розподілити ідеї щодо напряму діяльності

Бізнес-ідея для малого міста з малими вкладеннями

Тільки ефективні ідеї для вкладення невеликих фінансових коштів у бізнес. Реальні розрахунки термінів окупності та ціни на обладнання.

organizaciya-magazynu-odyaguЕтапи організації недорогого магазину одягу. Вступна інформація для охочих відкрити власний магазин одягу. Визначено 5 базових етапів послідовних дій. Реєстрація, документи та дозволи. Поради щодо вибору приміщення для організації роздрібної точки. Творчі ідеї привабливі недорого дизайну. Робота з контрагентами, персоналом та клієнтами. Базова інформація для роздумів. Вступний курс для відкриття магазину одягу. Інструкція з відкриття недорогого магазину одягу крок за кроком.
druk-na-paketahДрук на пакетах - поради замовнику крок по кроку. Друк рекламних матеріалів – ідея в галузі кольорової флексографії. Поліетиленові пакети мають величезну популярність і є чудовим носієм рекламної інформації. Наклад матеріалів може досягати десятками тисяч екземплярів на місяць. З чого почати та як правильно організувати друковане виробництво реклами на ПЕТ пакетах, розглянуто у цій статті. Йдучи для друку рекламних матеріалів на ПЕТ-пакетах. Професіонал знає, що потрібно споживачам для позитивних емоцій: завдання флексографії, спектр послуг підприємства, якість друку.
nabir-dlya-vyhotovlennya-myakyh-ihrashokНабір для виготовлення м'яких іграшок на продаж. Покроковий посібник зі створення домашнього бізнесу на м'яких іграшках. Заводські виробники м'яким іграшкам ставлять 100% націнку вже на оптових цінах. У роздрібних магазинах дитячих товарів м'яка іграшка продається за ціною на 200%-300% вище за собівартість. Така ситуація над ринком склалася за умов високої потреби продукції. 85% батьків щонайменше раз на 3 місяці купують дитині нову м'яку іграшку. У домашніх умовах досить легко організувати виробництво дитячих розважальних товарів. У статті наведено майстер клас із виготовлення м'якої іграшки з викрійки. Виготовляти м'які іграшки в домашніх умовах – надприбутково! Устаткування для виробництва тканинних виробів із наповнювачем – текстиль для дому.
mini-obladnannya-dlya-vyrobnytstva-dzhemuМіні-обладнання для домашнього виробництва джему та варення. Будь-якого виробництва потрібне обладнання. Домашнє виробництво джемів потребує недорогого обладнання малої продуктивності. Тут описано як із мінімальними вкладеннями, запустити домашнє виробництво джемової продукції. Наприклад, мільйонер Фрейзер Доерті розпочинав джемовий бізнес на батьківській кухні, а через 2 роки купив завод. Це перевірена та діюча бізнес ідея. Від вас потрібно вкласти для старту: символічну суму грошей та максимум бажання творчо виробляти смачний та корисний продукт. Мінімальний комплект пристроїв та посуду, щоб запустити свою міні-лінію для домашнього виробництва джему, конфітюру чи традиційного варення.
vyroshchuvannya-chornoyi-smorodynyВирощування чорної смородини високоврожайних сортів та догляд. Чорна смородина, як і всі ягоди, має стабільний попит в оптовому та роздрібному продажу. Вирощувати чорну смородину дуже вигідно з багатьох причин. Ягідний бізнес це перша відповідь на запитання: «Максимальний прибуток із мінімальної ділянки землі». Початківцям краще починати з простого, тому рекомендують вчитися садівництву на смородині. Швидкі результати – гарантуються. Вирощувати чорну смородину дуже вигідно для малих ділянок землі. Найкраща ідея для невеликих початкових вкладень інвестицій у антикризовий бізнес із низьким порогом входу.
vyroshchuvannya-troyand-iz-zhyvcivШвидке вирощування троянд із живців у домашніх умовах. Квітковий бізнес привабливий високою рентабельністю та низьким порогом входу. Квіти завжди, до речі, на святах та будь-яких заходах. Потреба у кольорах не нижче ніж у парфумерії. До вашої уваги пропонується секретна технологія, яка допомагає виростити троянду, навіть на балконі всього за 2 місяці. Для досягнення такого високого результату у квітникарстві використовуються прискорювачі росту квітів. Слід лише використовувати правильну методику та дотримуватись рецептури. Успіх гарантовано. Секретний спосіб допоможе вирощувати троянди живцями лише за 2 місяці. Як швидко виростити троянди з живців на балконі своїми руками?
verstat-dlya-vyrobnytstva-profnastyluВерстат листогиб для виробництва листів профнастилу для паркану. Профнастил – один із найпопулярніших будівельних матеріалів. Застосовується у багатьох сферах будівництва. Має постійний попит над ринком будівельних матеріалів. При використанні ручного верстата виготовлення профнастилу можна організувати виробництво в домашніх умовах. Плюси: висока якість продукції, найнижча вартість обладнання. Мінуси: низька продуктивність. Обладнання для профнастилу в домашніх умовах. Виготовляти металопрофільні листи можна на недорогому ручному верстаті.
domashnya-mini-pekarnya-dlya-vyrobnytstva-hlibaДомашня міні-пекарня для виробництва хлібобулочних виробів. Домашня випічка дуже смачна для інвестицій. Собівартість булочок у рази менша за роздрібну вартість. До вашої уваги пропонується оригінальна стратегія в організації домашньої міні пекарні на колесах. Обсяг необхідних інвестицій вбирається у 6000$. Стратегія націлена на об'ємну реалізацію хлібобулочних виробів із мінімальними залишками. Бізнес-стратегія для відкриття домашньої міні пекарні. Скільки коштує відкрити домашню міні-пекарню для випікання кондитерських та хлібобулочних виробів?
mashynka-dlya-makaronivМашинка для макаронів у домашньому виробництві продуктів харчування. Недорого обладнання для виробництва макаронів в домашніх умовах. В основі цієї ідеї лежить машина для виготовлення макаронів своїми руками. Функції машинки дозволяють формувати макарони з тіста, а також замісити тісто безпосередньо в машинці. Підтримується просте переоснащення обладнання для розширення його функцій і форм виробленої продукції. Макарони можна виготовляти ручною або механічною електромашинкою прямо на кухні. Як приготувати макарони?
plodyuchi-sorty-gretskogo-gorihaПлодючі сорти грецького горіха дають велику врожайність і прибуток. Який бізнес вважається якісним, щоб у нього інвестувати? Вирощування плідних сортів волоського горіха приносить стабільний дохід упродовж десятків років. З кожним роком дохід збільшується у прогресії. Волоський горіх – це продукт, на який щороку зростає попит і дедалі більший дефіцит на ринку. Горіховий бізнес – це виробництво з безпроблемною реалізацією та постійним зростанням прибутку від продажу одного з найкорисніших продуктів харчування. Крім того, даний вид бізнесу не вимагає постійної зайнятості. Важко знайти більш ідеальний бізнес! Бізнес-технологія вирощування плідних сортів волоських горіхів. Найкраща ідея для створення пасивного доходу на десятки років. Яка врожайність волоського горіха з 1Га?
ua ru