розподілити ідеї щодо напряму діяльності

Реальні та перевірені бізнес ідеї для малого бізнесу

Бізнес-приклади для створення малого бізнесу в малому місті за невеликих вкладень. Головна перевага у бізнесі невеликих міст – це малі витрати на створення та підтримку бізнес-проекту.

vyroshchuvannya-ohirkiv-u-teplytsyakhНайкращі сорти для вирощування огірків у теплицях на продаж. Ідея для аграріїв-початківців з вирощування огірків. Бізнес на огірках: економічне обґрунтування ідеї та секрети вирощування великих урожаїв за допомогою сучасних технологій. Детальна інструкція з організації бізнесу на огірках: необхідне обладнання, розмір капітальних вкладень, найврожайніші сорти, триоборотна агротехніка та канали збуту продукції. Поради: як підвищити врожайність покращення фотосинтезу та ін. Як швидко ростуть огірки тепличних сортів? Організація домашнього бізнесу з вирощування огірків у теплицях, використовуючи скоростиглі сорти з високою врожайністю.
retsepty-efirnykh-parfumivРецепти ефірних парфумів відомих брендів своїми руками. Ідея з виробництва духів. Створювати гарні аромати парфумів не складно, але й захоплююче. Більшість парфумів і туалетних вод не мають стійкості ароматів. За винятком "брендових", які коштують дуже дорого. За допомогою домашнього виробництва парфумів можна запропонувати споживачеві свої версії стійких парфумів за низькими цінами і при цьому залишатися в хорошому прибутку. Адже ціна брендових парфумів формується у зворотному порядку, тому часто 90% ціни становить реклама, упаковка та просування бренду, а самі парфуми займають не більше 10% вартості. Як зробити дорогі парфуми за рецептами найпопулярніших брендів у домашніх умовах? Приклад, як створити свій маленький, але дуже престижний бізнес для жінок.
vyrobnytstvo-vertykalnykh-zhalyuzi-svoyimy-rukamyВиробництво вертикальних жалюзі своїми руками як бізнес. Ідея з мінімальними вкладеннями із виробництва вертикальних жалюзі. Вертикальні жалюзі – це дуже практичний пристрій для дому та офісу. Також вони відзначаються своїм стильним дизайном. Для того, щоб налагодити виробництво вертикальних жалюзі в домашніх умовах, не потрібно великих витрат. За бажання можна виділитися серед конкурентів, надавши своєму устрою нові технології автоматизації органів управління. Все це сприяє реалізації цікавої бізнес-ідеї. Створення домашнього бізнесу з виробництва вертикальних жалюзі своїми руками із застосуванням нових технологій. Як збирати жалюзі своїми руками крок по кроку?
platni-opytuvannya-za-hroshi-v-internetiПлатні опитування за гроші в Інтернеті та в реальному житті. Ідея працює з нуля. Перед випуском нової продукції виробники проводять маркетинговий аналіз для попередніх прогнозів обсягів продажу. Один із найважливіших методів маркетингового аналізу – це платне анкетування споживачів. Для нас це один з методів додаткового заробітку в Інтернеті і в реальному житті. Спробуємо розібратися: скільки можна заробити на платних опитуваннях і де платять більше. Наша думка, як споживачів, має економічну цінність, тому компанії-виробники готові постійно проводити опитування за гроші для підвищення обсягу своїх продажів.
biznes-ideyi-dlya-zhinokБізнес-ідеї для жінок з мінімальними вкладеннями грошей. Спеціально для Вас жінки відібрані бізнес-ідеї, де Ви можете максимально ефективно застосувати свій потенціал бізнес-вумен. Почніть свою кар'єру у своїй справі з мінімальними вкладеннями вже сьогодні. У власному проекті Ви є найвищою інстанцією. І ніхто не зможе завадити Вам приймати власні рішення з новим поглядом на ринок. Підбір бізнес-ідей для жінок, які бажають самореалізуватися і почати свою справу з невеликими вкладеннями. Як стати бізнес-вумен - з чого почати?
vyrobnytstvo-tortiv-z-mastykoyu-na-zamovlennyaМіні-виробництво тортів з мастикою та тістечок на замовлення. Найкраща ідея для домогосподарки. Неймовірно, але факт! Кожна домогосподарка може заробляти до 1000 $ на місяць на реалізації тортів домашньої випічки на замовлення клієнтів. Тут проведено експеримент, у якому ми приготували торт, красиво оформлений мастикою, та порахували всі витрати плюс прибуток. Також спеціально для Вас кілька корисних порад для пошуку постійних клієнтів. Плюс прості рецепти тортів із мастикою. Аналіз рентабельності виробництва тортів з мастикою в домашніх умовах для їх реалізації на замовлення клієнтів. Як продавати гарні торти своїми руками?
domashniy-mlyn-dlya-vyrobnytstva-boroshnaДомашній млин для виробництва борошна різних сортів. Щоб організувати бізнес з виробництва борошна різних сортів у домашніх умовах, слід ознайомитись з технологією виробництва. Зібрати млин малої продуктивності можна придбати недороге млинове обладнання. Незважаючи на невисоку продуктивність домашнього міні-млина, бізнес-ідея виглядає привабливо, якщо продавати готову продукцію в роздріб. Опис домашнього млина та технології виробництва борошна в домашніх умовах. З чого і як зібрати міні-млин для помелу зерна на борошно своїми роуками?
vyroshchuvannya-morkvy-u-vidkrytomu-gruntiВирощування моркви у відкритому ґрунті найврожайніші сорти. Морква – це корисний продукт, який має стабільний попит цілий рік. Головною перевагою моркви є висока врожайність (до 80т./га.) та можливість довготривалого зберігання (аж до нового врожаю). Головним недоліком моркви є бур'яни. Але уникнути їх допоможуть найпростіші технології без хімії. Головний шкідник – морквяна муха, але від нього також можна легко захистити врожай. Морква високоврожайних сортів має високий попит і не вибаглива у догляді чи зберіганні, а отже чудово підходить для малого бізнесу.
velyki-porody-indykiv-dlya-rozvedennya-na-myasoВеликі породи індиків для домашнього розведення на м'ясо. Індики приваблюють своїми високими показниками приросту м'яса. Вони ведуть спокійний спосіб життя, витрачають мало енергії, а їхня вага може досягати до 20 кг. М'ясо індички має великий попит на ринку. Після віку 1 місяць ці великі птахи стають зовсім не вибагливі у змісті. Їх вільно можна містити у вольєрах чи загонах. Деякі підприємства застосовують навіть клітинні технології вирощування легких порід індика. Якщо дотримуватися простих правил не складно створити бізнес із вирощування індичого м'яса в домашніх умовах. Переваги бізнесу щодо розведення індичок на м'ясо в домашніх умовах. Найкраща бізнес-ідея для підприємців-початківців з мінімальними вкладеннями.
nova-tehnolohiya-vyrobnytstva-meduСучасне бджільництво нова технологія виробництва меду. Сучасне бджільництво почало відрізнятися від традиційного виробництва меду на користь ефективності та прибутковості бізнесу. Сьогодні займатися бджільництвом стало набагато цікавіше та вигідніше. У цій бізнес-ідеї описані ефективні технології для нової пасіки. А також наведено кілька корисних порад, які дозволяють отримувати у 3 рази більше меду з одного стандартного вулика. Секрети технології сучасного бджільництва для створення бізнесу із стабільним доходом. Новий підхід до виробництва меду для оптової реалізації чи експорту.
ua ru