розподілити ідеї щодо напряму діяльності

Бізнес ідеї для створення малого бізнесу за невеликих обсягів інвестицій

Робочі стратегії створення бізнесу відповідно до складених бізнес-планів з розрахунками, аналізом та прогнозом: маржі, термінів окупності, рентабельності.

yak-zrobyty-traktornyy-prychip-2-pts-4Як зробити тракторний причіп 2 ПТС-4 своїми руками схема. Якщо ви маєте всі необхідні дані про конструкцію причепа 2ПТС-4, у вас виникає можливість виготовити його навіть в умовах домашнього гаража. Тут ви можете безкоштовно скачати детальну 3D-модель тракторного причепа та використовувати її як зразок. Таким чином, можна організувати прибутковий бізнес із виробництва тракторних причепів. Завантажити безкоштовно детальну 3D-модель 2 ПТС-4 з точним розміром для виготовлення причепа для трактора в гаражі за зразком. І для виробництва запчастин.
vyhotovlennya-vidkatnykh-vorit-svoyimy-rukamyВиготовлення відкатних воріт своїми руками по 3D-моделі. Відкатні ворота сьогодні дуже популярні у всіх системах огорожі. Завдяки своєму функціональному комфортному пристрою відкатні ворота користуються великим попитом. За наявності необхідних креслень та схем їх можна виготовляти своїми руками у домашніх умовах. Спеціально для Вас пропонуються безкоштовні 3D-моделі відкатних воріт, які можна легко використовувати як зразок. Як зробити відкатні ворота у гаражі? Безкоштовно завантажити креслення схеми конструкції та 3D-моделі, які дозволяють виготовляти в'їзні ворота за зразком.
kreslennya-verstata-dlya-vyhotovlennya-shlakoblokivКреслення верстата для виготовлення шлакоблоків своїми руками. Шлакоблок – це один із найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Попит нього стабільно високий (крім несезонного періоду). Виробляти шлакоблок можна в домашніх умовах. Для виробництва потрібен віброверстат, який можна зробити своїми руками за кресленнями та зразками у 3D-моделях. Креслення та 3D-моделі додаються до цієї статті, які можна безкоштовно завантажити. Скачати безкоштовно креслення, схеми та 3D-моделі для складання шлакоблочного верстата на 1 або 4 та 2 секції форм. Як зробити верстат для вібролиття своїми руками?
habiony-svoyimy-rukamy-pokrokova-instruktsiyaГабіони своїми руками покрокова інструкція з фото. Грамотно організувавши процес високорентабельного виробництва габіонів, принесе Вам не лише добрий прибуток, а й задоволення від творчого процесу. Ділимося досвідом та розглядаємо тонкощі процесу. Бізнес із виготовлення габіонів своїми руками вимагає мінімум вкладень та приносить максимум прибутку. Устаткування для виробництва габіонної сітки.
verstat-dlya-vyrobnytstva-profilyu-pid-hipsokartonПрокатний верстат для виробництва профілю під гіпсокартон. Профіль, зроблений з оцинкованих листів, має особливі характеристики будівельного матеріалу, які роблять його популярним у будівельно-ремонтній області. Його можна виробляти в домашніх умовах на саморобному верстаті, зроблений своїми руками. Як зробити верстат для виготовлення профілю з оцинкованих листів своїми руками? Завантажити 3D-модель схеми за кресленнями верстата з розмірами та докладним описом.
vyhotovlennya-naduvnykh-chovniv-pvkh-svoyimy-rukamyВиготовлення надувних човнів ПВХ своїми руками за кресленнями. Після маркетингових досліджень було виявлено, що люди найбільше задоволення одержують від дозвілля. Надувні човни у багатьох асоціюються як екзотичний транспорт для відпочинку на дозвіллі: риболовля, подорож, плавання та релакс. Так чому б не зайнятися виробництвом надувних човнів із ПВХ у домашніх умовах. За наявності креслень, полотна з армованого ПВХ та деяких інструментів можна сміливо виготовляти надувні човни своїми руками. Як виготовляти надувні човни із ПВХ своїми руками в домашніх умовах? Скачати безкоштовно: схеми викрійки, лекала, креслення надувних човнів.
obladnannya-dlya-vyrobnytstva-palyvnykh-bryketivОбладнання для виробництва паливних брикетів з тирси. Паливні брикети, як і будь-який інший вид палива, користуються великим попитом. Існує кілька способів для виробництва брикетів своїми руками. Для кожного методу потрібний власний тип преса. Переробка відходів деревини та будівельного сміття на паливні брикети для печей. Огляд пресів для виробництва паливних брикетів своїми руками вдома.
vyrobnytstvo-derevyanoyi-dvotavrovoyi-balkyВиробництво дерев'яної двотаврової балки своїми руками. Батутне перекриття, яке передає шуми – це результат неправильно підібраних перерізів для дерев'яних балок або неправильно розрахований крок лаг. Найкращим альтернативним рішенням є двотавр – це дві дерев'яні полиці (flanges) або ЛВЛ-брус, між якими вертикальна стінка (web) із OSB-3 плити як ребро жорсткості. Плюси та мінуси домашнього бізнесу з виготовлення двотавра із струганої дошки та ОСП плит своїми руками у гаражі. Як продати двотаврові дерев'яні балки?
vyrobnytstvo-derevyanoyi-vahonky-na-verstatiВиробництво дерев'яної вагонки на ручному фрезерному верстаті. Строительные материалы всегда пользовались большим спросом. Сегодня можно обзавестись недорогим оборудованием (таким как ручной фрезерный станок) и производить эстетический строительным материал – деревянную вагонку. Особенности домашнего бизнеса по изготовлению вагонки из дерева своими руками с помощью ручного фрезерного станка. Станок для вырезки деревянного блок хауса.
shvydkomontovani-budynky-z-metalokarkasu-lstkШвидкомонтовані будинки з металокаркасу ЛСТК як бізнес. Завдяки сучасним технологіям сьогодні максимально скорочені терміни будівництва будинків – від 2-3 тижнів (залежно від складності проекту). При тому, якість міцність та тривалість терміну експлуатації ні чим не поступаються традиційному будівництву будівель. Переваги та недоліки технології ЛСТК для швидкого зведення житлових будинків та будівель. Завантажити готові проекти та креслення невеликих будиночків з ЛСТК.
ua ru