розподілити ідеї щодо напряму діяльності

Ідеї ​​для малого бізнесу у маленькому місті

Відбір статей для складання бізнес-планів з високим маржинальним прибутком для малого бізнесу.

nastilna-mashynka-dlya-liplennya-pelmenivНастільна машинка для ліплення пельменів в домашніх умовах. Побутові пельменниці дозволяють створити свій домашній бізнес за мінімальних вкладень. Продукти харчування завжди мали великий попит особливо пельмені :) Тому організувати ринок збуту буде не складно. Головне виробляти якісну продукцію, яка сьогодні може легко конкурувати з тим, що продатись у магазинах під назвою пельмені. Вдома цілком реально відкрити прибутковий бізнес із виробництва пельменів. Коштів на міні-виробництво знадобиться трохи завдяки побутовим пельменницям.
verstat-dlya-vyrobnytstva-shurupivНапівавтоматичний верстат для виробництва шурупів. Витратні будівельні матеріали мають постійний попит. А найбільша націнка робиться на найменший та найдоступніший товар за ціною. Наприклад: метизи, шурупи, гвинти, що самонарізають, шурупи-саморези, болти, гвинти для дерева і гвинти для фібрового картону, болти, гайки, заклепки. Саме цей тип товару націнка починається від 50%, а найчастіше все 100%. Для покупця така висока націнка не відчутна при купівлі найдоступніших будівельних матеріалів. А для домашнього виробника це чудова бізнес-ідея, щоб запустити високорентабельне виробництво прямо у себе в гаражі. Організація домашнього бізнесу в гаражі за допомогою найдешевших напівавтоматичних верстатів з виробництва металовиробів різного типу на продаж.
vyroshchuvannya-solodkoho-pertsyu-v-teplytsiВирощування солодкого перцю в теплиці ранніх сортів вдома. Солодкий перець – це один із найдорожчих овочів, які можна вирощувати у теплиці. Але його висока ціна обумовлена не тільки стабільним попитом та корисними властивостями. Справа в тому, що вирощувати солодкий перець складніше порівняно з огірками та навіть із помідорами. Але за дотримання невеликого списку правил технології вирощування можна отримувати хороші врожаї, до 20кг з 1м.кв. Переваги вирощування солодкого перцю перед іншими овочами. Вибір найкращих сортів. Секрети та особливості догляду за солодким перцем.
verstat-dlya-rizannya-kamenyu-z-podacheyu-vodyВерстат для різання каменю з подачею води під пилку як бізнес. Камінь це в усі віки високо-затребуваний будівельний матеріал. Але цікавий факт: якщо його розпиляти на тонкі шари, він стане в десятки разів дорожчим і ліквіднішим. Фактично ми беремо дешевий камінь і ділимо його на безліч дорогих камінців. Тому виробництво різаного каменю будинку – це непоганий і досить прибутковий бізнес, який за відносно невисоких витрат може дати помітні доходи фактично в стислий термін. Бізнес-ідея розпилювання пісковиків, мармуру або граніту спеціальними пилками під тиском води. Виробництво будматеріалів за невеликих вкладень.
vyroshchuvannya-ohirkiv-na-balkoniВирощування огірків на балконі як бізнес для домогосподарки. Організувати маленький бізнес можна за будь-яких умов. Яскравий приклад створення теплиці для огірків на балконі або навіть на підвіконні. Огірок – це корисна і невибаглива у догляді рослина. Правильно підібрані сорти можуть давати непогані врожаї навіть із 1-го квадратного метра. При мінімальних вкладеннях і витратах ви зможете виростити будинки огірки для продажу в будь-яку пору року. Налагодивши шляхи реалізації, ви отримаєте швидкоокупний бізнес, який принесе стабільний дохід. Найкращі сорти огірків для вирощування на підвіконні. Проста ідея міні-бізнесу з теплиці з огірками на балконі. Догляд за огірками у кімнатних умовах.
naykrashchi-porody-svyney-dlya-rozvedennyaНайкращі породи свиней для розведення в домашніх умовах. Виробництво свинини у домашньому свинарнику – це прибутковий малий бізнес із невеликими вкладеннями. Важливо правильно вибрати породу та враховувати особливості технології вирощування цієї породи. М'ясні породи свиней, що швидко ростуть, дозволяють виростити порося до 100 кг всього за 6 місяців. А за такої ваги продукт готовий до реалізації. Також слід дотримуватися простих правил, які дозволять організувати надійний бізнес із вирощування свиней. Вирощування свиней як бізнес у домашніх умовах. Огляд найбільш прибуткових та швидкорослих порід свиней з фото. Правила з догляду та утримання поросят удома.
rozvedennya-vyetnamskykh-svyneyРозведення вислобрюхих в'єтнамських свиней в домашніх умовах. Вислобрюхі в'єтнамські свині починають завойовувати популярність на ринку своїм м'ясом. Щойно ця порода прийшла наш ринок, навколо неї склалося багато міфів, які породили багато критики. Через міфічні рекламні оповідання продавців племінного поголів'я деякі домашні господарства розчарувалися у своїх очікуваннях від цих свиней. Але якщо розвіяти міфи та будує стратегію бізнесу на реальних цифрах та фактах, то розведення вислобрюхих в'єтнамських свиней приноситиме стабільний прибуток уже через 4 місяці. Особливо у невеликих фермерських господарствах. Технологія раціонального вирощування вислобрюхих домашніх в'єтнамських свиней ефективно працює лише за умови раннього вибійного віку поросят.
rozvedennya-kurey-nesuchok-dlya-yayetsРозведення курей несучок для виробництва яєць на продаж. Ідея вирощування несучок характеризується високою продуктивністю та ліквідністю. Адже реалізувати можна не лише яйця, а й м'ясо, пух. Головні переваги бізнес-ідеї: виробництво завжди затребуваної продукції з високим попитом, мінімальні вкладення для започаткування бізнесу, високий потенціал швидкого розвитку від домашнього господарства до цілої ферми. Вирощування курей несучок для виробництва яєць в домашніх умовах за мінімальних вкладень. Надприбутковий бізнес з виробництва продукту масового споживання.
rozvedennya-indokachok-yikh-utrymannya-ta-dohlyadРозведення індокачок їх утримання та догляд у домашніх умовах. Розведення індокачок в домашніх умовах при мінімальних вкладеннях дає початок бізнесу, що швидко розвивається. Цей факт обумовлений перевагою мускатних качок головним, з яких є високе виживання та гарний приріст нежирного м'яса. Бізнес з розведення та подальшої реалізації індокачок, їх м'яса та яєць є однією з найбільш вигідних сфер діяльності в домашньому господарстві. Як казав один фермер: «Ця качка зробила мене заможною людиною»! Переваги бізнесу по розведенню та утриманню індоуток як найневибагливіших і виживаних домашніх птахів. Скільки ростуть індоутки до вибою?
vyroshchuvannya-kolonopodibnykh-yablunВирощування колоноподібних яблунь найврожайніших сортів. Колоноподібні яблуні вирізняються високою врожайністю, з одного гектара можна отримати від 140 тонн яблук і більше. Такий високий урожай досягається завдяки ефективному використанню площі землі для вирощування яблук. На одній сотні можна посадити до 200 дерев. З колоноподібних яблунь легко збирати врожай, їх легко доглядати. Так само вони мають інші переваги. Технологія вирощування найбільших урожаїв великих яблук на невеликих ділянках землі за допомогою колоноподібних сортів. Яка врожайність колоноподібної яблуні з 1 га?
ua ru