Домашня міні-пекарня для виробництва хлібобулочних виробів

Домашня випічка дуже смачна для інвестицій. Собівартість булочок у рази менша за роздрібну вартість. До вашої уваги пропонується оригінальна стратегія в організації домашньої міні пекарні на колесах. Обсяг необхідних інвестицій вбирається у 6000$. Стратегія націлена на об'ємну реалізацію хлібобулочних виробів із мінімальними залишками.

Рецепт собівартості булки батона

Домашня випічка для продажу.

Бізнес ідея домашньої міні пекарні дуже приваблива з багатьох боків. З одного боку, висока потреба виробленої продукції для реалізації. Попит на продукти харчування завжди буде, тим більше на популярні, такі як: хліб, батони, випічка, солодкі кондитерські вироби. Це безперечне питання. З іншого боку, домашня міні пекарня приваблює висока рентабельність бізнесу. Ні для кого не секрет, що витративши:

dashbord-po-energiiЗавантажити Дашборд для контролю витрат на електроенергію та газ у міні-пекарні.

Безкоштовний шаблон дашборду в Excel з візуалізацією даних щодо споживання електроенергії та газу на міні-пекарні. До дашборду також включені звіти для візуального аналізу показників: енергетичного навантаження на обладнання, загальні фінансові витрати з можливістю порівняння з попередніми періодами, а також теплова карта приміщень. Дашборд в Excel як візуальний звіт – це ідеальне доповнення для презентації та аналізу бізнес-плану міні-пекарні.

  • 1кг. борошна (вартістю 0,4$);
  • 4 яйця (за ціною 0,6$);
  • 200г. маргарину - 0,25 $;
  • 50г. дріжджів – 0,1$;
  • 100г. цукру - 0,2 $;

Можна отримати 10 булочок вже вартістю 0,5$. Неважко порахувати, що з витратами на електроенергію сумарні витрати становитимуть лише 2$, але загальні доходи 5$. Рівень рентабельності у районі 150%. Звичайно, ваша домашня міні пекарня одним хлібом не вийде на таку рентабельність. Держава жорстко контролює ціни на хліб не ринковими методами. Тому домашнє виробництво повинне орієнтуватися на широкий асортимент випічки, а не на її запас. Визначте для себе найрентабельніші та інші хлібобулочні, кондитерські вироби, що продаються. Випікайте їх та поступово шукайте нові варіанти, експериментуйте. Варіантів маса, а ринок завжди потребує новинок. У цій бізнес ідеї існують і мінуси:

  1. Додаткові витрати на покриття залишків непроданої випічки.
  2. Організації ринку збуту у достатніх обсягах.

Але є рішення для обходу цих перешкод. Важливо вибирати правильні стратегії для організації бізнесу перед його запуском. Від бізнес-стратегії завжди залежить успішність інвестиційного проекту.

Кращі рішення для організації домашньої міні пекарні

Пекарня на колесах.

Перед тим, як відкривати домашню міні пекарню, слід передбачати труднощі, з якими можна зіткнутися. Щоб їх уникнути, звісно, ​​знадобляться додаткові інвестиції. Для того, щоб максимально покращити шанси реалізації випеченої продукції у домашній міні пекарні, знадобиться роздрібна точка збуту. Але тут йдеться про малий бізнес, немає часу чекати 2 роки, поки точка напрацює своїх клієнтів. Тому вибираємо пересувну роздрібну точку, а точніше мобільну пекарню. Так домашня випічка сама йде назустріч своєму покупцю. Причому наша міні пекарня буде доступною для бізнесмена-початківця.

Мобільна пекарня буде обладнана лише пічкою, холодильником та генератором. Концепція домашньої міні пекарні побудована в такий спосіб. Весь цикл виробництва відбувається удома на кухні до стадії напівфабрикату. Далі вся продукція міститься в морозильну камеру для тривалого зберігання. Випічка продукції відбувається на місці де багато потенційних клієнтів (поблизу бізнес центрів, парків, заходів та ін.). Такий підхід до організації бізнесу домашньої міні пекарні швидко знаходить своїх постійних клієнтів. Покупець завжди задоволений пекарнею, оскільки він отримує новий продукт за ті ж гроші. Продавець задоволений маленькими залишками випічки, оскільки він випікає її за темпами реалізації. Одним словом і вовки ситі та вівці цілі.

У домашню міні пекарню купуємо недороге обладнання

Устаткування для міні пекарні.

Вартість обладнання та бізнесу в цілому досить доступна для підприємців-початківців. Морозильну камеру можна використовувати спочатку побутову. Нова - Whirlpool AFB 601 на 88 літрів обійдеться в 250 $, але можна використовувати і б/в, яка обійдеться в 2 рази дешевше. Конвекційну піч бажано використовувати лише нову. У будь-якій пекарні, піч - найголовніше обладнання.

Конвекційні печі – призначені для випікання будь-яких видів хлібобулочних та кондитерських виробів. Бюджетна конвекційна пічка Enteco ДН-43 ПАР від спільного виробництва Італії та Білорусі коштує в районі 700 $. Генератор з чотиритактним економним двигуном, номінальною потужністю в 2 кіловати - Sadko GPS-2500 має вартість 300 $. За 1500$ можна придбати новий, недорогий та якісний білоруський тестомес – МТ-12, з ємністю бункера 16 літрів та продуктивністю 12 кг/година. Такого тістомісу цілком достатньо для домашньої міні пекарні.

Найдорожчим обладнанням у бізнес плані – буде мобільний кіоск. Вартість нового мобільного кіоску на колесах починається від 2700 $. Разом сумарний обсяг інвестицій для домашньої випічки складе 5450 $. Структура бізнесу буде активною і при 2750 – без кіоску на колесах, але товарообіг (а відповідно і прибуток) буде суттєво занижений. З усього вище перерахованого обладнання, більшу частину роботи бере на себе – тістоміс та конвекційна піч. Згодом, можливо, знадобиться додаткове, дрібне, недороге обладнання: ін'єктори для джемових начинок, міксер.

Домашнє виробництво хлібобулочної та кондитерської продукції – це реальна бізнес-ідея. Вона близька всім, хто хоче щодня отримувати доходи та свіжі булочки до ранкової кави.

Фото Найменування Коротка характеристика Ціна
Конвекційна піч. Конвекційна пічка – Enteco ДН-43 ПАР Температурний режим (°С): - до +300°С;
Кількість рівнів для деко – 4; Тендери: Деко: 435x330мм; Пекти оснащена парозволоженням, є таймер зі звуковим оповіщенням. Точний аналоговий термостат 50-300 ° С
700$
Тістоміс. Тістоміс – МТ-12 Завантаження 12 кг, крутого 4кг, продуктивність 50кг/год, 810Вт, 220В, маса 55кг

Має редуктор та амортизатор. Перемішуючий пристрій – спіраль.
1500$
Морозильна камера. Морозильна камера Whirlpool AFB 601 Об'єм морозильної камери-88
540/845/580(довжина/ширина/висота)
250$
Генератор. Генератор Sadko GPS-2500 Країна виробника - Словенія;

Вид генератора - Бензиновий;
Потужність номінальна - 2,0 кВт; Вага - 39 кг;
300$
Мобільний кіоск. Мобільний кіоск 3000мм/2040мм/2000мм (довжина/ширина/висота) 2700$

ua ru