розподілити ідеї щодо напряму діяльності

Нові бізнес ідеї для малого та домашнього бізнесу

Цікаві ідеї з практичними розрахунками термінів окупності, маржі та рентабельності бізнесу. Пошук свого покликання у ремеслі.

biznes-plan-z-vyrobnytstva-sonyachnykh-elektrostantsiyБізнес-план з виробництва сонячних електростанцій. Попит на електроенергію постійно зростає. Електрику купують усі і всі її щодня витрачають на свої потреби. Завдяки сучасним технологіям сьогодні доступне як ніколи виробництво сонячної електроенергії. Що і скільки потрібно, щоб її виробляти в домашніх умовах, а потім кому і як краще продавати? Ідеї та ринки збуту для реалізації сонячної електроенергії різних обсягів. Як зробити бізнес на виробництві електрики використовуючи енергію сонця та міні-електростанцію?
vyroshchuvannya-bahatorichnoyi-lavandy-yak-biznesВирощування багаторічної лаванди як бізнес в 10000 $ на рік. Створення стабільного, високорентабельного, резидуального (пасивного) прибутку на 20 років. Бізнес для тих, хто любить природу та фінансову стабільність. Як казав один мудрець: «Якщо ти будеш у гармонії з природою, ти ніколи не станеш бідним, а якщо будеш проти природи ти ніколи не станеш багатим». Вирощування багаторічної лаванди на ефірну олію (і не лише) сорту «рання» – у цифрах. Один раз посіяв і отримуй по 10 000 $ на рік з 1га. План бізнесу з вирощування лаванди у відкритому ґрунті на ефірну олію з розрахунками доходів та витрат.
rozvedennya-ravlykiv-u-domashnikh-umovakhРозведення равликів у домашніх умовах для початківців. Плюси та мінуси розведення виноградних равликів на м'ясо в домашніх умовах як бізнес. Вирощування екзотичного та корисного делікатесу, який має великий попит у ресторанах. Скільки можна заробити на вирощуванні равликів, яка рентабельність, терміни окупності та поріг входу для інвестицій? Переваги та недоліки розведення виноградного равлика в домашніх умовах. Поради початківцям: як вирощувати їстівні виноградні равлики вдома.
vyrobnytstvo-kolotykh-drov-na-samorobnomu-verstatiВиробництво колотих дров на саморобному верстаті дровоколі. Бізнес із продажу колотих дров – перспективна ідея не лише у селі. Багато людей опалюють свої будинки, дачі чи заміські резиденції деревною породою, тому попит на цей продукт стабільний. А ціни на деревину зростають з кожним роком. Скільки можна заробити на виробництві та продажу колотих дров? 3D модель електромеханічного рейкового дровоколу для виготовлення своїми руками.
sadovi-mebli-z-avtomobilnykh-pokryshokСадові меблі з автомобільних покришок своїми руками. Старі автомобільні шини – це відмінний матеріал для виробництва зручних та привабливих меблів. За наявності певного таланту та інструментів це ремесло з хобі може перетворитися на невеликий, але гарний домашній бізнес. Приклади виготовлення оригінальних меблів для саду та офісу із старих автомобільних шин. Майстер-клас з виробництва меблів із покришок у домашніх умовах.
yidalnya-yak-malyy-biznes-zavzhdy-u-plyusiЇдальня як малий бізнес завжди у плюсі навіть у кризу. У періоди фінансових криз недорогі їдальні цілком чудово вшановують себе. Доступну їжу люди купуватимуть завжди! Даний напрямок гармонійно поєднує деякі плюси ресторанного бізнесу і стабільну фінансову стійкість до криз. Антикризові безперечні переваги столових, вареничних та пельменних. Бізнес-план з розрахунками для відкриття їдальні у бізнес-центрі на 50 осіб.
verstat-dlya-vyrobnytstva-lego-tsehly-svoyimy-rukamyВерстат для виробництва LEGO-цегли своїми руками. Лего-цегла має безперечні переваги в порівнянні зі звичайною цеглою. Швидка та рівна кладка, суттєва економія за рахунок меншої оплати виконаних будівельних робіт, висока швидкість зведення цегляних стін, зручна можливість прокладання у стінах комунікацій (водопровід, електрика та ін.). Завдяки цьому на лего-цеглу постійно зростає великий попит. Як організувати міні-завод із виробництва lego-цегли в домашніх умовах? Плюси та мінуси застосування lego-цегли у сучасному будівництві.
vyhotovlennya-velomobiliv-svoyimy-rukamyВиготовлення веломобілів своїми руками за 3D-кресленнями. В епоху енергетичної та екологічної кризи веломобілі набиратимуть все більшої популярності. Використовуючи детальні 3D-моделі, їх можна збирати своїми руками в домашніх умовах. Для прикладу пропонуємо вам безкоштовно скачати 2 проекти для зразка. Скачати безкоштовно 3D-моделі для складання триколісного та чотириколісного веломобіля для дорослих з переднім приводом. Важливі особливості конструкції.
yak-zrobyty-pluh-dlya-motobloku-ta-traktoraЯк зробити плуг своїми руками для мотоблоку та трактора. Виробництво обладнання для сільгосптехніки можна організувати і в домашніх умовах, якщо починати з малого. Двокорпусний навісний плуг для мотоблоків та міні-тракторів тягового класу 0,2 – це найпростіший пристрій для обробки ґрунту, який може приносити непоганий дохід. З придбанням досвіду в даній галузі можна переходити на великі п'ятикорпусні причіпні плуги для великих тракторів тягового класу 3 і вище. Скачати безкоштовно креслення, схеми та 3D-моделі для виготовлення малих та великих плугів на трактори різного тягового класу. Як зібрати плуг у себе в гаражі?
yak-zrobyty-dyskovu-boronu-svoyimy-rukamyЯк зробити дискову борону своїми руками по 3D-моделі. Сільгосптехніка завжди мала великий попит і стояла великих грошей. Головна причина інтересу до агротехніки - це той факт, що вона швидко самоокупається (буквально за 1-2 врожаї). Деякі агрегати можна виробляти в домашніх умовах з якістю не гірше за заводський рівень. До вашої уваги пропонуються 3D-моделі навісних та причіпних дискових борін, які можна використовувати як зразок. Безкоштовно завантажити 3D-моделі дискових борін, які складаються більш ніж зі 100 деталей. Бізнес у гаражі з виробництва сільгоспобладнання для агротехніки.
ua ru