Бізнес-ідеї для жінок з мінімальними вкладеннями грошей

Ідеї для жінок-домогосподарок. Жінки мають свої переваги в бізнесі, яких бракує чоловікам. Їх стиль ведення бізнесу може бути оптимальним для сучасних ринків, що швидко змінюються, де постійно потрібні свіжі рішення для боротьби з конкурентами.

З домогосподарки в бізнес-леді

Бізнес для жінок.

Бізнес для жінок близький не менше, ніж для чоловіків. Сьогодні вже всім відомо, що бувають успішні та слабкі керівники незалежно від статі. У жінок яскраво виявлено багато якостей, які необхідні сучасному бізнесменові. Наприклад, у конкурентній боротьбі з рівними можливостями виграють бізнесмени з вищим рівнем дисципліни та підвищеною увагою. 5 відмінних якостей, якими тісно пов'язаний бізнес із жінками:


 1. Образ керівника. Жінки мають підвищену увагу до навколишньої ситуації в цілому.
 2. Особливості мислення. Бізнес-вумен підходить до прийняття рішення більш виважено. Більш дбайливо ставиться до ресурсів компанії.
 3. Стилі спілкування. Бізнес-леді краще виявляє відкриту зацікавленість у персональних справах співробітників.
 4. Дипломатична тактика. Жінки більш ефективні при переговорах в екстремальних ситуаціях. Вони виявляють незвичайну гнучкість мислення та краще зберігають виваженість рішень.
 5. Аналіз ситуацій. Чоловіки в основному спрощують багато важливих деталей, тоді як жінки ефективно деталізують їх.

Найбагатша жінка Китаю Ву Яцзюнь створила свій статок власними силами (5.7 мільярда доларів станом на 2012 рік). Але найцікавіше те, що основна її діяльність - це нерухомість, а в цій галузі лідирують в основному чоловіки. Нижче наведено бізнес-ідеї, які дозволять жінкам створити свій бізнес власними силами без великих витрат. Кожна з цих ідей може бути як основним, так і додатковим доходом до сімейного бюджету.

Жінка – це охоронець домівки, але це не перешкода! У кожній жінці живе бізнес-вумен, яка вміє виключно поєднувати у собі домогосподарку та підприємницькі якості. А основна особливість у цих ідеях – це можливість розпочати свою справу у домашніх умовах. Це допоможе жінкам наблизитись до максимальної досяжності цілей.

1 В'язання трикотажу за допомогою в'язальної машинки та комп'ютера

Виробництва трикотажу.

Маючи відповідну електронну в'язальну машинку та комп'ютер можна налагодити прибутковий бізнес для жінок. В основі ідеї лежить процес виробництва дитячих і дорослих в'язаних трикотажних виробів. Вартість в'язального обладнання обійдеться приблизно в 2000$, за умови, що комп'ютер ви вже маєте.

На комп'ютері встановлюється спеціальна програма, яка моделює речі. За допомогою цієї програми можна вибрати будь-який малюнок на виріб, зробити викрійку, зробити річ будь-якого фасону, підібрати будь-який з видів візерунків для в'язання та багато іншого, що знадобиться для створення модної сукні, светра та інших речей. Далі потрібно підключити в'язальну машинку до ПК і процес налагоджений.

Місцями збуту такої продукції можуть бути соціальні мережі, ринки, магазини. При успішному розвитку виробництва можливе відкриття свого ательє, магазину чи навіть міні-фабрики.

2 Розведення породистих кішок

Бізнес на породистих кішках.

Цей вид красивого бізнесу з улюбленими тваринами для більшості жінок. Вони найкраще відчують усі тонкощі концепції. Ця ідея вимагатиме деяких капіталовкладень і часу, щоб почати приносити дохід. Вартість дорогих порід кішок знаходиться в діапазоні від 2000 $-10000 $.

Сутність ідеї полягає в купівлі породистої кішки виробникки, вона повинна мати право на племінне розведення та продаж її потомства. Але перш ніж почати заробляти на цьому, кішку необхідно підготувати. Вона має бути здоровою і доглянутою. У кішки мають бути сертифікати з відвідуваних виставок, тільки після відвідин двох і більше виставок ви отримуєте право на відкриття власного розплідника та продаж елітних кошенят.

Але існує й інший варіант заробітку на розведенні кошенят. В цьому випадку не потрібно відвідувати виставки, оформляти родовід, відкривати розплідник, достатньо лише в'язати свою породисту кішечку з таким же котом і продавати їх кошенят за нижчими цінами. Такі кошенята ні чим не відрізняються від кошенят із родоводом, єдине. Їхня відмінність – вони коштують дешевше і годяться у продаж лише любителям тварин, які не займатимуться «професійним» розвитком свого вихованця.

3 Виробництво м'яких іграшок своїми руками

Виробництво м'яких іграшок.

Жіночий бізнес заснований на ручній роботі високо цінується і приносить гарний дохід. А м'які іграшки в ідеї Hand made, виготовлені виключно з натуральної сировини (тканини, наповнювачі), будуть досить актуальні серед усіх мам.

Для виробництва іграшок вдома знадобиться швейна машинка, комп'ютер та інший швейний інвентар. Сучасна швейна машинка може виконувати безліч різних швів, робили вишивку та мати функцію оверлока. Комп'ютер допоможе створити форму будь-якої іграшки. Спочатку готові форми можна завантажити з інтернет, а потім створювати самостійно в спеціальній програмі.

За наявності такого обладнання можна виробляти іграшки з функціями, що розвивають, які підходять для інтелектуального розвитку діток з 6 місячного віку. Прибутковість цієї ідеї гарантує і той факт, що батьки хоча б раз на місяць балують своїх дітей новою іграшкою. Збувати іграшки можна за допомогою соціальної мережі, у магазинах Hand Made продукції та на ринках.

4 Міні пекарня

Виробництво хлібобулочних виробів.

Жіночі руки можуть створити бізнес у домашніх умовах з виробництва одного з найбільш затребуваних продуктів – хліб.Бізнес-ідея з виробництва хліба швидше за інші ідеї принесе перші доходи. Але одним хлібом ситий не будеш, саме тому в домашній міні-пекарні можна займатися випічкою різних видів тістечок, кексів, булочок та іншої хлібобулочної продукції.

Все, що потрібне таким бізнес-ідеям – це закупівля якісного обладнання та налагодження місць збуту готової продукції. Для вигіднішої реалізації своєї продукції, можливо, придбати пересувний кіоск. Але при цьому потрібно оформити відповідну документацію для успішної та законної роботи. Купуючи недороге додаткове обладнання, можна паралельно переробляти непродані надлишки на сухарі.

5 Виробництво макаронів

Машинка для виробництва макаронів.

Цей вид жіночого бізнесу має низький рівень капіталовкладень та стабільний дохід. Зумовлено це тим, що для ідеї з виробництва макаронів будуть потрібні прості і не дорогі продукти (вода, борошно, яйця тощо) і обладнання (машинка для виробництва макаронів та піч для їх сушіння).

Домашні макарони мають великий попит через свої натуральні складові та унікальні форми. Для різноманітності до тіста можна додавати натуральні барвники (буряковий сік, шпинат тощо). Такі макарони матимуть попит, адже яскраві барвисті та корисні макарони будуть апетитними. Деякі види макаронів можна виготовляти з особливою формою та розмірами завдяки спеціальним насадкам. Наприклад, для фарширування м'ясом, грибами тощо.

6 Виробництво домашнього джему

Виробництво джему.

Маючи вдома мкіровилівку, мультиварку, закатковий ключ і жінкам можна сміливо запускати бізнес з виробництва домашнього джему. Суть ідеї у тому, щоб із якісних свіжих чи заморожених продуктів приготувати домашній, екологічно чистий джем (варення). За допомогою мікрохвильової печі можна стерилізувати банки, уникаючи опіків рук при звичайній стерилізації і істотно скоротити час на цьому етапі виробництва.

У великих містах домашня консервація має величезний попит. А якщо зробити джем приміром із додаванням екзотичних фруктів, то цим можна здивувати та долучити ще більше клієнтів. Відомо, що великих успіхів у цій ідеї досяг Фрейзер Доерті. Ще в 12 років він почав займатися виробництвом домашнього джему за бабусиними рецептами. А у 16 ​​років у нього вже було зароблено перший мільйон. Тепер його джеми марки SuperJam відомі у всьому світі. Спираючись на цей досвід, можна сміливо стверджувати, що це досить перспективний вид зайнятості для домогосподарок.

7 Вирощування акваріумних рибок та рослин

Вирощування акваріумних рибок.

Для жінок, які люблять тварин, існує ще один вид домашнього бізнесу – вирощування екзотичних акваріумних рибок та рослин. Завдяки новим тенденціям багато офісів, ресторанів і кафе вводять у свій інтер'єр неймовірні акваріуми з екзотичними жителями в ньому. Саме для цього і пропонується розводити таких рибок. Варто поділитись і такими бізнес-ідеями. Тут потрібно придбати малик, акваріуми та додаткові елементи для догляду за рибками.

Розповсюджувати рибок можна не тільки в громадські місця, але і звичайним людям, адже багато батьків часто купують рибок для розвитку у дітей відповідальності. Розширивши свій асортимент продажу не тільки рослинами та тваринами водного світу, але й іншою акваріумною атрибутикою та акваріумами, можна досить добре збільшити дохід і привести його від аматорського рівня до рівня професіонала. І тоді цей вид підприємництва може давати стабільний основний дохід.

8 Продаж Hand Made мила

Виробництво мила.

Для творчих жінок варто придивитися до бізнесу з виробництва мила з натуральних мильних основ – натуральних ефірних олій та лугу. Всю детальну інформацію з рецептами різних видів мила можна легко знайти в інтернеті.

Працюючи над цією бізнес-ідеєю слід враховувати всі фактори виробництва. Там же значно дешевше, ніж у магазинах, можна закупити всю необхідну атрибутику від мильних основ до формочок і інструментів по роботі. Так як основні елементи для виробництва мила досить небезпечні (луг в першу чергу), слід виділити окреме приміщення для створення Hand Made мила і дотримуватися всіх запобіжних заходів при його створенні.

Створювати таке мило можна і без використання лужних основ, замінивши їх на натуральні мильні основи, тоді це вже буде продукт із серії ЕКО. Ексклюзивне натуральне мило можна постачати до магазинів сувенірної продукції. Магазини, що акцентують свою увагу на безфосфатній побутовій хімії, також з радістю приймуть у реалізацію таке мило. Відвідуйте тематичні виставки-ярмарки зі своєю продукцією. Це сприятиме залученню нових клієнтів. Ну і, звичайно ж, інтернет торгівля.

9 Лиття силіконових форм та виробів з рідкого пластику

Лиття з рідкого пластику.

Рідкі компоненти (силікон, рідкий пластик, поліуретан та ін.) відкривають жінкам нові можливості для створення прибуткового бізнесу з мінімальними вкладеннями. Якщо в правильній пропорції змішувати певні компоненти за рецептурою, вони застигають, набуваючи будь-якої форми. Таким чином, можна знімати форми, щоб робити:

 • силіконові форми для миловаріння;
 • форми для виробництва кондитерських виробів;
 • біжутерію;
 • іграшки;
 • сувенірну продукцію.

Процес виробництва досить простий. А точність форми можна зробити на найвищому рівні. За бажання будуть видно навіть відбитки пальців. Існують також спеціальні компоненти для виготовлення тонкостінних пластикових деталей для подальшого збирання в цілий виріб. Не складно знайти у спеціальних магазинах компоненти рідкого екологічно чистого пластику, який не має навіть запаху.

Технологія виробництва форм та пластикових виробів дуже проста і не потребує складного обладнання. Знімаємо форму зі зразка та копіюємо його екземпляри.

10 Виготовлення тортів та тістечок на замовлення

Виробництво тортів.

Прибутковим бізнесом для жінок може бути випічка тортів та тістечок вдома. Все більшим попитом користуються торти з мастичним декором. Тому в даній бізнес-ідеї це основний вид кондитерських виробів. Кожен клієнт хоче отримати оригінальний та смачний торт. Тут все дуже просто – випікаємо коржі, перемазуємо кремом та прикрашаємо мастикою. Через ручну роботу та творчий підхід стоять такі торти дорожчі за магазинні.

Багато жінок встигають готувати по 5-7 тортів на день, заробляючи таким чином більше 1000$ на місяць. Звичайно, що для роботи з мастикою знадобиться спеціальний інвентар. Але враховую те, що з мастикою можна працювати і підручними інструментами (ножі, ножиці, дерев'яні шпажки та багато іншого), пару перших тортів можна зробити саме ними. А так вартість одного такого торта 100% покриває всі витрати на продукти і при цьому приносить від 70% до 150% чистого прибутку, то закупити необхідні інструменти не складе особливих труднощів без вкладення власних коштів.

Постійних клієнтів можна залучити через інтернет та засоби масової інформації. Також цей вид домашнього виробництва можна поєднати з 4 пунктом нашого рейтингу.

11 Послуги манікюру вдома

Послуги манікюру.

Манікюр вдома – це 100% жіночий бізнес. Вдома можна надавати послуги для догляду за нігтями. Різні види манікюру від звичайного чищення до професійного нарощування нігтів. Але для цього потрібно пройти курси, після чого вам видадуть атестат. Закупити необхідне обладнання та інвентар та мати на руках санітарну книжку.

Сутність ідеї в тому, що вдома послуги манікюру коштують дещо дешевше, ніж у салонах краси. І це залежить лише від того, що не доводиться платити орендну плату за приміщення, витрати на сплату комунальних послуг і зарплату персоналу. Можливий варіант започаткування такого бізнесу і з самонавчанням. Адже у мережі є багато відео-уроків, порад та інноваційних методик у сфері манікюрних послуг. Наприклад, оригінальне оформлення нігтів за допомогою кольорового пір'я цесарок.

Починати необхідно зі знайомих, сусідів, родичів, а вони мають своїх знайомих, які є Вашими потенційними клієнтами. Слід розміщувати фото своїх робіт у соціальних мережах і це само собою привабить до Вас нових клієнтів.

12 Створення сувенірів ручної роботи

Виробництво сувенірної продукції.

Жінки терплячі та схильніші до сувенірного бізнесу. Це також є досить актуальним у наш час. Сьогодні все більше людей хочуть порадувати близьких подарунком ручної роботи. Створювати можна все, що завгодно і букети з цукерок, і листівки ручної роботи, і різні види топіарію (квітковий, кавовий, грошовий та інші), і новорічні іграшки Hand Made, загалом, абсолютно все, що можна зробити своїми руками! Необхідні матеріали та інструменти без проблем можна придбати у спеціалізованих магазинах та інтернет мережі.

Продавати свою продукцію можна самостійно, або через відомі у Вашому місті салони-студії з продажу сувенірів Hand Made. Це досить прибутковий вид дрібносерійного виробництва, який не вимагатиме особливих грошових вкладень.

13 Вирощування екзотичних кімнатних квітів та рослин

Вирощування кімнатних квітів.

Всі жінки дбайливі та можуть робити на цьому прибуток, вирощуючи екзотичні кімнатні рослини для офісів. Шлях до великого бізнесу починається з малого. Також саме з бізнесом з розведення кімнатних рослин. Можна орієнтуватися на одному виді рослин, наприклад, орхідеї або вирощувати пальми для офісів. Вони екзотичні і є найбажанішими квітами у вазоні серед жіночої статі. Екзотичними квітами прикрашають як вікна житлових квартир, так і офіси, ресторани та інші місця масового відвідування.

У розведенні екзотичні кімнатні квіти та рослини трохи вибагливі, але вивчивши всі їхні потреби, хвороби та умови зростання можна без проблем їх розмножувати та продавати. Такий вид домашнього вирощування екзотичних рослин не вимагатиме постійної Вашої зайнятості, тому його легко можна поєднувати з веденням домашнього побуту та турботи про сім'ю.

Заробіток на Youtube за допомогою Карвінгу

Вирощування кімнатних квітів.

Карвінг – це кулінарне мистецтво декоративної вирізки овочів та фруктів для салатів або оформлення гарніру. На Youtube ролики приклади Карвінгу швидко набирають велику кількість переглядів і популярність. Це чудовий спосіб заробляти в інтернет, вкладаючи свій талант.

Навчитися Карвінгу може кожен. Для цього існує багато літератури, а ще краще записатися на професійні курси. Заробляти на Youtube – ще простіше, якщо у Вас є затребуваний контент (відеоролики, які швидко набирають популярності).

У жінок свої підприємницькі переваги

Бізнесмени та бізнесвумени.

Ми розглянули з Вами лише 13 ідей бізнесу для жінок, але насправді їх набагато більше. Деякі види можна легко поєднувати один з одним, що зробить дохід більш стабільним. І кожна домогосподарка тепер може поєднувати корисне з приємним – роботу та будинок! Варто спробувати свої можливості в образі бізнес-вумен. Адже ви маєте свої незаперечні переваги у бізнесі перед чоловіками:

 • зважений аналіз;
 • ефективний пошук альтернативних рішень;
 • комунікабельність та якісна оцінка потенціалу співробітників;
 • менш упереджені до шкідливих звичок.

Цей список переваг ділових леді перед чоловіками можна продовжувати ще довго. Головне важливо розуміти, що чоловікам і жінкам варто повчитися правил ефективного управління один в одного.

ua ru