Кулінарний карвінг для декорації застілля своїми руками

Кулінарний карвінг – це давнє східне мистецтво, яке зародилося у Таїланді. Через мізерність столів місцеві кухарі повинні були придумувати креативні рішення, щоб стіл виглядав багатшим. Так з'явилися художники з овочів та фруктів. Головний секрет швидкого освоєння мистецтва кулінарного карвінгу – це набори спеціальних ножів із м'якою сталлю та особливими кутами заточування. Готові смачні шедеври слід зберігати у крижаній воді.

Карвінг та заробіток на перегляді відео Youtube в інтернеті

Нарізка.

Щоб досягти мети в бізнесі, достатньо правильно поставити запитання. Питання перше. Чи існує реальний заробіток в інтернеті без вкладень та запрошень? Звичайно ж да! Адже 90% сайтів якби не приносили доходи, не існували б взагалі. Основне джерело заробітку сайтів – це реклама. Як і в будь-якому іншому медіа бізнесі. Навіть такий гігант як Google декларує 90% своїх доходів від реклами. Кому цікаво створювати сайт на сотні чи тисячі сторінок, розвивати та регулярно наповнювати його свіжою інформацією за безкоштовно? Саме тому на кожному сайті ми бачимо рекламу (за винятком інтернет-магазинів, сайтів візиток фірм, корпоративних сайтів тощо). Те саме стосується каналів на Youtube.

Потому постає питання: як заробити в інтернеті без вкладень фінансів? Заробляти, не вкладаючи грошей, можна і не тільки в інтернеті, але складно. Адже доведеться конкурувати із тими, хто вкладає. І все ж таки гроші все не вирішують. Якщо Ви маєте певні здібності та навички, тоді сьогодні Вам можна легко і швидко заробити свої перші гроші у всесвітній мережі – Інтернет.

Кулінарний карвінг як дохід з відео на Youtube

Шедеври.

Для прикладу розглянемо просту бізнес-концепцію швидкого заробітку на каналі Youtube без вкладень за допомогою затребуваних на ринку навичок. Запитання: як заробити на своєму каналі на Youtube без вкладень? Багато хто пише, що без вкладень заробити не можна все одно доведеться щось вкладати, якщо не гроші тоді свою працю і час. Але ця відповідь все ще не повна. До праці та часу ще треба запропонувати свої здібності, яких потребує ринок. А без них гроші не допоможуть. У будь-якому випадку перед тим, як вкладати фінансові кошти в свою бізнес-ідею, завжди потрібно починати з аналізу ринку.

Перед аналізом виникає таке запитання: на яких відео можна заробити на YouTube? Відповідь: на найпопулярніших роликах, тематика яких користується попитом у відвідувачів порталу та передплатників Вашого каналу. Ті відео, на які ставлять найбільше лайків, активно їх коментують, поширюють у соцмережах і т.д. Але ця стаття не про просування, а про створення.

Якщо проаналізувати ринок популярності відеороликів на найбільш відвідуваному порталі у світі Youtube.com, то можна виявити певні тенденції. Одна з них це відео на тему нарізка овочів і фруктів для салату. Цей вид кулінарних шедеврів називається Карвінг. Цьому мистецтву може навчитися кожен бажаючий…

Карвінг з овочів та фруктів покрокове фото

Карвінг із фруктів для початківців покрокове фото:

Мангал для вегетаріанця.

Карвінг із овочів для початківців покрокове фото:

Морква нарізка.

Примітка. Карвінг (carving — «вирізання») – це художнє різання овочів та фруктів. Багато країнах вважається мистецтвом. З Карвінгу проводяться міжнародні чемпіонати та змагання у різних номінаціях.

Скільки можна заробити на Youtube у цифрах

Шкода є.

Відео про оформлення гарніру або салатів за допомогою нарізки фруктів та овочів дуже швидко набирають перегляди. А конкретніше у цифрах – у середньому за 1 місяць 20 000 переглядів із одного відео тривалістю 5-10 хвилин. Наступне питання: скільки заробляють на YouTube за 1000 переглядів? На цей показник впливає багато факторів: країна проживання Вашої основної аудиторії, тематика відео (наприклад, тематика «бізнес» є більш прибутковою, ніж розважального характеру, хоча другу легше просувати), популярність відео тощо. Наприклад, для російськомовної аудиторії розважальна тематика приносить 0,25 $ за 1000 переглядів популярного (100 000 переглядів) відеоролика. Сьогодні це чудовий показник, щоб непогано заробляти на кухні в домашніх умовах. Тобто якщо робити хоча б по 2 відео на день, то першого місяця можна вже заробити перші 200 $. А якщо наступного місяця продовжити, то прибуток зростатиме експоненційно. Ведення цього виду доходу вважається пасивним (резидуальним). А відео з Карвінгом здатне охопити й англомовну аудиторію! Адже там усе зрозуміло без слів. Концепція бізнес-ідеї зрозуміла: робіть відео на красиві салати та нарізки, розміщуйте на своєму каналі Youtube. Тематика відео затребувана воно швидко набиратиме перегляди, а Ви отримуватимете прибуток від реклами. Залишилося найголовніше – навчитися робити професійний Карвінг.

Примітка. Резидуальний (пасивний) вид доходу приносить прибуток незалежно від щоденної діяльності. До них належать: депозити, дивіденди, оренда тощо.

Як навчитися Карвінгу в домашніх умовах

М'ясний карвінг.

Найпростіше та ефективніше рішення – це піти на платні кулінарні курси професійного Карвінгу. Також Карвінгу можна навчитися в домашніх умовах. Для цього необхідно:

  • повчиться на тих самих відео;
  • почитати книги на тему: «Карвінг з овочів та фруктів для початківців»;
  • перебрати спеціальні інструменти для Карвінгу з овочів та фруктів (наприклад, тайський ніж для Карвінгу та ін.);
  • купити овочі, фрукти і регулярно практикуватися.

Коли ви будете мати непогані навички і у Вас будуть виходити гарні художні оформлення для їжі, Вам знадобиться хороший дзеркальний фотоапарат. На ньому ви зможете знімати відео у форматі HD для свого каналу. А якісні фотографії ваших робіт з Карвінгу, зняті на дзеркальну фотокамеру, Ви зможете успішно продавати на фотостоках. Різні рекламні агенції активно та регулярно купують на фотостоках матеріал на тему нарізок: салатів, фруктів, овочів та м'яса. Для них це сировина для реклами. А для Вас є відчутний додатковий дохід. Також ви можете створити свій сайт або блог де викладатимете свої фото нарізки салатів, м'ясних виробів з детальною інструкцією та описом.

Уміння по Карвінгу надасть Вам можливість підзаробляти, надаючи свої послуги для розкішних банкетів. Також Вам будуть відчинені двері в будь-який ресторан. Адже кожному ресторатору потрібні професійні фахівці з Карвінгу. В інтернеті можна дати оголошення: послуги Карвінга та Кортадора виїзд додому нарізка Хамона.

Примітка. Кортадор – це шляхетна та шанована професія в Іспанії. Кортадор займається професійною нарізкою коронної іспанської страви Хамон (свинячий окіст на кістки).

Можливо, Ви подужаєте написати свою книгу по Карвінгу або як на ньому заробити. Одним словом, якщо ви фахівець у якійсь справі, тоді ви зможете продавати як свої роботи, так і навички.

ua ru