Користуючись можливістю, ви також можете купити або продавати віртуальну нерухомість і зробити швидкий прибуток. Online нерухомості включають веб-адреси і веб-сайти. І сайти та домени можна продавати. Але спочатку потрібна правильна оцінка вартості сайту та домену. У порівнянні з нерухомістю веб-сайти дешевші і можуть розроблятися приватними особами. Можна продавати добрі Веб-сайти, які створюють регулярні доходи.

Як продавати сайт потрібна точна оцінка вартості сайту.

Все це важливо розуміти, адже формується ваша оцінка вартості сайту. Регулярний дохід гарантує, що ви отримаєте назад свої інвестиції менш ніж за рік, річний дохід більш ніж на 100%. Вам потрібно перепродати сайт для отримання прибутку майже відразу або після проведення його протягом тривалого часу. Дивіться можливість створення нового веб-сайту, але такому сайту потрібно отримати трафік на це потрібно багато зусиль і часу. Майбутні прибутки невизначені. Коли ви купуєте готовий веб-сайт, ви пропустите найважчий етап розробки та розкрутки сайту. Продаж сайтів включає чотири етапи: оцінка вартості сайтів для купівлі, переговори та закриття продажу, формування доданої вартості та продажу для отримання прибутку. Успіх інвестування в веб-сайти залежить від вашого досвіду та розуміння онлайн-простору.

Правильна оцінка вартості сайту для перепродажу (Flipping)

Висока оцінка вартості сайту для перепродажу.

Вам необхідно провести ретельний аудит, це допоможе уникнути безнадійних сайтів. Вам потрібна не одна оцінка вартості сайту, а потім необхідно звузити список, переглянувши їх залежно від факторів, що впливають на оцінку та доходи.

1 Домени: як вино, старий домен вважається кращим, ніж новий. Верб адреса в ідеалі буде лаконічна і невелика, і включити ваші цільові ключові слова. Він повинен бути незабутнім і зручним для введення. Одним словом, домени бувають непристойно дорогими і недоступними дрібних інвесторів.

2 Трафік: більша відвідуваність сайту означає більше переглядів сторінок, показів, продажів і доходів. Якщо ви новачок не купуйте сайт, який отримує трафік через платні джерела. Використовуйте такі інструменти, як Alexa.com та Compete.com, допомагають отримати оцінку трафіку. Не вірте продавцеві, коли він надсилає вам статистику трафіку як скріншотів або друкованих документів, оскільки вони можуть бути легко підроблені. Для справжніх малюнків попросіть прямий доступ до даних аналітики.

3 Фінансування: доходи від веб-сайту, це те, що робить його привабливим об'єктом для інвестицій. Стабільний прибуток протягом тривалого часу (6-12 місяців) краще, ніж високий дохід протягом одного місяця. Подивіться на вартість експлуатації веб-сайту (хостинг, пошукова оптимізація тощо), його доходів та джерел доходу. Google AdSense є однією з найпопулярніших рекламних мереж. Замініть існуючі оголошення з власним AdSense оголошення. Чи сайт використовує партнерські програми? Співпрацюйте із цими програмами. Обсяг роботи: робота, необхідна для підтримки веб-сайту, також буде врахована. Потрібно виконувати деякі роботи, зберегти або оновити сайт, необхідно залучити зовнішні ресурси, включити цю вартість також. Також потрібно порівняти ціни з вартістю та часом, необхідні для створення аналогічного сайту з нуля.

Оцінка ніші, де продавати сайти

Оцінка ніші для сайту.

Як і в будь-яких інших інвестиціях, необхідно визначити активи, недооцінені та/або мають потенціал, щоб генерувати більше доходів. Сайт з великою кількістю відвідувачів можна було б знехтувати його власником через різні причини. Або, його дохід може почати падіння через погану організацію або через застарілий зміст. Так продавати сайти не вигідно, вони ідеально підходять для покупки після додавання оцінної вартості сайту.

Перш ніж розпочати пошук, необхідно визначити нішу та ключові слова для сайту, який ви хочете купити. Перевірте, скільки разів у певне ключове слово шукається в Google, важливо оцінити попит. Google Keyword Tool надає статистику пошуку ключових слів. Це також дасть вам уявлення про гроші, рекламодавці платять у цій ніші.

Пройдіть через Google Trends Data, необхідно побачити, які теми користуються популярністю. Як тільки ви визначитеся з темою, ви визначите потенційні цілі. Пошукові системи є відмінним інструментом для визначення, яка оцінка вартості сайту неефективна. Визначте кілька веб-сайтів та зв'яжіться з їхніми власниками. Відвідуйте інтернет-портали та сайти аукціонів, таких як Flippa.com, BuySellWebsite.com та WebsiteBroker.com.

Додавання оцінної вартості сайту

Додаткова оцінна вартість сайту.

У вас є сайт? Дозвольте йому отримати пасивний дохід протягом тривалого періоду. Будьте готові проводити регулярне обслуговування та оновлення змісту. Попередній власник інвестує в пошукову оптимізацію (SEO) веб-сайту? Ви можете продовжити його шлях та уникнути зниження доходів.

Оцінка вартості ваших сайтів має залишатися на високому рівні, тому тримайте її там. Flipping сайту (перепродаж об'єктів нерухомості в короткий період часу) вимагатиме від вас провести більшу роботу зі збільшення вартості сайту. Хоча точні стратегії, щоб збільшити трафік і дохід часто відрізняються, загальні кроки включають оптимізацію контенту для SEO, поліпшення дизайну і структури, додавши, зміст і в тому числі рекламні оголошення. Наприклад, дохід може різко стрибати від розміщення рекламних блоків помітно, змішуючи їх зі змістом або з використанням різних розмірів і форматів. Форуми можуть відроджуватися, активно адмініструйте контент, контролюйте спам та оповіщення членів про зміни у форумі. З творчим мисленням, збільшити доходи у різних напрямках. Початківцям слід починати з покупки веб-сайту з невеликим прибутком. Інвестиція у великі сайти без досвіду може виявитися фатальною, онлайн-активи можуть втратити трафік.

Яка максимальна оцінка вартості сайту для виходу з Flippa

Максимальна оцінка вартості сайту для Flippa.

Flipping повинен мати мету і стратегію для поліпшення онлайн власності поряд з планом виходу та отримання прибутку. Максимальна оцінка вартості сайту буде висока і допоможе продати сайт, коли трафік і доходи зростають або залишаються стабільними протягом декількох місяців. Коли сайт знаходиться на спіралі, його оцінка вартості знижується фактором у напрямку негативної продуктивності. Не поспішайте продавати, навіть припустимо, Вам вдалося збільшити дохід сайту в короткий термін. Ви повинні дозволити сайту зростати протягом деякого часу, і навіяти більшу довіру до потенційних покупців.

Коли ви бажаєте продати веб-сайт, потрібно отримати показники, які котируються на Flippa.com або будь-якого іншого ринку, де проводиться оцінка вартості сайту. Ви повинні надати детальну інформацію про веб-сайт (вік цільової аудиторії, джерела доходів тощо). Переконайтеся, що підтвердження вашого доходу та трафіку підтверджені даними з інструментів, таких як Google Analytics. Поясніть причину продажу. Залишатися в безпеці від інтернет-шахраїв дуже важливо. Ви повинні використовувати депозитні послуги під час продажу за велику суму. Завдяки цьому можна ініціювати передачу сайту після того, як покупець поклав гроші на рахунок. Ви отримаєте гроші після того, як покупець підтверджує передачу. Це робить угоду безпечною для обох сторін. Не відкладайте інвестиційні рішення. Наступного разу ви переглядаєте Інтернет, стежте за потенційними інвестиціями для вашого онлайн-портфоліо.

Як правильно купувати та продавати сайти

Як безпечно купувати та продавати сайти.

Після того як готовий аналіз веб-сайту, зв'яжіться з власником і запитайте, чи готовий він продати. Шукайте контактну інформацію на веб-сайті або через Інтернет Whois (служба інформації про реєстрацію домену). Складайте листа власнику сайту, рекомендуючи себе як серйозний покупець. Скажіть йому, що вам подобається його веб-сайт і чому ви хочете купити. Чи сайт не продається? Спробуйте підняти ціну і запитати, чи є бажання продати. Якщо Ваш продавець дає позитивну відповідь, залишається питання власнику сайту про бажану вартість та разом з деталями трафіку, виручки та прибутку. Не акцентуйте відразу на ціну, яку ви готові заплатити за цей сайт, оскільки власник може запропонувати Вам саму нижчу ціну.

Веб-сайт робить гроші, починайте переговори з рівня п'яти шести щомісячних прибутків, що сайт генерує. Не варто продавати сайти, які не роблять гроші або мало приваблюють трафіку відвідувачів, їх завжди можна дешево купити. Ваша пропозиція для власника сайту обґрунтована на доходах інших веб-сайтів у тій самій ніші. Ви можете знайти дані про доходи подібних сайтів до списків на ринках веб-сайтів. Як тільки ціна буде врегульована, ви повинні перевірити повноваження продавця до здійснення платежу. Використання депозитного обслуговування для великих платежів захищатиме вас від шахраїв. Ініціювати передачу доменне ім'я на рахунок, відкритий вами та отримати резервну копію повного сайту, включаючи бази даних, шаблони, графіку, скрипти та інші параметри. Отримайте повний контроль над веб-сайтом, переміщуючи його на власному сервері, перш ніж зробити оплату.

ua ru