Cамовчитель для швидкого запам"ятовування слів іноземних мов

Виберіть мову для вивчення:
Самовчитель польської мови. Програма-тренажер для самостійного запам"ятовування значень слів Польська мова. Самовчитель розрахований на будь-який рівень знання Польського. Тренажер є простою грою, в якій добре розвивається пам"ять, увага та запам"ятовуються значення польських слів. Гра містить 20 простих рівнів та один складний. Близько трьох тисяч рідкісних та популярних слів польської мови, база складного рівня. Якщо вам вдасться пройти складний рівень, отже ви можете вільно читати газету польською мовою. Регулярно тренуйтеся по 2 години на день, грати в тренажер польських слів. Уже за місяць ви пройдете всі рівні. Тренуйтеся граючи.
Самовчитель німецької мови. У цьому самовчителі реалізована ідея, яка дозволяє навчатися граючи. Процес самонавчання відбувається в режимі гри, де потрібно попарно зіставити німецькі фрази із російським перекладом. При наведенні на німецьку фразу з"являється підказка, де написано вимову фрази російськими літерами. Натисніть кнопку «почати самонавчання німецької мови» та перевірте ефективність програми.
Гра самовчитель англійської мови. Проста гра в англійські слова, з якої дуже просто запам"ятовувати фрази. Вся логіка гри побудована на спеціально розробленому методі розвитку мовної інтуїції Такий метод ефективний, коли потрібно швидко вивчити близько двох-трьох тисяч слів. Такої бази достатньо для вільного читання книг, газет та журналів англійською мовою. Крім самих слів ви гратимете з популярними фразами. Вивчивши їх, ви зможете вільно спілкуватися у соціальних мережах з усім світом. Гра-тренажер буде цікава як новачкам, так і професіоналам.
ua ru