розподілити ідеї щодо напряму діяльності

Бізнес ідеї для всіх з мінімальними вкладеннями

Статті про засоби реалізації малого та домашнього бізнесу при невеликих вкладеннях фінансових коштів.

mashynna-kompyuterna-vyshyvka-elementiv-dekoruМашинна комп'ютерна вишивка елементів декору та логотипів. Оригінальну бізнес-ідею можна організувати, поєднавши нові технології та традиційне ремесло. Таку можливість надає вишивальна машинка з програмним управлінням та нитки, які світяться у темряві чи ультрафіолеті. Завдяки даному обладнанню та матеріалу можна виробляти низку нових привабливих продуктів для сучасного споживача. Бізнес-ідея для елементів вишивки виробництва вишитих елементів на одязі, взутті та аксесуарах з використанням світлонакопичувальних або світловідбивних ниток на комп'ютерній вишивальній машинці.
vyrobnytstvo-pletenykh-mebliv-zi-shtuchnoho-rotanhaВиробництво плетених меблів зі штучного ротанга. Бізнесмен, який вирішив організувати виробництво меблів із штучного ротанга, може не сумніватися у прибутковості цієї справи. Собівартість гарнітурів витратних матеріалів – невелика. Але ціни на готові вироби солідні. А головне висока ціна на меблі зі штучного ротанга цілком справедливо обґрунтована. Адже всі плетені вироби з синтетичної нитки мають дуже тривалий термін експлуатації, а також багато інших незаперечних переваг. Технологія виготовлення меблів із штучного ротанга не потребує великих витрат для організації прибуткового, виробничого бізнесу в домашніх умовах.
naykrashchi-sorty-funduku-ta-lishchynyНайкращі сорти фундуку для великого врожаю з одного куща. Скільки можна заробляти на рік на вирощуванні фундука? Які сорти дають багатий урожай? Скільки уваги вимагатиме фундучний сад? Коли можна вважати прибуток? Фундуковий сад – це довгостроковий об'єкт інвестування, який вимагає щоденної діяльності для отримання стабільного доходу. Головне розпочати та отримати перший урожай, а далі можна щорічно радіти збільшенню доходів без особливих витрат праці. Найбільші сорти з урожайністю до 18 кг горіхів з одного куща. Вирощування ліщини стабільно дає доходи десятки років, не вимагаючи щоденної діяльності.
vrozhaynist-kapusty-na-nevelykiy-dilyantsiВисока врожайність капусти на невеликій ділянці землі. Вирощування капусти може приносити добрий прибуток. Цю просту ідею для бізнесу під силу втілити майже кожному. Найбільш ходовий продукт – білокачанна капуста різного терміну дозрівання. Вирощування капусти – це найкраще рішення для отримання максимального врожаю з мінімальної ділянки землі. Середня врожайність капусти становить 90 тонн із одного гектара. Агробізнес на вирощуванні капусти за мінімальних вкладень дає близько 90т. врожаю з гектара. Вирощування білокачанної капусти на невеликих ділянках землі.
vyroshchuvannya-malyny-velykykh-sortivВирощування літньої та ремонтантної малини великих сортів. Отримувати прибуток від продажу власноруч вирощеної малини – це реально. Найкращі сорти з догляду та врожайності для домашнього бізнесу. Агротехніка, що забезпечує до 20 тонн із гектара. Можна вибрати або об'єднати два види технологій вирощування малини: літньої або ремонтантної. Кожна технологія має свої переваги і недоліки. Аналіз бізнес-ідеї з вирощування літньої та ремонтантної малини в домашніх умовах з обчисленням чистого прибутку. Вибір великоплідного сорту для вирощування.
sorty-vynohradu-dlya-rodzynok-bez-kistochkyВирощування сорту винограду для родзинок без кісточки. Солодка ідея: вирощування винограду для отримання хорошого прибутку доступне кожному, хто готовий доглядати лозу. Огляд сортів для відкритого та закритого ґрунту (в огляді беруть участь найкращі сорти для заморожування виноградних ягід з метою тривалого зберігання врожаю), поради щодо агротехніки. А також цікаві секрети для швидкого одержання врожаю за допомогою простих технологій. Вибір найкращих сортів для виробництва родзинок. Порівняльний огляд технологій вирощування винограду в теплиці та відкритому ґрунті для створення домашнього бізнесу.
vyroshchuvannya-pomidoriv-u-teplytsyakhВирощування помідорів у полікарбонатних теплицях на дачі. Ідея вирощування помідорів. Сучасні сорти помідорів дозволяють отримувати великі врожаї томатів у полікарбонатних теплицях за мінімальних вкладень. Якщо у звичну полікарбонатну теплицю впровадити кілька пристроїв сучасної технології, то можна отримувати стабільний дохід цілий рік. Сучасна технологія вирощування помідорів у теплиці включає також нові сорти томатів, корисне обладнання та особливі способи догляду за рослинами. Технологія вирощування високоврожайних сортів помідорів у полікарбонатних теплицях за мінімальних вкладень. Індетермінантні сорти томатів для теплиць.
rozvedennya-kurchat-broyleriv-na-myasoРозведення курчат бройлерів на м'ясо в домашніх умовах. Ідея малого розведення бройлерів. Бізнес на бройлерах за мінімальних вкладень приносить максимальний результат за мінімальні терміни. Суть бізнес-ідеї розведення бройлерів у домашніх умовах - купівля курчат (яєць), вирощування та продаж курей. Яке обладнання потрібне для своєї справи? Як правильно доглядати птахів. Доходи витрати в цифрах та технологія розведення бройлерів. Бройлери приносять перший прибуток вже через 2 місяці вирощування навіть за мінімальних вкладень. Який щомісячний приріст м'яса у бройлерів, що швидко ростуть?
rozvedennya-rakiv-v-domashnikh-umovakhРозведення раків у домашніх умовах з малим вкладом грошей. Нова ідея щодо вирощування раків. Шлях від маленької ферми для вирощування раків до комбінату рибного господарства при мінімальних вкладеннях. Ідея бізнесу – вирощування раків власними силами є цілком доступною для домашніх умов. Розглянемо способи організації діяльності та необхідні ресурси. Як швидко окупляться вкладення? Виберемо найкращі породи для успішного старту ферми раків. Як швидко ростуть раки та скільки вони коштують? Порівняння технологій розведення раків в УЗВ та спеціальних ставках для створення високорентабельного бізнесу.
vyroshchuvannya-kartopli-50t-z-hektaraВирощування картоплі з урожайністю 50т з одного гектара. Ідея для вирощування картоплі за мінімальних вкладень. Використовуючи спеціальні технології та сорти картоплі можна отримувати по 50т. врожаю з гектара землі. Більше того, технології не вимагають великих фінансових витрат на посадку і не вимагають багато часу на догляд. Маєте земельну ділянку, навісне обладнання? Картопляний бізнес стане пріоритетним за мінімальних вкладень. Представляємо виграшну методику вирощування картоплі. Бізнес-ідея з розрахунками з вирощування картоплі застосовуючи ефективні технології, які дозволяють отримувати 50 тонн урожаю з гектара.
ua ru