розподілити ідеї щодо напряму діяльності

Оригінальні бізнес ідеї для невеликих капіталовкладень

Створення домашнього бізнесу для кожного – ідеї та поради. Практичні приклади успішних бізнесових проектів, які створили жінки.

vyroshchuvannya-troyand-u-teplyciВирощування троянд у теплиці найрентабельніший домашній бізнес. Квітковий бізнес завжди мав високу рентабельність. Троянди дуже привабливі для реалізації бізнес-ідеї. Вони не вибагливі у догляді, швидко ростуть, гарні та ароматні, мають високий попит. Виростити троянди у теплиці взимку зможе кожен. Слід лише дотримуватися кількох простих правил. А для найвищих урожаїв бажано застосовувати деякі секрети вирощування квітів. Секрети технології швидкого вирощування троянд у теплиці для прибуткового домашнього бізнесу. Скільки прибутку приносять тепличні троянди за сезон?
vyhotovlennya-myakyh-mebliv-svoyimy-rukamyВиготовлення м'яких меблів своїми руками в домашніх умовах. Виробляти м'які меблі складніше, ніж корпусні. Але завдяки сучасним технологіям можна навіть у домашніх умовах виготовляти меблі в стилі фентезі. Комп'ютер, гнучкі плити МДФ допомагають зробити меблі з фантастичним дизайном. Налагодити виробництво таких меблів досить просто, дайте волю своїй фантазії, а технології не сміють її обмежувати. Гарний, прибутковий та приємний, творчий бізнес. Налагоджує виробництво оригінальних, м'яких меблів в домашніх умовах. Як виготовити стильні м'які меблі своїми руками?
platne-pole-dlya-mini-futboluПлатне поле для міні футболу як оздоровчий бізнес. Концептуальна бізнес ідея платного поля для міні футболу. Важливо лише правильно все організувати. Міні футбол найпопулярніша гра у кожному населеному пункті. Проблема у тому, що немає умов для гри. Будь-який бізнес пов'язаний із вирішенням проблем. Платне поле для міні футболу може вирішити відразу багато завдань у найкращих результатах: надати можливість людям займатися спортом, комфортно та з цікавістю проводити вільний час, зацікавити молодь корисним заняттям. У виграші залишаться усі. Здача в оренду платного поля для гри в міні-футбол, проведення регіональних чемпіонатів з міні футболу, створення аматорських футбольних клубів та інші бізнес-ідеї.
obladnannya-dlya-vyrobnytstva-korpusnyh-meblivОбладнання для виробництва корпусних меблів своїми руками. Мінімальна комплектація лінії з виробництва меблів у домашніх умовах налічує лише кілька вузлів для виконання операцій. Все обладнання є достатньо доступним за вартістю для малого бізнесу. Меблі, які будуть вироблятися в домашніх умовах, будуть вільно конкурувати з меблевими салонами. Єдиний мінус – це обсяги виробництва. Устаткування лінії меблевого міні-виробництва у домашніх умовах. Верстати з ЧПУ під керуванням комп'ютера із програмами для проектування меблевих деталей.
vyhotovlennya-korpusnyh-meblivВиготовлення корпусних меблів своїми руками на верстаті з ЧПУ. Поки меблі продаються в магазинах за завищеними цінами, їх можна виготовити в домашніх умовах. Для виробництва меблів не потрібний великий капітал. Програма, інструменти, матеріали заготовок та фурнітура, все, що потрібно для виробництва меблів своїми руками. Рентабельність такого виробництва щонайменше 80%. У процесі розвитку бізнесу можна придбати додаткове недороге обладнання для виготовлення складних меблевих дизайнів. Виготовляти корпусні меблі можна в домашніх умовах використовуючи верстат з ЧПУ та комп'ютер із програмою для проектування меблевих деталей.
vyroshchuvannya-akvariumnyh-rybok-ta-roslynВирощування акваріумних рослин та розведення тропічних рибок. Акваріумні рибки та рослини дуже красиві та корисні в кожному офісі. З одного боку риби швидко розмножуються, а рідкісні види досить дорогі. Красиві акваріумні рослини також важливі для оформлення акваріумів. З іншого боку, складні шляхи реалізації. Як правильно побудувати бізнес за умов високої рентабельності та складних умов збуту? Бізнес з вирощування акваріумних рибок та рослин. Скільки приносить доходу розплідник акваріумних тварин та водоростей?
vyroshchuvannya-shafranu-u-vidkrytomu-gruntiВирощування шафрану у відкритому ґрунті як бізнес на спеціях. Найдорожча і найкорисніша спеція у світі – це шафран. 1 грам шафрану в роздріб коштує 10 доларів. При тому, що вирощувати цю багаторічну культуру не дуже складно. Шафран широко застосовується в ресторанах, медицині, домашньої кухні. Він має властивості афродизіаку. Надає стравам божественний аромат. Має багато цілющих властивостей. Особливості вирощування найдорожчої спеції у світі - шафрану 500 $ за 1кг. Як правильно вирощувати багаторічний шафран у домашніх умовах до врожайності 20 кг із 1Га?
vyroshchuvannya-zeleni-v-teplyciВирощування зелені в теплиці приносить дохід цілий рік. Зелень завжди, до речі, на будь-якій національній кухні. Так само вона корисна для кожної людини своїми цілющими властивостями. Ще є кілька причин, чому вона завжди мала добрий попит. При тому, що в теплиці найпростіше виростити зелень. Цей парадокс мимоволі змушує задуматися над простим бізнесом із найменшим порогом входу для інвестицій. Швидко виростити та продати тепличну зелень менш ніж за місяць так само просто, як і організувати на цьому стабільний бізнес із відчутним доходом протягом цілого року.
shvydke-vyroshchuvannya-polunyci-u-mishkakhШвидке вирощування полуниці у мішках як бізнес-ідея для дачі. Тепличний спосіб вирощування ягід давно не секрет. Але якщо вдаватися до інновацій, можна отримати набагато більший урожай за менші гроші. Вирощування полуниці у мішках дозволяє суттєво скоротити площі у тепличному приміщенні. Таким чином, полуничний бізнес став доступнішим для всіх. Попит на полуницю зростає не один рік. Ягода має чудові смакові якості та корисні властивості для здоров'я людини. Інноваційний спосіб вирощувати полуницю на мішку дає відмінний урожай при невеликих площах. Вирощування полуниці в мішках - це доступна бізнес-ідея для дачників-початківців.
vyrobnytstvo-trotuarnoyi-plytky-svoyimy-rukamyВиробництво тротуарної плитки своїми руками методом вібролитва. Високорентабельне виробництво затребуваного будівельного матеріалу. Докладно описано технологію виготовлення тротуарної плитки. Рецепт кольорового бетону на основі пластифікатора. Відзначено нюанси у технології виготовлення фігурних елементів мощення з бетону. Наведено фінансові розрахунки рентабельності та термінів окупності бізнесу. На прикладі сформовано рівень доходності. Технологія виготовлення вібролитої плитки тротуарної в домашніх умовах. Покрокове керівництво створення творчого бізнесу у галузі формування будівельних матеріалів.
ua ru